KATEGORİLER
Kripto Al Sat


PUBG Mobile Benzeri Oyunlar

İçindekiler

PUBG Mobile Benzeri Oyunlar, herhangi bir sebepten dolayı ilgili oyunu oynayamayan ya da farklı oyunları oynamak isteyen kişilerin son zamanlarda en çok yaptığı aramalar arasında yer alıyor. Bu sebeple biz de ziyaretçilerimiz için PUBG Mobile oyununa en çok benzeyen, oynaması zevkli olan oyunlar hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Bu liste içerisinde yer alan oyunların tamamı ücretsiz olmakla beraber uygulama mağazalarından kolayca indirilebiliyor.

PUBG Mobile Benzeri Mobil Oyunlar

1- Apex Legends

PUBG Mobile kadar popüler olan ve oyuncuların oynamaktan fazlasıyla zevk aldığı Apex Legends, sonunda mobil cihazlar için de uygulama mağazalarında yerini aldı. Son zamanlarda takım oyunlarının fazlasıyla ilgi çekmesinden dolayı birçok kullanıcı da modası geçen oyunları oynamak yerine bu tür oyunlara yöneliyor. Bu oyunun sahip olduğu haritalar söz konusu oyun kadar geniş olmasa da oyun deneyimi açısından aynı hatta daha fazla özelliklere sahiptir.

Apex Legends, PUBG Mobile benzeri oyunlar listesinde yer alırken bunun tabii ki bir sebebi var. Hem takım olarak hem de tek başınıza rakiplerinizle savaşırken karakterinizi geliştirmek için oyun içerisinde hamleler yapmanız gerekiyor. Bu hamleleri tabii ki mantıklı yaparak oyunda geçirdiğiniz vakti daha değerli hale getirebilirsiniz.

2- CS: GO Danger Zone

CS: GO Danger Zone ve PUBG Mobile oyununun birbirinden ayrılmasının en önemli sebebi her takımın 18 kişiden oluşmasıdır. Bu oyuncu sayısının üzerine çıkmak herhangi bir şekilde mümkün olmuyor. Hem bilgisayarda hem de mobilde bu oyunu mağazalardan rahatlıkla indirebildiğiniz gibi vaktinizi daha eğlenceli hale getirmeniz için ilgili oyunda profesyonellik kazanabilirsiniz. PUBG Mobile’da takım oyunundan ziyade bireysel oynanışın ön plana çıkıyor olması oyuncuları fazlasıyla sıkıyor. Bu sebeple de eğlenceli dakikalar geçirmek için CS: GO Danger Zone oyununu indirmeniz gerekmektedir.

3- Fortnite

PUBG Mobile Benzeri Oyunlar listesi içerisinde aslında ilk sırada olması gereken oyunlardan biri de Fortnite’dır. Bu oyun harita, oynanış ve mekanikler açısından PUBG Mobile ile aşırı derecede benzerlik gösteriyor. Hem de mobil ve masaüstü cihazlara kolayca indirilebilir olmasından dolayı direkt olarak söz konusu oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Bkz: Android Fortnite İndirme Nasıl Yapılır?

Bu içeriğimizde PUBG Mobile Benzeri Oyunlar ile ilgili detaylı bilgiler vererek hangi oyunu oynamak istediğinize yardımcı olmaya çalıştık.

İçerik
En İyi Playstation 4 Oyunları

En İyi Playstation 4 Oyunları , 2013 yılında Sony’nin 4. Versiyonu olarak çıkış yapan Playstation1

3 dk. 17 Okundu
İçerik
Avengers Serisi

Marvel evreni içerisinde yüzlerce karakter bulunmaktadır. Bu karakterler içerisinde kadın ve erkek karakterler olmak üzere1

4 dk. 12527 Okundu
İçerik
OSM Genç Oyuncular Listesi 2021

Online Soccer Manager (OSM) yıllardır popülerliğini koruyan tarayıcı tabanlı menajerlik oyunlarından biridir. Bu oyunda dünya1

2 dk. 22445 Okundu


Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.Sosyal Medyada bizi takip edin.