KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Klasik Yemek Odası Dekorasyonu

Klasik Yemek Odası Dekorasyonu, evlere ilham veren fikirler arasında gelir. İşlemeli ve kabartmalı mobilya tasarımlarının en gözdesi kadife kumaşlar ile buluştuğu takımlar, insanı kendi evinde adete zamanda yolculuğa çıkarıyor.

Klasik Yemek Odasi Dekorasyonu2
Klasik Yemek Odası Dekorasyonu

Klasik yemek odası takımları diğer yemek odası takımlarına göre daha büyük ve geniş mobilyalardan oluşur. Bu nedenle çok daha büyük yer kaplarlar. Bu tarz bir yemek odası tercih edecekseniz büyük bir salon veya geniş bir odaya ihtiyaç duyabilirsiniz. 

Klasik Yemek Odasi Dekorasyonu3
Klasik Yemek Odası Dekorasyonu

Klasik Renklerin Öncüsü 

Klasik yemek odası dekorasyonunda en çok kullanılan renk bej rengidir. Avrupa tarihinin en gösterişli ve şık dönemi olan Rönesans dönemi tablolarında genellikle kocaman yemek masalarında zengin ziyafet ve ihtişam görürsünüz.Saraylara ve ya otellere gittiğinizde de gözünüze ilk çarpan genellikle kocaman masa ve sandalyeler olur. Klasikliğin getirdiği ihtişamın büyüsünden kendinizi alamazsınız.

Klasik Yemek Odasi Dekorasyonu1
Klasik Yemek Odası Dekorasyonu

Klasik dönemde genellikle krem ve bej renk tonlarını görebilirsiniz. O dönemden günümüze de kalıcılığını koruyan renkler haline gelmiştir. Genellikle renk tercihinden dolayı evin bir çok alanında uyumunu korumaktadır. Kolaylıkla bu tür takımların renk çeşitlerini bulabilirsiniz.

Modern yemek masa modelleri ile klasik kadife döşemelerin marjinal uyumuda çok tercih edilmektedir. Her mobilyayı klasik yapmak yerine nefes alacak ve şık görenecek modellerle uyumun yakalanmasıda gözle görülür bir denge sağlamaktadır. Katlanabilir masalar ile işlemeli sandeyeler , ön görebileceğinizden daha çok çekici bir görünüme sahip olacaktır. 

Klasik Yemek Odasi Dekorasyonu4
Klasik Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek Odanızın Kadifeleri

Vitrin ve perdeler ile kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Kruvaze tarzındaki kadife perdeler ile yemek odası dekorasyonunuza hareket ve şıklık katabilirsiniz. Pencereleriniz geniş ise yemek odası takımınızı pencere önünde kullanmalısınız. Koltuklarınızın ışık alanlarını verimli olarak kullanabilirsiniz. Yemek alanında sabah kahvaltıları için doğal ışıklandırma olması oldukça önemlidir. 

Klasik Yemek Odasi Dekorasyonu5
Klasik Yemek Odası Dekorasyonu

Açılabilir modern masalar ile işlemeli sandalyeler, tahmin ettiğinizden çok daha çekici bir görünüme sahiptir. Dilediğiniz tarzdaki büfe ve perdeler ile konbinleyebileceğiniz bu tasarımları da farklı renk gruplarından da seçebilirsiniz.Kalın açık renk kadife perdelerde evinizin şıklığını destekleyecektir. Bu kadife perdeleri açık renk tonlarındaki tüller ile tamamlamayı da unutmayın. Klasik yemek odası takımınızın konuşan eserleri olan aksesurarlarıda unutmayın.

Evinizi şimdiden kıskandık .

İçerik
Duşakabin Modelleri

Duşakabin Modelleri , banyo dekorasyonlarında en çok tercih edilen ürünlerdir. Banyolar genellikle küçük olduğu için1

2 dk. 52 Okundu
İçerik
Modern Mutfak Tasarım Fikirleri

Modern Mutfak Tasarım Fikirleri , hem kullanışlı hem de zarif tasarımları ile gönüllerde taht kurmayı1

2 dk. 16 Okundu
İçerik
Renkli Yemek Odası Dekorasyonu

Renkli Yemek Odası Dekorasyonu , tarzınızı özgür biçimde yansıtabileceğiniz, ben değil eşyalarım konuşsun dedirtenlerin en1

2 dk. 12 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al