KATEGORİLER
Kripto Al Sat


PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri

PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri Son yılların en popüler mobil oyunları arasında yer alan PUBG oyunu oldukça ilgi çeken bir savaş oyunudur. Binlerce kişinin oynadığı ve Türkiye’de de çığ gibi büyüyen bu oyun son derece yüksek avantajlı bir oyundur. Çevrimiçi olarak oynanan ve oyunculara geniş avantajlar sunan oyunun hikâyesi de oldukça ilginçtir.

Pubg mobile sistem gereksinimleri karşılandığı takdirde hem bilgisayarda hem de telefonda rahatlıkla oynanabilecek oyunlar arasında yer almaktadır. Oyunda öncelikle 100’e yakın oyuncunun bir araya gelmesi ile başlıyor. Oyuncular bir uçağa alınıyor ve havadayken her oyuncu istediği yerden oyun haritasına atlıyor. Oyunda paraşütle atladıkları adada diğer oyuncularla mücadele etmek zorundadırlar.

Ada içerisinde çeşitli yerlere silahlar yerleştirilmiştir. Bu silahlara ulaşmak ve karakterinizi güçlendirerek diğer oyuncuları yenmeye çalışmanız gerekiyor. Oyun sırasında oyuncular tek başına oynayabilecekleri gibi 2 kişi ya da 4 kişi olarak takımlar halinde de oyuna katılabilirler. En son kalan kişi ya da takım oyununun galibi olmaktadır.

PUBG Oyununda PC Minimum Sistem Gereksinimleri

Pubg mobile sistem gereksinimleri minimum pc gereksinimleri içerisinde hem minimum önerilen gereksinimler vardır. Bu gereksinimlerin sağlanması oyunda daha yüksek kalitede bir deneyim yaşamanızı sağlamaktadır. Oyunun bilgisayar için minimum sistem gereksinimleri şunlardır:

  • İşletim sistemi olarak Windows 7. 8. 8.1 ve 10 olması gerekiyor.
  • Ekran kartı olarak ise NVIDIA GeForce 8600/ 9600 GT, ATI/ AMD Radeon HD 260/ 3600 olması gerekiyor.
  • RAM olarak ise 3 GB olması gerekiyor.
  • Depolama olarak ise 2 GB kullanılabilir alana sahip olunması gerekiyor.
  • DirectX sürüm ise 9.0c olması gereklidir.

Önerilen sistem gereksinimlerinde ise işletim sisteminin Windows 7, 8, 8.1 ve 10 olması gerekiyor. Bunun yanında işlemci GTI Nvidia GTX 660 ya da GeForce GTX 1050 olması gerekiyor. RAM olarak ise 8 GB DDR 4 Ram Corsair Vengeance olması gereklidir. Buna ek olarak directX ise sürüm 11 olmalıdır. Depolama alanı olarak ise 120 GB ADATA SSD / 1 TB HDD olması gerekiyor. pubg mobile sistem gereksinimleri minimum oyundan yeterli zevki alabilmeniz için yeterli olmaktadır.

PUBG Telefon İçin Sistem Gereksinimleri

Son zamanların en çok tercih edilen oyunu telefonda oynanırken de birtakım gereksinimlere ihtiyaç vardır. pubg mobile sistem gereksinimleri android ve iOS için farklı özellikler taşımaktadır. Oyunun Android telefonlar için gereksinimleri arasında Android 5.1, 1 ve üzerinde bir cihaza sahip olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda 2 GB RAM gereksinimi vardır. Bunun yanında 3 GB Bellek alanı gereklidir.

Pubg mobile sistem gereksinimleri telefon gereksinimleri içerisinde en çok merak edilen konu ise iOS telefonlar için istenilen özelliklerdir. Gerekli olan özellikler içerisinde iOS 9 ya da üzeri cihaza sahip olmanız gerekiyor. Aynı zamanda iPhone 5 ya da üzerinde olması gerekiyor. 3 GB bellek alanı olması gerekiyor. PUBG son derece aktif bir şekilde oynanan oyundur.

Özellikle oyunda 100 tane oyuncu olması ve her oyuncunun birbiri ile mücadele içerisinde olması oyunun dinamizm kazanmasını sağlıyor. PUBG oyununda gruplara karşı mücadeleniz sona ermeden oyun tamamlanmıyor. En sona tek bir kişi kalana kadar ya da tek bir takım kalana kadar oyun devam etmektedir.

İçerik
Valorant Karakterleri ve Özellikleri

League of Legends in yapımcısı olan Riots games oyun firmasının 2020 yılında piyasaya sürdüğü Valorant1

3 dk. 7733 Okundu
İçerik
Xbox Live Gold Mayıs 2021 Oyunları Belli Oldu!

Xbox Live Gold platformu son zamanların en popüler oyun platformları arasında yer almayı başardı. Her1

3 dk. 21 Okundu
İçerik
Valorant Wallpaper

Valorant wallpaper ya da diğer adıyla valorant duvar kağıtlarını nereden bulabiliriz diye soruyorsanız sizin için1

3 dk. 9 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al