Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram Görüntülü Arama Efekt Yok

Instagram Görüntülü Arama Efekt Yok [ÇÖZÜLDÜ]

Instagram-Goruntulu-Arama-Efekt-Yok
Instagram-Goruntulu-Arama-Efekt-Yok

Her geçen gün girip çıkmaktan bıkmadığınız nadide platformlardan biri haline gelen Instagram bizlere sunduğu ayrıcalıklar sebebiyle birçok kişi tarafından seviliyor. İnsanlarla iletişimin geçmişe nazaran daha önemli olduğu günümüzde görüntülü arama imkânı sunan platformlar daha fazla önem kazanıyor. Bu doğrultuda sevdiklerinizle yaptığınız video konferansları daha eğlenceli hale getirmek için size en iyi fırsatı sunan efektleri kullanabilirsiniz. Her ne kadar bu mümkün olsa da özellikle Instagram Görüntülü Arama Efekt Yok sorunu bir noktada karşınıza çıkacaktır. Bu sorunun çözümüne dair gerekli adımları sizlere bu içeriğimizde aktaracağız.

Instagram Görüntülü Aramalara Efekt Ekleme

Instagram dışarıdan bakıldığında sadece bir fotoğraf paylaşım platformu olarak görülüyor olsa da içine girdiğinizde hiçbir şekilde çıkamayacağınız bir serüvene katılmış olacaksınız. Bu da serüvende görüntülü aramalarda efekt kullanma imkanıyla anlaşılır bir hale geliyor.

  1. Instagram uygulamasını açın ve profilinize girin.
  2. Ayarlar” bölümüne ulaşmak için sağ üst köşede bulunan (≡) simgesine tıklayın.
  3. Bu noktada açılan menüden “Ayarlar” bölümüne girin.
  4. Kategoriler arasında “Hesaplar” seçeneğine tıklayarak “Dil” bölümüne ulaşın.
  5. Instagram’ın dilini “İngilizce” yapın.
İlginizi Çekebilir:  10 Adımda Ücretsiz Tinder Plus Nasıl Alınır?

Bu işlem adımlarını eksiksiz olarak yerine getirdiğinizde herhangi birini aradığınızda ekranın sağ alt köşesinde bulunan “Efekt” logosuna tıklayarak halihazırda kullanımınıza sunulan efektlerden herhangi birini seçebilirsiniz. Bu işlemler sadece 5 adımla sınırlı olup instagram efekt ekleme işlemini yapamadığınız durumlarda aşağıda bulunan yorum bölümünden bizden yardım alabilirsiniz.

Her geçen gün teknoloji ve bilgisayara olan ilgimin artmasıyla edindiğim bilgileri bu site aracılığıyla sizlerle paylaşıyorum. Beni aşağıdaki sosyal medya adreslerimden takip edebilirsiniz.

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz