Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram Palyaço Resminden Kapanan Hesabı Açma

Instagram Palyaço Resminden Kapanan Hesabı Açma

Instagram-Palyaco-Resminden-Kapanan-Hesabi-Acma
Instagram-Palyaco-Resminden-Kapanan-Hesabi-Acma

Instagram, her geçen gün kullanıcıları için yeni özellikler getirmeye devam ederken bununla birlikte en yeni güvenlik önlemlerini de alıyor. Bu güvenlik önlemlerinin başında bir kullanıcının diğer kullanıcıyı herhangi bir şekilde ölüme yönlendiren, ruhsal bozukluklarla karşılaşmasını sağlayan içerikler paylaştığında hesabın askıya alınması geliyor.

Bir şekilde merak ettiğiniz için profil resminizi palyaço fotoğrafı ile değiştirdiyseniz ortalama 1 dakika içerisinde hesabınız kapatılacaktır. Bu içeriğimizde Instagram Palyaço Resminden Kapanan Hesabı Açma işleminin nasıl gerçekleştirilebileceğiyle ilgili bilgiler vereceğiz.

Palyaco Resminden Kapanan Hesabı Açma

Hesabınız Topluluk Kurallarına Aykırı” sebebiyle hesap kapatıldıysa palyaço resminden sonra hesap kapatıldı sorununun çözümü adına yapmanız gereken işlemler aşağıda listelenmektedir.

Bu bağlantıdan ilgili iletişim formuna girin.

Form İçin İşlem Adımları

 • Bu hesap bir işletmeyi, ürünü veya hizmeti temsil etmek için mi kullanılıyor? sorusuna “Hayır” yanıtını verin.
 • Bir form açılacak ve “Adınız Soyadınız” bölümünü nüfus cüzdanınızda yazdığı gibi doldurun.
 • Kapanan hesabınızın “Kullanıcı Adı” bilgisini girin.
 • Mail adresi kısmına hiçbir şekilde hesabınızın bağlantılı olduğu mail adresini yazmayın. Sıfırdan bir mail adresi açarak buraya girin.
 • Ülke bilgisine “Türkiye” yazın.
 • Gönder” butonuna basın.

  Instagram-Palyaco-Resminden-Kapanan-Hesabi-Acma-1
  Instagram-Palyaco-Resminden-Kapanan-Hesabi-Acma-1
 • Burada girmiş olduğunuz mail adresinize sizden bazı bilgilerin istendiği bir elektronik posta gelecektir. Burada istenilenleri tamamıyla uygulayın.

  Instagram-Palyaco-Resminden-Kapanan-Hesabi-Acma-2
  Instagram-Palyaco-Resminden-Kapanan-Hesabi-Acma-2
 • Hesabınız ortalama 24 saat içerisinde aktifleşecektir.

NOT: “Bir değerlendirme talep etmeden önce Instagram’a git ve bunu yapanın sen olduğunu onayla.” hatası alanlar mail adresi kısmına hesabın kayıtlı olduğu değil aktif olarak kullanılan farklı bir mail adresi girsin.

Burada hesabı kapatılan kişilerin sorunu nasıl çözebileceklerine dair birçok bilgiyi anlaşılır şekilde sizlere sunduk. Herhangi bir şekilde formu gönderirken hata alıyorsanız bize “İletişim” bölümünden ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

DİPNOT: İçerik Güncellenmiştir.

Bkz: Instagram Görüntülü Arama Efekt Yok [ÇÖZÜLDÜ]

23 Yorumlar

 1. Arkadaşım bana foto attı profil yap diye yaptım ve anında kapandı palyonco yüzünden geri gelmesini istiyorum benim için çok önemli

 2. diyorki son aşamada doldurunca Instagram dan onaylayın sşz olduğuna dair diyor ben zaten hesabıma giremiyorum yok kapatıldı

 3. Ayni hesabinizla giris yapmaya calisin onay penceresi acilacaktir. Bu pencereden onay verip hesabinizi acabilirsiniz.

 4. Ayni hesabinizla giris yapmaya calisin onay penceresi acilacaktir. Bu pencereden onay verip hesabinizi acabilirsiniz.

 5. Ayni hesabinizla giris yapmaya calisin onay penceresi acilacaktir. Bu pencereden onay verip hesabinizi acabilirsiniz.

 6. Aynı sebepten hesabın kapatılmasından sonra telefon numarası istedi ve gönderdim, şimdi bu kadar çok haberi görünce endişelendim, telefon numarası ile ilgili bir sıkıntı çıkar mı acaba

 7. Benimde hesabım kapandı profil resmi yüzünden ama anlattıklarınızı uygulayamıyorum çünkü şifreni unuttum giremiyorum lütfen yardımcı olun

 8. Çooooooook teşekkür ederim 1-2 saat içinde hesabımı açtılar. 🥳🥳🥳🥳🥳💐💐💐💐💐.

 9. hocam aynısını birebir yaptım fotoğrafı da gönderdim ama 3 gün oldu hala yanıt vermediler yardımcı olabilecek varmı arkadaşlar

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz