KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Thief Simulator İndir

Thief Simulator İndir Nobble Muffins tarafından geliştirilen Thief Simulator, 9 Kasım 2018 tarihinde Play Way tarafından piyasaya sürümüştür. Aksiyon ve macera kategorisinde yer alan thief simulator steam bir hırsızlık simülasyon oyunudur. Tek oyuncu ile oynanan bu oyunda bir hırsız gibi davranarak şehrin en lüks semtlerindeki en lüks villalara girerek en değerli eşyaları çalmak temel ve en büyük hedeftir.

Çalınan bu yüksek değerli eşyalar satılarak daha sonra gerçekleştirilecek daha büyük hırsızlıklar için gerekli ekipmanlar satın alınmaktadır. Hal böyleyken oyunda büyük bir hırsızlık gerçekleştirebilmek kadar hırsızlık öncesinde istihbarat elde etek, bilgi toplamak ve hırsızlık için tüm planları en ince ayrıntısına kadar hesaplamak da oldukça önemlidir. 

Oyun başta İngilizce, İtalyanca, Almanca ve Fransızca olmak üzere toplam 14 dilde hizmet sunmaktadır. Oyunun böylesine yaygın bir dil desteğine sahip olması, Thief Simulator’ın dünya çapında büyük bir ilgi görmesine neden olmuştur. Bu noktada belirtmek gerekir ki Thief Simulator, sağladığı Türkçe dil desteği ile Türk oyun severler tarafından da büyük bir ilgi görmektedir. Peki, dünya çapında milyonların severek oynadığı Thief Simulator, nasıl indirilebilir? Dilerseniz yazımızın bu anından itibaren sizler için hazırladığımız thief simulator indir konusunda daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Thief Simulator Sistem

Thief Simulator oyununu bilgisayarınıza indirebilmek için Windows 7 ve üzeri bir işletim sistemine sahip olmanız gerekmektedir. İntel Core i5 işlemci ile sorunsuz bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebileceğiniz oyunda bilgisayarınızın 8 GB RAM olması gerekmektedir. 1,62 GB boyuta sahip olan oyun için en az Nvidia GeForce GTX 750 ekran kartı ile kusursuz bir performans elde edebilirsiniz. Dolayısıyla oyunu indirmeden önce bilgisayarınızın bu teknik özelliklere sahip olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Thief Simulator İndir

Thief Simulator’u resmi internet sayfasında yer alan Torrent dosyalarını kullanarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu işlem için öncelikle torrent dosyasını indirmeniz gerekmektedir. Torrenr dosyası bilgisayarınıza indikten sonra kurulumunu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlem oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Thief Simulator Hile

Bilgisayarınızda bulunan Cheat Engine programını kullanarak Thief Simulator hile yapabilirsiniz. Programa girdikten sonra listedeki oyunlardan Thief Simulator’u seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra oyunda sahip olduğunuz para miktarını uygulamadaki arama ekranına girerek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Bu işlemin ardından oyun içerisinde sahip olduğunuz eşyalardan en az bir tanesini mağazaya satmanız gerekmektedir. Bu satışın ardından Cheat Engine uygulamasına tekrar geldiğiniz anda sahip olmak istediğiniz parayı ekrana yazdığınız takdirde oyunda büyük bir bütçeye sahip olabilirsiniz.

Oyunda en çok kullanılan bu para hilesinin yanı sıra bazı yetenek ve seviye hileleri de bulunmaktadır. Yine bazı para hilelerinden söz edecek olursak oyunun konsol penceresine “freemoney” yazmanız halinde hileyi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra “freexp”, hilesi ise deneyim sahibi olabilirsiniz. Oyundaki en önemli ve bu doğrultuda en çok kullanılan hilelerin başında ise sizi insanlara ve polislere görünmez kılan “ghost”, hilesi kullanılabilir. Öte yandan bazı yetenek hileleri arasında ise “iknowall” ,”thieftools”, “stealasian”, “nighttime”, “noontime”, “daytime”, human”, “1 star”, “2 star”, “allskills”, “solazy”, gibi hileler yer almaktadır.

İçerik
Valorant Radeem Kodları Ücretsiz [Güncel]

Valorant Radeem Kodları Ücretsiz bir şekilde günümüzde özellikle forum sitelerinde bolca paylaşılıyor. Bu kodlar aracılığıyla1

2 dk. 67 Okundu
İçerik
Steam Üye Olma

Steam Üye Olma , Ücretli ve ücretsiz olarak oyun indirmenizi sağlayan Steam, dünyanın en popüler1

3 dk. 60 Okundu
İçerik
Heats of Iron 4 Hileleri

6 Haziran 2016 senesinde piyasaya sürülen Hearts of İron savaş oyunu severlerin oldukça ilgisini çekmiş1

4 dk. 1650 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.