Ana Sayfa Oyun Steam VAC Ban Sorgulama, Steam VAC Ban Kaldırma 2021

Steam VAC Ban Sorgulama, Steam VAC Ban Kaldırma 2021

Steam-VAC-Ban-Sorgulama-Steam-VAC-Ban-Kaldirma-2020
Steam-VAC-Ban-Sorgulama-Steam-VAC-Ban-Kaldirma-2020

Steam her geçen gün popülerliğini arttıran ve bir o kadarda kendini geliştirmeye devam eden oyun platformlarından biridir. Hâl böyle olunca kullanıcılar bu platform aracılığıyla oyun satın alarak oyunları orijinal bir şekilde oynayabiliyor. Platformun tamamen hilesiz oyun politikası uygulamasından dolayı oyuncuların bu platformdan oynadıkları oyunlarda herhangi bir hile tespiti durumunda VAC Ban yeme durumu ortaya çıkıyor. Bir hesabın VAC Ban yemiş olması artık rekabetçi modu bulunan oyunlarda bu moda katılamaması anlamına geliyor. Bu yayınımızda herhangi bir hesabın Steam VAC Ban Sorgulama işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız.

Steam VAC Ban Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu platformda kullanılmakta olan bir hesabın VAC kontrol işlemini gerçekleştirmek için takip etmeniz gereken bazı adımlar bulunuyor. Bu adımlar neticesinde hesap satın alıyorsanız hesabın gerçekten herhangi bir sorunu olmadığına emin olabilirsiniz.

  1. Steam hesabına kullanıcı epostası ve şifresini kullanarak giriş yapın.
  2. Steam penceresi açıldıktan sonra sol üst köşede bulunan seçeneklerden “Steam” kısmına tıklayın.
  3. Bir menü açılacak ve bu menüden “Ayarlar” sekmesini tıklayın.
  4. Yeni açılan pencerede “Hesap” kategorisine girdiğinizde “Hesap Adı” ve “İletişim E-postası” kısmının hemen altında yasaklanma durumu gözükecektir.
İlginizi Çekebilir:  Steam (8:00:00) GMT Tarihinden Sonra Takas Edilebilir Ne Demek? 8:00:00 GMT Kaç Oluyor?

Herhangi bir yasaklaması olan hesabın online oyunlara giriş yapamadığını bilmeniz gerekiyor. Steam vac ban sorgulama işlemleri yukarı belirtilen adımlarla sınırlıdır.

Steam VAC Ban Kaldırma 2020

steam vac ban

Hesabınızı emanet ettiğiniz bir arkadaşınızın bir oyunda hile açması ve bunun sonucunda hesabınızın sınırsız olarak vac ban yemesi hiç hoş bir durum olmayacaktır. Hâl böyle olunca siz de Steam vac ban kaldırma 2020 yılında prosedürlerin eskisi gibi işleyip işlemediğini merak ediyorsanız bu prosedürler her zaman kalıcılığını korumaktadır. Steam kesin tavırlarla banlanan hesapların itiraz edilse dahi tekrardan aktif edilmediğini açık açık söylüyor. Bu sebeple hesabınızı güvenmediğiniz kişilere emanet etmemenin yanı sıra oyunlarda oyun akıcılığını bozan ya da diğer kişilere göre size üstünlük sağlayan üçüncü parti uygulamaları kullanmayın. VAC ban kaldırma işlemi ne yazık ki mümkün değildir.

Her geçen gün teknoloji ve bilgisayara olan ilgimin artmasıyla edindiğim bilgileri bu site aracılığıyla sizlerle paylaşıyorum. Beni aşağıdaki sosyal medya adreslerimden takip edebilirsiniz.

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz