KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Kız Giydirme Oyunları Nedir ?

Kız Giydirme Oyunları Nedir ? kız giydirme oyunları ne giyecekleri hakkında fikri olmayan prenseslerimize, öğrencilerimize, sevgililere ve moda tutkunu olan arkadaşlarımıza yardım etme oyunlarıdır. Ne giyeceğini bilmeyen kızlar için onları şık bir şekilde giydirmeye çalışmak oynayanlara büyük zevk verecektir. Kızlara kıyafet giydirme ve makyaj sayesinde oyun içinde güzelliklerine güzellik katacaksınız. Bu oyunlar sayesinde kızları sevdiğiniz tarzda giydirme veya beğendiğiniz bir kişinin tarzına benzetme imkanınız olacaktır.

Sürekli yenilik içinde olan kız giydirme oyunları ile modaya uygun kızlar giydirmeniz mümkün hale gelmiştir. Moda tutkunları ve giydirme oyunlarını seven kişiler için en uygun oyunlar kız giydirme oyunlarıdır. Her yaştan bireyin zevkle oynayacağı oyunlar içinde yer almaktadır. Peki bu oyunların çeşitleri nelerdir ve nasıl oynanır ? Sizlere yardımcı olması için yazımızı okuyabilirsiniz. 

Kız Giydirme Oyunu Çeşitleri Nelerdir ?

Kız giydirme oyunlarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında en meşhurları kolej kızı giydirme oyunları, puanlı kız giydirme oyunları, deniz kızı giydirme oyunları, prenses giydirme oyunları, Barbie giydirme oyunları, ve gelin kızı giydirme oyunlarıdır. Genel olarak hepsi aynı şekilde oynanırken sadece oyun çeşidine göre kıyafetler ve aksesuarlar değişmektedir. Bu oyunlar dışında ise savaşçı kız giydirme, doktor kızı giydirme gibi oyun çeşitleri de bulunmaktadır. İstediğiniz tarzda istediğiniz şekilde kızları giydirme imkanlarınız vardır. 

Kız Giydirme Oyunları Nasıl Oynanır ?

Kız giydirme oyunlarında kızı en iyi ve tarzınıza uygun bir şekilde giydirmek için çabalarsınız. Peki kız giydirme oyunları nasıl oynanır ? Bilgisayarda oynamak istediğinizde play tuşuna bastıktan sonra mouse yardımıyla istediğiniz seçenekleri seçebilirsiniz. Oyunu oynarken öncelikle birçok oyun çeşidi giydirmek istediğiniz kızı seçme hakkını sizlere tanıyor. Kızı seçtikten sonra saçını, ayakkabısını, elbisesini ve hatta aksesuarlarını bile seçme hakkınız olabiliyor. Kızın ten rengini seçme hakkınız olan oyunlar bile mevcuttur. 

Öncelikle kızın elbisesini seçerek oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Birçok elbise içinden size en hoş gelen elbiseyi mouse yardımıyla tıklayarak seçebilirsiniz. Daha sonra seçtiğiniz elbiseye en uygun saç rengini birkaç seçenek arasından seçebilirsiniz. Saç renginden sonra ayakkabı ve çorap seçip en sonunda da kullanmak istediğiniz aksesuarları belirleyebilirsiniz. Çanta ve kolye gibi aksesuarları zevkinize ve kızın kıyafetlerine uygun olacak şekilde belirleyebilirsiniz. Bazı oyunlarda giydirdiğiniz kızın yanındaki partneri de giydirme hakkınız varken bazı oyunlarda ise size giydirdiğiniz kıza göre puanlama yapabilirler. Puanlama sizin ne kadar zevkli bir giydirme yeteneğiniz olduğunu sizlere göstermede yardımcı olabilir. Puanlama oyunlarında puanlar 10 üzerinden veya 100 üzerinden olabiliyor. Ne kadar yüksek alırsanız o kadar zevkli birisinizdir. 

Sevgililer günü, düğün veya balo gibi birçok özel gün için kız giydirme oyunları bulunan oyunlarda ise kızlara hem makyaj yapabilirsiniz hem de onları en iyi şekilde giydirebilirsiniz. Ayrıca giydirdikten sonra mekan seçimi hakkı sunan oyunlar da bulunmaktadır. Mekan seçimleri oynadığınız oyunlara göre değişebiliyor. 

Bazı kız giydirme oyunlarında ise kızımızı her aya özel ayrı bir şekilde giydirip saçını farklı yapabilme imkanlarınız vardır. Her ay için ayrı kıyafet seçmek oyunu oynarken daha eğlenceli olmasını sağlayacaktır.

Kız giydirme oyunlarının en büyük avantajlarından biri ise sıkmayan basit oyunlar olmasıdır. Çok fazla çeşidi olmasından dolayı sıkıldıkça başkasını oynamanız mümkündür. Ayrıca oynadıkça size daha zevkli gelmeye başlayacaktır. Puanlı kız giydirme oyunları ise en zevk veren oyunlar arasında yer alır. Hem zevkle kızı giydirip hem de en sonunda kaç puan alacağınızı merak etmek daha fazla keyif almanızı sağlayacaktır. 

İçerik
Roleplay Terimleri

Rol play terimleri birçok online oyun içerisinde kullanılabilir. Roleplay modunun aktif hale getirilmesi ile kullanıcılar1

3 dk. 347 Okundu
İçerik
GTA 5 Spor Arabalar

GTA 5 Spor Arabalar , Karakterlerin farklı silahlar yardımıyla hikâyede ilerlediği bir açık dünya oyunu1

3 dk. 142 Okundu
İçerik
Çiftlik Oyunları

Çiftlik Oyunları , sanal oyunlarda hem yetişkinlerin hem de çocukların en sık oynadığı oyunlar arasında1

3 dk. 34 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.