KATEGORİLER
Kripto Al Sat


The Sims 4 En Popüler CC Paketleri

The Sims 4 en popüler cc paketlerinden size en kullanışlı en güzel cc paketlerini anlatacağım. Sims cc paketlerinde bazıları ucuz bazıları pahalı olduğu için en uygun ve en çok kullanılan cc paketlerinden bazılarını ele alacağım.

simss

The Sims 4 Seasons Paketi

The Sims 4’te ki en popüler paket olan seasons paketinde adı üzerinde mevsimler var. Bu mevsimlere özel iki yeni giyim tarzı oluşuyor. Bu baskın iki yeni giyim tarzı yaz ve kıştır. Mevsimlere özel kıyafetler ve bu mevsimlerinde simslere yaptığı etkileşimler oyuna ayrı bir hava katıyor. Oyunun daha gerçekçi gözükmesine katkıda bulunuyor. Ayrıca oyuna aşlarken istediğiniz mevsimden başlıyorsunuz. Her mevsime özel güzel bir gerçekçilik katmışlar. Yazın bazen fazla sıcaklıyoruz ve ferahlamak için havuza giriyoruz. Kışın üşüdüğümüz için kalın kıyafetler giyip şöminede ısınıyoruz. Böylelikle oyundaki şöminenin daha bir anlamı oldu denilebilir. Sonbahar ve ilkbaharı da gerçekçilik katmışlar. Ama en çok beğendiğim kış mevsimi oldu. Kış mevsiminde kardan adam yapılabiliyor. Karda yatıp kelebekte yapabiliyorsunuz.

sims

The Sims 4 Cats And Dogs

The Sims 4’teki diğer popüler olan cc paketinde kediler ve köpekler ekleniyor. Ayrıca bu cc paketinde de kedi veya köpek sahiplenebiliyorsunuz. Karakter tasarımı yaparken sevdiğiniz bir kediyi veya köpeği buradan cinsini ve diğer ayrıntılarını seçip yapabiliyorsunuz. Ayrıca bu cc paketinde hayvanlara özel mama kabı, yatak, oyuncakları, hayvanları kısırlaştırma ya da hayvanların hastalanması sonucunda veterinere götürme gibi bir seçenek koyulmuş. Köpek sahiplendiğinizde köpeğinizle yürüyüş yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca hayvanlarınızla etkileşimde bulunurken onları eğitebiliyorsunuz.

sims karakterleri

The Sims 4 Vampires

The Sİms 4’teki karanlık temalı hafif ürkütücü bir cc paketi. Bu pakette sims karakteri oluştururken ya da oyun içerisinde vampire dönüşebiliyorsunuz. Vampire dönüştükten sonra kendinizi geliştirerek daha güçlü vampir olabilirsiniz. Oyundaki diğer vampirlerle etkileşimde bulunarak dost ya da düşman da olabilirsiniz. Bu cc paketinde yarasaya dönüşebiliyor ve insanların kanlarını emebiliyorsunuz. Ayrıca sadece vampirlerin olduğu bir biomda eklenmiş durumda. İsterseniz burada yaşayan agresif bir vampir oluşturabilirsiniz.

Bahsettiğim bu cc paketlerinden istediklerinizi satın alıp oynayabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar dilerim.

İçerik
Valorant Nasıl Oynanır?

Bilgisayar oyunları seven kişiler tarafından daha çok bilinen ve oynanan Valorant, rekor kırıcı şekilde sahip1

3 dk. 18455 Okundu
İçerik
Steam’de Geçersiz Depo Yapılandırması Nasıl Çözülür?

Steam, bazı durumlarda oyun yüklemeye çalışırken geçersiz depo yapılandırması adında bir hata verir. Bu hata1

3 dk. 12529 Okundu
İçerik
RTS Nedir? RTS Oyunları Nelerdir?

Oyun severler RTS’nin ne demek olduğunu bilseler bile oyun oynamaya yeni başlamış olan kişiler bu1

4 dk. 35 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al