KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Kalıcı Makyaj Uygulaması İle Her An Bakımlılık

Son yıllarda dünyayı kasıp kavuran trendlerden biri de kalıcı makyaj uygulamaları. Artık ülkemizde de gittikçe popülerleşen bu uygulama birçok güzellik merkezi tarafından yapılıyor. Bu makalemizde kalıcı makyaj uygulamaları hakkında her şeye ulaşabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj Uygulaması Nedir?

Kalıcı makyaj uygulamaları göz, dudak, kaş ve saç olarak dört bölgeye yapılır. Bazı kalıcı makyaj uygulaması çeşitleri İpek Kirpik, Lipliner, Saç Simülasyonu, Dipliner, Kirpik perması ve Microblading’dir. Güvenilir ve işinde uzman kişilerce yaptırılması gereken bu uygulamalar sizi günün her anında daha bakımlı ve canlı gösterecektir. Gelin deri altına enjeksiyon ya da ekme işlemleriyle gerçekleştirilen bu uygulamaları daha yakından inceleyelim.

Dudağa Yapılan Uygulamalar

Dudağa yapılan renklendirme işlemlerine ‘Lipliner’ denir. Bu işlemde dudak rengine yakın, doğal tonlarda bir kırmızı boya dudağa küçük iğnelerle enjekte edilir. Önce parlak ve doğal durmayan bir görüntü oluşsa da kısa bir zaman içerisinde dudakta bir dökülmeyle beraber dudak rengi doğal bir kırmızı tonlarıyla oturur. Uzun süre kullanabileceğiniz bu uygulama sizin günün her anında tatlı kırmızı dudaklara sahip olmanızı sağlayacak.

Kirpiklere Yapılan Uygulamalar

Kirpiklere yapılan uygulamaların başında İpek Kirpik ve Kirpik perması gelir. İpek kirpik uygulaması kirpiklerinizin daha dolgun ve yoğun görünmesini sağlar. Özel yapıştırıcılarla ipek kirpiklerin kendi kirpiklerinize yapıştırılmasıyla yapılan bu uygulama bakışlarınızı daha çekici bir hale getirir.

Kirpik Perması ise özel bir aletle yapılan ve kirpiklerinizin daha kıvrık olmasını sağlayan bir bakım işlemidir. Kirpik permasının yapım süresi kirpiklerinizin uzunluğuna ve kalınlığına bağlı olarak değişir.

Kirpiklere Yapılan Uygulamalar

Kirpiklere Yapılan Uygulamalar 

Göze Yapılan Uygulamalar

Göze yapılan uygulamaların başında Dipliner gelir. Bildiğimiz gibi eyeliner sürmek makyajın en zor kısımlarından biri. Diplenir işlemi size güzel ve kalıcı eyeliner vadeder. Deri altına enjeksiyonla gerçekleşen bu yöntemde yüzünüze en yakışan eyeliner şeklini seçmeye özen göstermelisiniz.

Saça Yapılan Uygulamalar

Bu uygulamanın başında Saç Simülasyonu gelir. Saç ekiminde yetersiz kök sorununa bir çözüm olarak gelişen bu uygulamada saç renginize uygun bir renk deri altına enjekte edilerek saçınızın daha gür görünmesini sağlar.

Saça Yapılan Uygulamalar

Saça Yapılan Uygulamalar

İçerik
Popüler Kaş Trendleri

Popüler Kaş Trendleri, Kaşlar insanın yüz ifadesini etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Özellikle bayanlar tarafından…

1 dk. 41 Okundu
İçerik
Güzelliğin Aynası Gözler İçin Makyaj Tüyoları

Göz makyajı gözleri ön plana çıkarmak için en önemli makyajdır. Gözlerin çekici hale gelmesi ve…

3 dk. 2348 Okundu
İçerik
Japon Kadınları Güzellik Sırrı: Pirinç Suyu

Japon kadınların güzellik sırrı: pirinç suyu. Japon insanlarda güzel bir cilt çok önemlidir. Kadın ya…

1 dk. 25 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.