KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Steamin En Zenginleri

Steamin En Zenginleri , Online oyunlara merakı olan kişilerin vazgeçilmez online platformlarından biri olan Steam son derece işlevsel ve popüler bir dijital ortamdır. Oyuncular oynamak istedikleri dijital oyunları bu platform üzerinden indirerek rahatlıkla oynama şansı elde edebilmektedir. Aynı zamanda steam oyun satışlarının da yapıldığı önemli bir platformdur. Steam pazarında ürün satışları yapabilen oyuncular da bulunmaktadır. Hatta birçok kişi için Steam’ın en zenginleri en merak edilen konular arasında yer almaktadır.

İtem alışverişlerinin yapılması Steam üzerinden ciddi anlamda kazanç sağlama imkânı sunmaktadır. Bunun için de öncelikle Steam pazarına girmeniz gerekmektedir. Bu pazarda hem item satın alabilir hem de elinizde bulunan itemleri satabilirsiniz. Hatta burayı borsa gibi kullanan birçok oyuncu da bulunmaktadır. Steam pazarında fiyatı düşen ve yükselme olanağı bulunan tüm itemleri satın alan oyuncular daha sonra bu itemlerin satışından yüksek meblağlar kazanabilmektedir. Bu tarz satış işlemleri son yıllarda oyuncular arasında çok ciddi bir alışveriş ortamı yaratmaktadır.

Steam En Zengin Envanter

Steam en zengin envanter konusunda bazı oyuncular oldukça öne çıkmaktadır. Bu oyuncuların envanter listelerinde çok ciddi rakamlarda itemler bulunuyor. Bu kişiler kendi oynadıkları oyunlar bazında ciddi anlamda ileri seviyelere çıkabilen kişilerdir. Özellikle CS:GO skinleri çok ciddi fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Falchion Knife Tiger Tooth itemi 1,250 TL değerinde olup bundan daha da yüksek fiyatlı itemler bulunmaktadır. Örneğin en yüksek fiyata satılan itemlerden bir diğeri ise sport Gloves Crimson Kimono 3893 TL tutarında satışa sunulmuştur.

Oyun envanteriniz ne kadar zengin ise oyunun en ileri seviyede ki oyuncularından biri olma şansı elde ediyorsunuz. Steam pazarlarında yüksek fiyata satılan birçok ürün bulunmaktadır. Oyuncular bu ürünleri satarak yüksek gelir elde edebilmektedir. Ancak her satılan ürün başına hem Steam için hem de oyun geliştiricileri için komisyon ödenmesi gereklidir. Steam için ödenen komisyon %5’dir. Bununla birlikte Steam oyun geliştiricileri için de kişilerin ödemesi gereken Pazar komisyonu %10’dur. Bu Pazar komisyonları dışında kalan bedeller ise oyuncuların hesaplarına aktarılmaktadır.

Steam’ın En Zengin Adamı

Steam’ın en zengin adamı olarak bilinen kişi oyun dünyasının efsane isimlerinden biri olan Gabe Newell’dir. Bu kişi Valve Software, Steam ve Half- Life serisinin de yaratıcısı konumundadır. Dünyanın en zengin isimleri arasında yer alan Gabe Newell çok yüksek bir yatırım ile Steam platformunu kurmayı başarmıştır. Serveti yaklaşık olarak 4 milyar doların üzerinde olan Gabe Newell eskiden Microsoft çalışanı olarak yüksek bir kariyer elde etmiştir. Bu kişi daha sonra Valve Software’in kurucusu olmayı başarmış ve ilerleyen zamanlarda da Half Life serisini yaratmıştır. Daha Harward yıllarındayken Microsoft’tan iş teklifi alan Gabe Newell, okuduğu okulu bırakarak iş yaşamına atılmıştır. Burada iyi bir yazılımcı olmak için 3 yılı aşkın bir sürelik eğitim almış ve daha sonra kariyerinde yüksek bir atılım gerçekleştirmiştir.

En Zengin Steam Hesabı

Steam oyuncuları arasında envanter zenginliği son derece önemlidir. Bu platformda en zengin steam hesabı olarak birçok hesap gösterilebilir. Yıllardır oyunlara katılan kişiler envanterlerini daha zengin bir hale getirebilmek için çok ciddi çabalar göstermişlerdir. Steam platformunda en zengin hesap olarak Kris isimli oyuncu ilk sırada gösterilmektedir.

İçerik
En İyi PlayStation 4 Oyunları

Son zamanların en iyi oyun platformu olarak karşımıza çıkan PlayStation hayranları her geçen gün artış1

3 dk. 37 Okundu
İçerik
Araba Oyunu

Araba Oyunu , 1971 yılına dayanan oyun tarihi, serüveninde birçok iniş çıkış yaşasa da 111

4 dk. 42 Okundu
İçerik
Steam (8:00:00) GMT Tarihinden Sonra Takas Edilebilir Ne Demek? 8:00:00 GMT Kaç Oluyor?

Steam (8:00:00) GMT Tarihinden Sonra Takas Edilebilir Ne Demek? 8:00:00 GMT Kaç Oluyor? son zamanlarda1

2 dk. 11799 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.