KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Counter Strike Go Oyunu Aim Hack Kodu

Counter-Strike Global Offensive, Counter-Strike video oyunları serisinin devamı niteliğindedir. Oyunun amacı, kendi takımınızın yardımıyla diğer takımları yenerek oyunu kazanmaktır. Oyunun birden fazla modu vardır. Ölüm maçı, basit eğlence, yıkım, rekabet gücü modlarına sahiptir. Bu modlardan en ciddi olanı rekabetçi modu olmaktadır. Rekabetçi maçlar tamamen sıralama sistemine dayalıdır ve oyunlarınızı izlemenize ve sıralamanıza olanak tanır. Isınmak ve eğlenmek için oyunun diğer modlarını oynayabilirsiniz. Bu modlar sayesinde arkadaşlarınızla rekabet etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Resmi bir maçta maksimum el sayısı 30’dur ve 15. elden hangisi kazanırsa, kazanan o takıma gider. Bu modlara ek olarak, “Topluluk Sunucusu” bölümünde de oynayabilirsiniz. Bu bölümde oyunu başkası tarafından oluşturulan bir sunucuda oynayacaksınız. O kadar ciddi olmamaktadır ve daha eğlencelidir. Bu yüzden denemenizde fayda vardır.

Hack Nedir?

Hileler sayesinde oyunda kendinize avantaj sağlayabilirsiniz. Hile neredeyse her oyunda yasa dışıdır. Hilelerin kullanılması muhtemelen yasaktır. Elbette bazı oyunlarda hile yapmak yasaldır. Bu oyunlara “Counter-Strike Global Offensive” serisi de eklendi. Hile, topluluk sunucularında veya özel olarak oluşturulmuş oyunlarda yasal olarak kullanılabilir. Bu, oyunun kendisi tarafından oluşturulmuş resmi bir maç veya oyun modu değildir. Nişan alma hilesi sayesinde rakibinizin vücudunun artı işaretlerini döndürebilir ve başınızı kolayca hareket ettirebilirsiniz. Bu sayede rakibinizi çok kolay öldürebilirsiniz.

Aim Hack Kodu

Counter Strike Global Offensive, birden fazla hile koduna sahiptir. Bu kodlar hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz internet tarayıcınızda arayarak bulabilirsiniz. Nişan kodu sayesinde, arkadaşlarınızı resmi olmayan bir maçın tadını çıkarmaları için kandırabilirsiniz. Umarım eğlence kavramı her iki taraf için de geçerlidir. Etkileşim numaralarının geçerli olması için önce geliştirici konsolunu açmalısınız. Geliştirici konsolunu açmak için; Ayarlar> Oyun Ayarları> Oyun Ayarları’na gitmeniz ve Geliştirici Konsolunu Etkinleştir bölümünü Evet olarak değiştirmeniz gerekmektedir.

Oyunlar veya kendi gayri resmi eşleşmeleriniz için, geliştirici konsolunu açmanız ve “sv_cheats1” yazmanız gerekir. Bu kod, hileleri etkinleştirmek için kullanmanız gereken koddur.

CS GO Hile Kodu Nedir?

CS GO oyunları için özel olarak geliştirilen hile kodu temelde oyunu daha renkli ve eğlenceli hale getirmeye yardımcı oluyor. Bu nedenle, oyuncular bunu çok sık kullanıyor. Ancak CS GO oyunu gibi çok kapsamlı ve kaliteli bir oyunda sadece birkaç koddan oluşan hile kodları listesi bulunmuyor. Yukarıdaki CSGO hile kodlarının listesi çok uzun olmaktadır. Çünkü oyundaki tüm süreçlerin, bölümlerin ve özelliklerin farklı ihtiyaçlarına hitap eden özel ve kullanışlı kodlar vardır. Bu durum, CS GO oyunlarında sunucuda bulunan koda ek olarak daha fazla silah almanıza yardımcı olacak oyun içi kodun da bulunduğu anlamına gelir. Sonuç olarak CS GO, bölgeye ve departmana bağlı olarak oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayan kodun rahatlığını ve avantajlarını sunar.

Oyunda, oyuncular bu kullanışlı kodların yardımıyla birçok özelliği ve ayarı özelleştirebilirler. Diğer bir deyişle, oyuncular CSGO oyunlarının yeteneklerini zevklerine ve oynanışına göre uyarlayabilirler. Bu durumda oyuncu, oyun boyunca çok daha kişiselleştirilmiş özelliklere sahip bir CSGO oyunu oynama fırsatına sahip olur. Bu, oyun deneyimini günümüz oyuncuları için daha da özel ve üstün kılıyor.

CS GO Konsolu Açık Mı?

Video oyunu efsanesi Counter-Strike, 2000 yılından bu yana oyunculara çeşitli sürümlerinde hizmet veriyor. Mevcut ve küresel saldırı sürümü için oyun meraklıları tarafından tanınmaya devam ediyor. Bu oyunu daha kişisel ve daha çok özellik ile oynamak isteyenler için özel bir CS GO hile kodu geliştirildi. Bu CS GO hile kodları sayesinde, oyununuzda daha geniş bir özellik yelpazesini kullanabilirsiniz. Bu noktada CS GO konsolunun nasıl açılacağı sorusu ortaya çıkıyor. Bu bağlamda, oyuncu CS GO oyununu açtıktan sonra “é” tuşuna basmalıdır. Söz konusu “é” tuşu, fiziksel klavyenin sol üst köşesinde, “1” tuşunun hemen yanında, “ESC” tuşunun hemen altındadır. CS GO konsolu bu düğme ile kolayca açılabilir. Söz konusu “é” tuşu bu konsolu açmazsa, başka bir yöntem denemelisiniz.

Oyuncuların oyun ayarları bölümüne giriş yapması gerekir. Ayarlar penceresinin Oyun Ayarları sekmesinde Geliştirici Modunu Etkinleştir özelliğini açmanız gerekir. Bundan sonra bir onay ekranı görüntülenecektir. Kaydınızı onaylamak için bu ekranda “Evet” i seçmelisiniz. Bu şekilde, oyunda “é” tuşuna basarak CS GO konsol ekranını açabilirsiniz. CS GO konsol ekranı temelde internetten erişilebilen özel bir CS GO hile kodu kullanarak oturum açma sağlar. Bu nedenle, bu kullanışlı CS GO kodları bu konsol ekranı açılarak girilebilir. Bu konsolu açmadan girilen kod, etkinliği göstermeyecektir. Bu nedenle oyunu etkilemez. Bu nedenle girdiğiniz kod oyun için geçersizdir. Birçok CS GO oyuncusu bir hile kodunun girildiğinden şikayet edebilir ancak bu durum oyunu etkilemez ve sadece kod yanlıştır. Ancak, bu kesinlikle yanlış koddan kaynaklanmayabilmektedir. Aksine oyun severler tarafından sürecin doğru yapılmamış olmasından kaynaklanmaktadır. Yani, CS GO konsolu bölümüne kodu açmadan girildikleri için bu kodlar başarısız olmuştur.

CS GO Sunucusu için Kullanılan Uygun Kod

CS GO Gaming, dünyanın en popüler oyunlarından biridir ve özel sunucunuzda oynayabileceğiniz  ücretsiz bir oyun deneyimi sunar. Özellikle, CS GO sunucusu, oyuncuların daha kişiselleştirilmiş bir oyun deneyiminin keyfini çıkarmasına yardımcı olmak için çok sayıda oyuncuya sahiptir. CS GO sunucusunda kolayca açılabilen farklı sayıda ekip oluşturabilirsiniz. Bu sayede oyun içi savaşlar çok daha zevkli olabilir. Bu nedenle, CS GO oyun sunucunuz için kullanabileceğiniz bir çok CS GO hile kodu vardır.

İçerik
Valorant Nasıl Bir Oyun?

Valorant nasıl bir oyun, diye baktığımız da şu şekilde cevaplayabiliriz: Riot Games şirketi tarafından geliştirilen…

4 dk. 5753 Okundu
İçerik
Valorant Olası Sorunlar ve Çözümleri

Valorant son zamanlarda en çok oynanan oyunlar listesinde birinci sıraya geçmekte aday hatta ısrarcı diyebiliriz.…

3 dk. 6693 Okundu
Nedir
Valorant Sıkça Sorulan Sorular

Uzun zamandır beklenen PC oyunu Valorant artık ücretsiz olarak mevcut olmaktadır. Riot Games, tanıdık beta…

3 dk. 14692 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al