KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Instagram Görüntülü Arama Efekt Yok [ÇÖZÜLDÜ]

Her geçen gün girip çıkmaktan bıkmadığınız nadide platformlardan biri haline gelen Instagram bizlere sunduğu ayrıcalıklar sebebiyle birçok kişi tarafından seviliyor. İnsanlarla iletişimin geçmişe nazaran daha önemli olduğu günümüzde görüntülü arama imkânı sunan platformlar daha fazla önem kazanıyor. Bu doğrultuda sevdiklerinizle yaptığınız video konferansları daha eğlenceli hale getirmek için size en iyi fırsatı sunan efektleri kullanabilirsiniz. Her ne kadar bu mümkün olsa da özellikle Instagram Görüntülü Arama Efekt Yok sorunu bir noktada karşınıza çıkacaktır. Bu sorunun çözümüne dair gerekli adımları sizlere bu içeriğimizde aktaracağız.

Instagram Görüntülü Aramalara Efekt Ekleme

Instagram dışarıdan bakıldığında sadece bir fotoğraf paylaşım platformu olarak görülüyor olsa da içine girdiğinizde hiçbir şekilde çıkamayacağınız bir serüvene katılmış olacaksınız. Bu da serüvende görüntülü aramalarda efekt kullanma imkanıyla anlaşılır bir hale geliyor.

 1. Instagram uygulamasını açın ve profilinize girin.
 2. Ayarlar” bölümüne ulaşmak için sağ üst köşede bulunan (≡) simgesine tıklayın.
 3. Bu noktada açılan menüden “Ayarlar” bölümüne girin.
 4. Kategoriler arasında “Hesaplar” seçeneğine tıklayarak “Dil” bölümüne ulaşın.
 5. Instagram’ın dilini “İngilizce” yapın.

Bu işlem adımlarını eksiksiz olarak yerine getirdiğinizde herhangi birini aradığınızda ekranın sağ alt köşesinde bulunan “Efekt” logosuna tıklayarak halihazırda kullanımınıza sunulan efektlerden herhangi birini seçebilirsiniz. Bu işlemler sadece 5 adımla sınırlı olup instagram efekt ekleme işlemini yapamadığınız durumlarda aşağıda bulunan yorum bölümünden bizden yardım alabilirsiniz.

İçerik
Twitter Bahşiş Özelliği Açma Nasıl Yapılır?

Twitter, son zamanlarda diğer sosyal medya platformlarına nazaran birçok özelliğinin eksik olması sebebiyle arka planda1

3 dk. 13 Okundu
İçerik
Twitter’da Sohbet Odaları Nasıl Bulunur?

Twitter, her geçen gün kullanıcılarına sunmuş olduğu hizmetleri daha iyi noktalara getirmek için kaliteli geliştirmeler1

3 dk. 17012 Okundu
İçerik
Snapchat Kullanıcı Adı Değişikliği Nasıl Yapılır?

Snapchat, günümüzün en çok tercih edilen sosyal mesajlaşma platformları arasında yer alıyor. Her ne kadar1

3 dk. 11039 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Gizemli biru

  Olmadi efekt eklenmio

 • Şeyma

  Yazıyı okuduktan sonra hepsini uyguladım ama görüntülü görüşmede efekt olmadı :(

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al