KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Tuvalet Dekorasyon Modelleri

Tuvalet Dekorasyon Modelleri , evlerinde yenilik ve modern görünüm isteyenlerin uzun uzun bakıp karar vermeye en yakın oldukları ürünlerdir. Çeşitliliğinin  çok fazla olması da tasarımların seçiminde oldukça zorlayıcı olabiliyor.

Tuvalet Dekorasyon Modelleri3
Tuvalet Dekorasyon Modelleri

Tuvalet dekorasyonlarında modern görünümün yanında renklerin gücünü de kullanan firmalar ortaya resmen bir eser çıkarmış durumda. Bakıldığında tuvalet olduğuna inanamayacağınız bazı görsellerin püf noktalarını sizlere sunuyoruz. 

Tuvalet Dekorasyon Modelleri2
Tuvalet Dekorasyon Modelleri

Tuvalet dekorasyonlarında siyah renginin gücünü kullanmak en etkili dekorasyon modellerindendir. Duvarlarından tutun da duşakabine kadar uzanan bu renk tuvaletlerinize ayrı bir hava katacaktır. Siyah rengi tuvaletlerinizin her bölümünde kullanacağınız gibi sadece duvarlarda kullanmanız da vurucu bir etki yaratacaktır. Tarzınız ile siyahın sadeliğini ön plana çıkararak görenleri şaşkına çevirebilirsiniz. 

Dekoratif tuvalet modellerinde aksesuar seçimleri ile ön planda olacaktır. Şık sarkıt aydınlatmalar ile otellerdeki gibi lüks tuvaletlere sahip olabilirsiniz. Aksesuarlarda farklı şekillerde sabunluk ve havlu askılıklarıyla da dekorasyonunuzu güçlendirebilirsiniz. 

Tuvalet Dekorasyon Modelleri4
Tuvalet Dekorasyon Modelleri

Sadeliği sevenler için iddialı tek renk seçimleri ve metal aksesuarlarla da şıklığı yakalayabilirsiniz. Büyük ayna seçimleri ve ayna etrafındaki süslemelerle tuvaletinizde star parçalar yaparakta bütünlük sağlayabilirsiniz.

Bambu ve ağaç dekor ürünleri ile de tuvaletlerinize natural görünümler kazandırabilirsiniz. Ahşap dolaplar ve kovukların içinde sabunluklarla tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Natural bir hava katmak isteyenler için sarkıtmalı bitkiler de dekorasyonları destekleyecek niteliktedir.Halı olarak hasır kullanmak ve odun kokulu mumları da eklemeyi unutmayın.

Tuvalet Dekorasyon Modelleri5
Tuvalet Dekorasyon Modelleri

Tuvaletimde hareket istiyorum diyenler içinde farklı geometrik şekiller kullanılarak dekore edilen tuvalet modellerini de inceleyebilirsiniz. Duvarlarınızda kabartmalı üçgen motifleri ile tuvaletlerinizin havasını değiştirebilir,farklı kesim aynalar ile de alan içinde derinlik sağlayabilirsiniz. Şerit şeklinde aydınlatmalar da tasarımlarınızı destekleyecektir. Bu tür dekorasyonlar yaparken yaratıcılığınızı ve renklerin gücünüzü kullanarak eşsiz tuvalet tasarımları yapabilirsiniz. 

Geleneksellikten pek de uzaklaşmak istemiyorum diyenler için varaklı dolap ve kapı tercihleri de uygun olacaktır. Altın veya yaldız renklerinin beyazla uyumunu artık hepimiz biliyoruz. Oyma işçilikleri ile altın renklerin gücünü gösterebilir,aksesuarlarınız ve aydınlatmalarla tuvaletlerinizde  şıklığın rüzgarlarını estirebilirsiniz. 

Alan derinliği yaratmak için 2 renk kullanarak tuvaletinizin duvarlarını ikiye ayırıp farklı tonlarda boyayabilirsiniz. Yatay bir ayrım tuvaletlerinize ayrı bir hava katacaktır. Bu tarz tuvalet dekorasyon modelleri ile misafirlerinizi şaşkına uğratabilirsiniz.

İçerik
Mutfak Dekorasyonlarının Kraliçesi ; Yeni Gelinler

Mutfak Dekorasyonlarının Kraliçesi ; Yeni Gelinler , vaktimizin çoğunluğunu geçirdiğimiz mutfaklar, evin en karışık aynı1

3 dk. 21 Okundu
İçerik
Banyo Fayans Modellerinin Gözde Rengi Kahverengi

Banyo Fayans Modellerinin Gözde Rengi Kahverengi ,  klasik ve modern dekorasyonların vazgeçilmez rengidir. Banyo dekorasyonu,1

2 dk. 27 Okundu
İçerik
Salon Salomanje Dekorasyonları

Salon Salomanje Dekorasyonları , Modern zaman evlerine geçmeden önce daha büyük evlerde oturma imkanı vardı.1

2 dk. 50 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al