KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Örümcek Adam Oyunları

Örümcek Adam Oyunları ,bugün pek çok insan Örümcek Adam karakterlerini iyi bir şekilde bilmektedir. Filmlerde ve çizgi filmlerde görmeye alışkın olduğumuz Örümcek Adam aslında Marvel Comics yapım şirketinin yarattığı bir çizgi film karakteri olmaktadır. Örümcek Adam olarak da bilinen bu karakter birçok kişi tarafından sevilmekte ve çizgi filmleri geniş bir izleyici kitlesi tarafından okunmaktadır. Birçoğu film ve çizgi film olan Örümcek Adam karakterleri de oyun dünyasında yer alıyor. Farklı platformlarda oynanabilen Örümcek Adam oyunları nelerdir? Bilgisayarınızda Örümcek Adam oyunları nasıl oynanır? Bu gibi sorular Örümcek adamı ve oyunlarını seven kişiler için en büyük merak konusu olmaktadır.

Ne Tür Bir Örümcek Adam Oyunu Oynayabilirim?

Örümcek Adam Oyunları , Spider-Man oyun dünyasına ilk olarak 2000 yılında, doğrudan Activision tarafından Spider-Man adıyla piyasaya sürüldüğünde girdi. Bir platform olarak bu oyun sadece bilgisayar ortamları için değildir. Örümcek Adam oyunları PlayStation oyun konsolu sistemi, Game Boy ve Nintendo64 gibi oyun konsollarında da kullanılabilir. Bu ilk oyundan kısa bir süre sonra 2001 yılında “Spider-Man 2: Sinister Six” adlı yeni bir oyun piyasaya sürüldü. Oyun çocuğu oyunu olarak piyasaya sürüldü.

Aynı yıl PlayStation’ın atası PS1 konsolundan “Spider-Man Enter Electro” adlı bir oyun piyasaya sürüldü. Aynı yıl Game Boy Advance’in yeni bir oyunu olarak piyasaya sürülen “Spider-Man Mysterio Threat” yılın son oyunu oldu.

Önümüzdeki birkaç yıl içinde özellikle oyun değişiklikleri ve görsel farklılıklar birçok oyuncuyu memnun etti. 2004 Örümcek Adam dizisi “Örümcek Adam: Filmler” (2002) ve hikayesi “Örümcek Adam 2” dünya çapında büyük beğeni topladı. Bilim kurgu alanında büyük işlere imza atan bir film serisi olmuştur.

Eski zamanlarda piyasaya sürülen ve hala birçok kişi tarafından oynanan bu oyunlar, Örümcek Adam oyun serisinin ataları olarak kabul ediliyor. O zamanlar, bu oyunların tüm cihazlarda bulunması, farklı oyun konsolları kullanan kişiler için önemli görülmüyordu. Bu oyunların ötesine geçen oyunlar var. Grafikler, hikaye ve oynanış açısından daha güncel Spider-Man oyunları geliyor.

Bilgisayardan Örümcek Adam Oyunları Nasıl Oynanır?

“The Amazing Spider-Man 2”, 2014 senesinde piyasaya sürülen bir oyun olmaktadır. İki yıl sonra, aksiyon ve hikaye bilgisayar kullanıcılarının gücünü yeniden kazandı. Ancak oyun 2018 yılında piyasaya sürüldü.

Bu mekanizma birçok oyuncunun dikkatini çekmiştir. Aynı zamanda çizgi roman karakterleri için en iyi görsel oyunlardan biri olarak kabul edilebilecek bir Örümcek Adam oyunu olmaktadır.

Söz konusu Örümcek Adam oyunu aslında bildiğimiz gerçeklere sahip olmaktadır. Oyunun ilk birkaç dakikasından sonuna kadar ne olacağını tahmin edebilirsiniz. Bununla birlikte, araya giren olaylar ve hikayedeki kafa karışıklığı, oyunu daha sürükleyici hale getiriyor. Oyunu oynarken hikayenin drama dolu sahneleri oyuncuyu bir film izliyormuş gibi sürükler. Örümcek Adam oyunu PlayStation 4 oyun konsolunda mevcut olmaktadır ancak bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızdan nasıl oynanacağına adım adım bir göz atalım.

  • PS Now sayfasına giriş yapın ve oyunu bilgisayarınızda oynayın.
  • Ardından PC uygulamasını ekrana indirin.
  • DualShock 4’ü USB bağlantısı veya Bluetooth üzerinden bağlayın.
  • Bu bir PlayStation Network gerektirir. Hesabınız yoksa hemen açabilirsiniz.

Spider-Man oyununu Playstation konsolu bilgisayar uygulamasından indirin ve ps’ye abone olun veya ücretsiz bir deneme ile hemen oynamaya başlayın. Bilgisayardan Örümcek Adam oyunları ücretsiz bir şekilde oynanabilmektedir. Önceden internette 2 boyutlu olan Örümcek Adam oyunları mevcut olmaktadır. Şuanda ise Örümcek Adam oyunları eskiden olduğu gibi basit bir şekilde değil de hikayesi olan ve daha kapsamlı bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. 

İçerik
Woxic CSGO Bıraktı Mı?

Woxic CSGO Bıraktı Mı? Ülkemizde de yakından takip edilen ve sayısız oyuncu kitlesine sahip olan1

3 dk. 19 Okundu
İçerik
Steam Nedir?

Steam Nedir? Uzun yıllardır oyun severler Steam nedir? Sorusunu sıklıkla sormaktadır. Ve cevabını aldığında o1

4 dk. 27 Okundu
İçerik
Crysis 3 Sistem Gereksinimleri

Crysis 3 günümüzde Türkçe de dâhil olmak üzere birçok dilde çevrilen oyunlar arasında yer almaktadır.1

4 dk. 15653 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al