KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Sevdiğimiz Çizgi Filmlerin Finalleri

Sevdiğimiz Çizgi Filmlerin Finalleri hepimizi üzse de sonlarını hatırlamayanlar olabilir. Bazılarının sonları bizi fazla tatmin etmese de her izleyişimizde keyif aldırtacak çizgi filmlerdir. Özellikle çocukluğumuzu süsleyen bu çizgi filmler bazen film olarak bazen de aynı konu içerisinde animasyonları daha kaliteli hale sokarak ve farklı senaryolar ekleyerek tekrar karşımıza çıkmıştır. Şimdi final yapan çizgi filmlerde hepimizin gönlünde olan ve hala devam etmesini istediğimiz;

Esrarengiz Kasaba:

Esrarengiz Kasaba ikiz kardeşlerin yaz tatillerini Mystery Shack kulübesinde çalışan Stan amcalarının yanında kalıp kasabadaki gizemleri çözüyorlar. Tabi bu gizemlerin en büyüğü de Günlüklerin yazarını bulmak. Özellikle 2.sezonda günlüklerin yazarını bulmada çok yaklaşan bu ikizlerin yaşadıkları maceralarda ha buldu ha bulacak acaba yazar bu mu diye düşündürerek her bölümünü izlettirdi. Sonunda günlüklerin yazarı Stan amcanın ikiz kardeşi çıktıktan sonra acaba sonraki bölümlerin konusu ne olacak diye merak ederken karşımıza çizgi filmin kötü karakteri kadrosunda yer alan Bill geliyor. Bill kötülük planlarını yapmış tam dünyanın hakimi olacak derken Dipper, Mabel, Stan ve Stanford ile Bill’i yeniyorlar. Sonu maalesef oldukça hüzünlü. Yaz tatillerinin son gününde doğum gününü kutlayıp kasaba ile vedalaşıyorlar. Otobüsün içindeyken bir dahaki yaz tatilinde yine görüşeceklerini söylüyorlar. Fakat yeni sezonlardan ya da fragmanlardan bir haber yok. Finalini bu şekilde yaparak bitiren Esrarengiz Kasaba yeni bir sezon yayınlasalar yine onları bekleyen büyük bir kitlenin olacağından eminim.

Sevdigimiz Cizgi Filmlerin Finalleri2

Star Kötü Güçlere Karşı:

Star adlı uzaydan gelen bir prenses Dünya’daki bir lisede okumaya başlıyor. Tabi okuldayken Marco adında dünyalı bir oğlanla yakın dost oluyorlar. Star’ın elindeki sihirli değneği ele geçirmek isteyen bir çok kötü var. Marco ile bu kötülere karşı dövüşürken araya aşk olayları da giriyor. Dizinin sonlarına doğru Star’ın memleketinde geçen olaylarla ilgili. Kralı tahtan kötüler indiriyor. Star krallığı ve sevdiği diğer insanları korumak için sihirli değneğinden vazgeçip hayatını riske atıyor. Sonunda tam sihrin artık dünya da olmayacağını düşünürken bir anda bütün gezegenler sihirle birleşiyor. Finalinde Marco ve Star birbirine kavuşuyor. Fakat kavuşma sahnesi pek de güzel işlenememiş. Yine de izleyenlere güzel hissettiren bir çizgi filmdi.

Tom ve Jerry:

Tom ve Jerry ikilisinin yaşadıkları çoğu zaman bizi güldürür. Özellikle Tom’un yaptığı aptallıkları izlerken kendimizi daha zeki hissederiz. Fakat bu sefer Tom ve Jerry oldukça hüzünlü bir son yaptı. Sevdikleri kızlar başka erkekleri tercih edip onlarla evlenince Tom ve Jerry için hayatın bir anlamı kalmadı. Bu yüzden tren raylarının üstüne oturup ölümü bekleyerek son yaptılar.

İçerik
En Saçma Ürünler

En Saçma Ürünler. Gördüğünüzde bunlar neden üretilmiş ki? Olmasa da olurmuş dedirtecek ürünler bazen sosyal1

2 dk. 19 Okundu
İçerik
En Şanslı İnsanlar

En şanslı insanlar bazen hayatlarına gelen güzel tesadüflerle sizi imrendirebilirler. Bu insanlar bazen kıl payı1

2 dk. 35 Okundu
İçerik
Aşkını İtiraf Et

Aşkını İtiraf Et, Çok aşıksın çok seviyorsun ama açılamıyorsun. Bu durum hemen herkesin başına gelen1

1 dk. 11 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.