KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Küçük Mutfaklar İçin Büyük Değişim

Küçük Mutfaklar İçin Büyük Değişimler , dekorasyonlarınızda önemli ayrıntılardır. Evlerde en çok vakit geçirilen alanlar mutfaklardır. 

Küçük alanlar içerisine giren mutfakları dekore etmek oldukça zor olmaya başladı. Küçük mutfak dekorasyonlarında renk seçimleri her şeyden önemlidir. Renkler bulundukları ve kullanıldıkları alanlara göre derinlik hissi verdiği için dar  alanları olduğundan daha büyük göstermektedir. Mutfaklarınızda açık renk tonları ferah ve aydınlık bir hava verecektir. Sıcak renk  tonlarından kullanılan detaylar ise mutfağın aydınlık olmasını sağlayacaktır.

Kucuk Mutfaklar Icin Buyuk Degisim2
Küçük Mutfaklar İçin Büyük Değişim

BİLİNMESİ GEREKENLER

Mutfak havlusu , mutfak önlüğü veya tencere tutacakları bile bu dengeyi sağlamaktadır. Aralara girebilen uzun ince dolaplar ile mutfağınızda istediğiniz depolama alanına ulaşabilirsiniz. Aksesuarlar mutfak duvarları için vazgeçilmez alanlardır. Seri şekillerin yanında ince uzun raflar ile aksesurarlarınızın yanı sıra kahve fincanlarınızı da sergileyebilirsiniz. Tezgahlarınızı aydınlatmakta küçük alanları büyük alanlara çevirmenin basit ve etkili yöntemleri arasında yer almaktadır. Aralarda renkli aydınlatmalar bile kullanabilirsiniz. Mutfaklarda kullanılan halılar veya kilimler yaz ve kış ayları olarak düzenli değiştirilmelidir. Kullanacağınız malzemenin çok büyük olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Küçük alanlarda küçük halılar kullanmak mutfağınızı geniş göstermektedir. 

Kucuk Mutfaklar Icin Buyuk Degisim3
Küçük Mutfaklar İçin Büyük Değişim

Kullanım ve temizlik malzemeleri sebebi ile yıpranmış, boyası kalkmış dolap kulplarını stil sahibi kulplar ile değiştirebilirsiniz. Bu küçük gibi görünen değişimin mutfak dolaplarınıza verdiği değişime çok şaşıracaksınız. Burada püf noktası; dolabınızda delik yeri gözükmemesi için mevcut kulplarınızın delik aralığına denk gelecek kulpları seçmeniz gerekmesi. Dolabınızı açtığınızda iki vida arasını tam orta akslarından ölçerek bu ölçüye ulaşmak mümkün. Depolama alanı kısıtlı olan küçük mutfaklar için aksesuarlar oldukça önemlidir.

DETAYLAR

Doğru aksesuar seçimi ile üst üste ve sıkışmış dolap içlerinizi rahatlatmanın size mutfakta vakit geçirirken büyük kolaylık kazandıracak aynı zamanda da görsel olarak mutfağınıza farklı bir hava katacaktır. Tezgah arasında duvara monte ederek kullanacağınız depolama çözümleri, veya mutfağınızdaki boş duvarda kullanacağınız masif bir raf düşünebilirsiniz. Burada püf noktası; görsel olduğu kadar işlevsel ürünler seçmeniz.

Kucuk Mutfaklar Icin Buyuk Degisim4
Küçük Mutfaklar İçin Büyük Değişim

Kapısından girdiğinizde size güzel bir görünüm veren mutfağınızın stili olduğu kadar derli toplu tezgah alanının verdiği görünümü de göz ardı etmemek gerekir. Tezgahın toplu durması tabii ki kullanımla ilgili bir durum ancak doğru dekorasyon çözümleri ile toplama aşamasında sizi daha pratik olmaya teşvik edeceğini deneyimlebilirsiniz. 

İçerik
Ülkelerin İlginç Gelenekleri

Ülkelerin ilginç gelenekleri sizi şaşırtabilir ama size normal gelen herhangi bir gelenek diğer ülkelere tuhaf1

2 dk. 40 Okundu
İçerik
Hamileler Havuz Yerine Denizi Tercih Etmeli

Hamileler Havuz Yerine Denizi Tercih Etmeli , hamilelik kadınlar için çok zor bir dönemdir. Hamileliğin1

2 dk. 34 Okundu
İçerik
Çocuğunuza Cinsel Eğitimi Hangi Dönemde Vermelisiniz

Çocuğunuza Cinsel Eğitimi Hangi Dönemde Vermelisiniz? Erkek ya da kız çocuklarda özellikle cinsel eğitim konusunda1

2 dk. 14 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.