KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Fireman Oyunu

İçindekiler

Fireman oyunu bir çok oyun severler ve küçük yaş grubu insanlar tarafından sevilen bir internet oyunudur. Klasik nostalji level geçmek için stratejik olan bir oyun olmaktadır. Oyun iki kişilik olduğundan eve gelen misafir ve yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızla eğlenceli bir aktivite geçirmek için yapılmış olan bir oyun olmaktadır. 

Fireman oyunu, 1994 yılında Human Entertainment şirketi tarafından piyasaya sürülen bir Süper Nintendo bir oyun modeli olmaktadır. Bu ikinci felaket oyunu ve Human Entertainment tarafından yayınlanan ilk SOS şeklindeki oyun kurulumu olmaktadır. Fireman Avrupa, Avustralya ve Japonya bölgelerinde mevcut olan bir internet oyunu olmaktadır. 1995 yılında PlayStation oyunkurulum sistemi için The Firemen 2: Pete & Danny adlı bir devam filmi yayınlandı. Bütün oyun severler için merak konusu olan bir oyun olmaktadır. Fireman oyunu 2 kişilik bir oyundur.

Fireman Oyunun Hikayesi

Microtech sisteminin kimya şirketinde bir Noel partisi sırasında büyük bir yangın çıktığı zaman, itfaiyeciler Pete ve Daniel binanın başka yerlerinde sivilleri kurtarmak için ikinci bir itfaiye görevlendirdi. Amaç o ortamdaki bütün yangın söndürmek olmaktadır. Bütün engelleri aşarak o ortamdaki yangınları ve ödülleri kaparak leveller aşılmaktadır ve bir üst levele geçilmektedir.

Oyun karakteri, nehri doğrudan veya bir sıçrama veya alevin yakınında tutuşturabilecek bir hortum kullanarak yangını söndürdü. Pete, bir yangın söndürücü kullanarak Sınırlı Sürüm 3’e yükseltti. Sıcaktan ve ateşten acı çekiliyordu, belirli saat boyunca sınırsız oyun oynayamadım. Her seviyede, belirli bir yangın söndürme yöntemi olan bir “patron ateşi” özelliği vardır. Bazı siviller bölüm sırasında kaçamazlar ve onları kurtarmak oyuncunun sağlık çubuğunu kısmen geri yükler. Bu tür avantajları olan oyunun en heyecanlı kısımları bu bölümlerde gerçekleşmektedir.

Oyuncu, ortağı Daniel McLean’a katılan Pete Gray’i kontrol ediyor. Daniel yenilmez ve Pete’i destekliyor. Diğer karakterler arasında Metrotech Building’in mimarı Frank yer alıyor. Burada itfaiyeciler Max ve Walter, binanın başka bir yerindeki yangını söndürmek için çalışıyorlar ve Winona, itfaiyecilere tavsiye ve görevler veriyor. Weller dahil olmaktadır. Bu tür sistemsel olan ve hikayesi olan bir oyun olmaktadır. Fireman oyunu çok önceden çıkan ve eski zamanlarda bu tür hikayesi olan basit kullanımlı bir oyun olduğu için büyük bir ilgi toplamıştır.

Fireman Oyununun  Oynanışı

Oyunun başında tek başına oynamak istiyorsanız, “Tek Oyunculu” düğmesine tıklayın. Engelleri aşmak ve arkadaşlarınızla bu oyunun tadını çıkarmak için “2 oyuncu” seçeneğini seçin. Ardından, kaç kişiyle rekabet etmek istediğinizi soran bir menü göreceksiniz. Buradan seçim yapabilirsiniz. Ardından, başlamak için seviyeyi belirtmeniz gerekir. İlk kez oynayan oyuncular 1. seviyeden başlamalıdır. Oyundaki amacınız kutularla dolu bir odada kutulardan nesneler toplamak olması gerekmektedir. Bu nesneleri toplamak o kadar kolay değildir. Bu kutuları ilerlemenizi engelleyen ve yolunuzu engelleyen bombalarla patlatmanız gerekecek. Kutunun üzerindeki “Ş” düğmesini kullanarak bomba atabilir ve ondan eşya toplayabilirsiniz. Bombadan kaçmak için ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Bombalardan kaçmak sizin can sağlığınız için önemli olmaktadır. Fireman oyun tuşları için her oyuncuya ait farklı tuş yönlendirmesi bulunmaktadır. Oyun birinci oyuncu için ok tuşlarıyla yönlendirilmektedir. İkinci oyuncu için ise A,S,D ve W tuşları ile yönlendirme yapılarak oynanan bir internet oyunu olmaktadır.

Oyunda dört temel farklı bölüm vardır ve oynayan kişi istediği bölümü seçerek oyuna başlayabilmektedir. Her bölümün ayrı ayrı kendine has boyutları bulunmaktadır. Boşluk tuşuna basarak da o bölgeye bir bomba bırakabilirsiniz. Bir internet oyunu için rekabet gerektiren ve heyecan yaşatan bir oyun olmaktadır. Fireman oyunu iki itfaiyecinin oyundaki bütün engelleri aşması gerektiren bir oyun olmaktadır. Oyunun devam serisi zaman zaman gelmektedir.

İçerik
Xantares Kimdir?

Xantares Kimdir? Ülkemizde sanal sporlara olan ilgi oldukça fazladır. Farklı birçok oyunda özel oyuncular yer1

3 dk. 33 Okundu
Nedir
PUBG Mobile

PUBG Mobile'ın çok fazla talep gören bir oyun olmasının ardından Tencent Games, daha az RAM1

5 dk. 8110 Okundu
İçerik
SOS Nasıl Oynanır?

SOS Nasıl Oynanır? Eski oyunlar arasında yer alan ve bugüne kadar birçok kişinin mutlaka hayatında1

3 dk. 12 Okundu


Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.Sosyal Medyada bizi takip edin.