KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Dünyanın En Tuhaf Alışkanlıklarına Sahip İnsanlar

Dünyanın En Tuhaf Alışkanlıklarına Sahip İnsanlar .öğrendikten sonra bunların nasıl yaşadıklarına anlam veremeyeceksiniz. Herkesin kendine ait tuhaf alışkanlıkları vardır. Fakat bunlar ciddi derecede tuhaf alışkanlıklardır. Bu alışkanlıklara sahip insanlar kendilerinin dediklerine göre onlara zarar vermiyor aksine bu şekilde kendilerinin daha mutlu ve sağlıklı olduğunu söylüyorlar. Tabi bu alışkanlıkları öğrendiğinizde bunun çok saçma olduğunu ve hastalıklı alışkanlıklara sahip olduklarını anlayacaksınız.

dunyadan

Tamara: Öncelikle masum bir alışkanlıkla başlamak istedim. Bu alışkanlık gittiği her yere yastık götürmesi. Zaten okuldaki pek çok öğrencinin hayalidir. Rahatsız sıralarda yatmak yerine kafasını koyabileceği daha rahat bir yerinin olması çok güzeldir. Bazı çılgınlar eminim yastık getirip bir kaç denemiştir. Fakat bu kadın her gün gittiği her yere bu yastığını götürüyor. Yastığının adı da Boo. Canınız mı sıkıldı ya da sevmediğiniz bir insan muhabbeti kesmiyor mu? Çok basit kafanızı yastığınızın üstüne koyup uyuyun.

Dunyanin En Tuhaf Aliskanliklarina Sahip Insanlar

Theresa: Bu biraz ürkütücü bir alışkanlık. Özellikleri fareleri sevmeyen bir insansınız. Her ne kadar küçük olsalar da hastalık yaymaları ve aç olduklarında herhangi bir eşyanızı kemirmeleri dışında bir sorun yok. Bu kadın 52 tane fareye bakıyor. Yakaladığı fareleri kendi evinde bakıyor.

Tempestt: Her ebeveyn çocuklarını deterjanlardan uzak tutmuştur. Zehirlenmelerini önlemek için. Fakat bu ablamız sürekli olarak deterjan tüketiyor. Günde 7 kez deterjan yiyerek nasıl hayatta kalıyor acaba?

Dunyanin En Tuhaf Aliskanliklarina Sahip Insanlarrr

Çın: Çin’de yaşayan bu adam göğüs ağrısından kaynaklı doktorlara başvuruyor. Doktorlarda Çın denen adama ilaç veriyorlar. Fakat Çın’ın dediklerine göre doktorların yazdığı hiçbir ilaç Çın’ın göğüs ağrısını dindirmiyor. Bunun sonucunda Çın’da daha ilkel bir tedavi yöntemi olan gazyağı içmeyi deniyor. Çın gazyağı içtikten sonra göğüs ağrısının geçtiğini söylüyor. Daha sonrasında ise gazyağından benzin içmeye başlıyor. Ailesi ona karşı çıktığı için onlardan ayrı bir kulübede yaşıyor. İnsanın inanası gelmiyor.

Reed Sandrıdge: Bu adamın sahip olduğu alışkanlık diğerlerine göre çok daha iyi. Reed işini kaybettikten sonra kendine bir hobi buldu. Bu hobide insanlara yardım etmek. Ne kadar da güzel bir hobi değil mi? İhtiyacı olan insanlara 10 dolar veriyor. Belki fazla bir meblağ gibi gelmiyor olabilir ama bu iyilik çoğaldığında yani başka insanlarda bu iyiliğe ortak olduğunda çok daha anlamlı olabilir.

İçerik
Küçük Mutfaklar İçin Büyük Değişim

Küçük Mutfaklar İçin Büyük Değişimler , dekorasyonlarınızda önemli ayrıntılardır. Evlerde en çok vakit geçirilen alanlar1

2 dk. 36 Okundu
İçerik
Kahve Falında Kaplumbağa

Falda kaplumbağa görmek güzel haberlere yorumlanır. Müjdeli haber almak, dileklerin gerçekleşmesi bu sembolle karşılaşıldığında ilk1

4 dk. 9737 Okundu
İçerik
Akıllı Telefon Bağımlılığı Nedir?

Akıllı Telefon Bağımlılığı Nedir? Tarihin her döneminde o zamanın şartlarına özel psikolojik sorunlar ortaya çıkabiliyor.1

4 dk. 54 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.