KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Xbox Live Gold Mayıs 2021 Oyunları Belli Oldu!

Xbox Live Gold platformu son zamanların en popüler oyun platformları arasında yer almayı başardı. Her ay oyun listesini yenileyen platform, Mayıs ayında platformda olacak oyunları duyurdu. Xbox Live Gold Mayıs 2021 Oyunları Belli Oldu! Ay başından itibaren erişim sağlayacağınız oyunlarla ilgili detaylar yazımızda yer alıyor. Okumaya devam ederek siz de öğrenebilirsiniz.

Microsoft tarafından yapılan duyuru ile Xbox Live Gold platformunda Mayıs ayından itibaren yayınlanacak olan oyunlar belli oldu. Ücretli aboneliği olacak kişiler, Mayıs ayında hangi oyunları kütüphanelerine ekleyebilecekler? Kütüphanenize eklediğiniz oyunları kolay bir şekilde oynayarak siz de hem eğlenebilir hem de boş vaktinizi verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. Biricerik.com olarak sizlere bilgi vermeye çalıştık. Gelin hep beraber Mayıs Ayı oyunlarına bakalım.

Xbox Live Gold Mayıs 2021 Oyunları Nelerdir?

Xbox Wire platformu üzerinden bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruyu incelediğimizde Mayıs ayının ilk günlerinde farklı tarihlerde insanların oynaması için sunulacak oyunlar Mayıs ayı itibariyle oyuncusuyla buluşacak. Platform üzerinde sunulan oyunları Xbox One ve Xbox Series platformu üzerinden de kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.

ELGyADCXUAEPst

Tropico 4

16 Mayıs ile 31 Mayıs tarihleri arasında oyun severlere sunulan Tropice 4 oyunu Simulasyon ve Strateji türünde bir oyundur. 2011 yılında piyasaya çıkan oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. El Presidente rolünde olacağınız bu oyun içerisinde halkınızın desteğini kazanmak için diğer süper güçler ile mücadele etmeli ve ulusunuzu düşmanlara karşı korumalısınız.

LEGO Batman               

1 Mayıs ile 15 Mayıs tarihleri arasında olacak oyun çok popüler. 2008 yılı içerisinde satışa çıkan LEGO Batman oyununda yapacağınız iş çok.. Entertainment tarafından yayınlanan bu oyunda; The Joker, Penguin, Scarecrow dahil tüm kötü karakterlerle birlik olup Arkham Asylum’dan kaçacaklar. Bu kaçan kişileri yakalayıp akıl hastanesine götürmek de Batman olarak sizin göreviniz. Daha sonra ise asıl hedefiniz şehre kaos getirmek olacak.

Dungeons 3

16 Mayıs ile 15 Haziran tarihleri arasında sunulacak olan Dungeons 3 oyunu Realmforge Studios tarafından geliştirilmiş ve Kalypso Media tarafından 2017 yılının Ekim ayında ortaya çıkmıştır. Gerçek Zamanlı Strateji türüne özel olan oyunda Zindan lortuna fetih için yardım edeceksiniz. Elf Thalya rehberliğinde ön plana çıkacak olan oyunda dünyanın en güçlü ordusunun yönetimi siz de olacak.

Armello

1 Mayıs ile 31 Mayıs arasında bir ay geçerli olacak oyunda siz de bir masa oyunu oynayabileceksiniz. Kart oyunlarının derin taktiklerini uygulayarak masaüstü oyunlarının önemli stratejisi bir araya gelmektedir. Oyunda bir kahraman olarak karşınıza çıkan büyük krallıkları keşfedip, bazı savaşlara katılıp, büyüler yapabilecek ve canavarları da ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Armello oyununda sizin ilk ve ana hedefiniz Armello kralı ya da kraliçesi olarak oyunun yönetimini ele geçirmek.

Xbox Live Gold platformu haricinde Xbox One ve Xbox Series platformlarında da oynanacak olan oyunlara siz de platform üzerinde belirlenen tarihler arasında oynayabilirsiniz. Bizde sizlere biricerik.com olarak bilgi vermek istiyoruz.

İçerik
Steam Hesabından Faceit Hesabı Öğrenme

Steam Hesabından Faceit Hesabı Öğrenme , Faceit adı verilen uygulama CS: GO dibi oyunlarda rekabete1

3 dk. 112 Okundu
İçerik
Barbie Oyunları

Barbie Oyunları , Sahip olduğu hayran kitlesiyle popülerliği çıktığı ilk günden bu yana devam eden1

3 dk. 16 Okundu
İçerik
Steam Altın Hafta İndirimleri Tarihi Açıklandı!

Son zamanların en popüler oyun mağazası olarak bilinen Steam Altın Hafta İndirimleri Başladı! İşte, konuyla1

3 dk. 16 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al