Ana Sayfa Teknoloji URLyi Açacak Uygulama Bulunamadı Hatası Çözümü

URLyi Açacak Uygulama Bulunamadı Hatası Çözümü

URLyi-Acacak-Uygulama-Bulunamadi-Hatasi-Cozumu
URLyi-Acacak-Uygulama-Bulunamadi-Hatasi-Cozumu

İnternet kullanıcıları bazı durumlarda birçok sorunla karşı karşıya kalabiliyor. Bu sorunların kısayoldan çözümlerinin olması en azından süreci daha kolay hale getiriyor. Bu yayınımızda URLyi açacak uygulama bulunamadı ne demek sorusunun yanıtını vererek çözümleri sizlere anlatacağız.

URLyi Açacak Uygulama Bulunamadı Hatası Çözümü

URL’yi açacak uygulama bulunamadı sorunu telefonlarda tarayıcı kullanırken karşılaşılan en önemli sorunlardan biridir. Bu hatanın karşımıza çıktığı zaman içerisinde herhangi bir şekilde istediğimiz uygulamaya giremez, internet tarayıcılarında arama yapamayız. Bu hatanın sebebi açıkçası URL ile alakalıdır. Burada verilen adımları yerine getirerek sorunun çözümüne dair işlem yapabilirsiniz.

URLyi Açacak Uygulama Bulunamadı Hatası Telefon

urlyi açacak uygulama bulunamadı urlyi açacak uygulama bulunamadı çözümü

  1. Cep telefonunuzun “Ayarlar” kısmına girin ve oradan direkt olarak “Bildirimler” bölümüne geçiş yapın.
  2. Buradan direkt olarak “Varsayılan Uygulamalar” seçeneğine tıklayın.
  3. Tarayıcı uygulaması bölümünü bulun.
  4. Bu bölümde karşınıza telefonda yüklü olan tarayıcılar çıkacaktır. Hangisini aktif olarak kullanmak istiyorsanız onu seçin ve kaydedin.
  5. URL’ye tıkladığınızda artık aramalar mümkün hale gelecektir.

URLyi Açacak Uygulama İndir

Bilgisayarınızdan telefonunuza bir internet adresi gönderdiğinizde o internet adresine giriş yapmak için telefonunuzda tarayıcı uygulaması yüklü olmalıdır. Bu tarayıcıları kaldırdıysanız URLyi açacak uygulama bulunamadı hatası ile karşılaşmanız mümkün olacaktır. Bu uygulamaları indirmek için aşağıdaki indirme bağlantılarını kullanabilirsiniz. Her biri direkt olarak mağazaya yönlendirecek ve kolayca indirme işlemini başlatabileceksiniz. Bu sorunun çözümü aslında burada anlatıldığı kadar kolaydır.

İlginizi Çekebilir:  Dünyanın En Değerli 10 Şirketi

Google Chrome İndir

Yandex Browser İndir

Edge İndir

Her geçen gün teknoloji ve bilgisayara olan ilgimin artmasıyla edindiğim bilgileri bu site aracılığıyla sizlerle paylaşıyorum. Beni aşağıdaki sosyal medya adreslerimden takip edebilirsiniz.

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz