KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Amazon Prime Nedir, Ücretsiz Amazon Prime Üyeliği

Amazon Prime Nedir, Ücretsiz Amazon Prime Üyeliği, ücretsiz amazon prime üyeliği dağıtıyor olsa da dünyanın önemli e – ticaret markalarından biri olarak biliniyor. Her ne kadar durum böyle olsa da ürün satışı dışında kullanıcılara farklı farklı platformlar sunarak interneti daha etkili kullanmaları için fırsatlar sunmaktadır. Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Amazon, beraberinde tüm hizmetlerini de aktif hale getirdi. Bu platformlardan en önemlisi ve en sevilen Amazon Prime oluyor. 2005 yılı itibariyle ilk olarak Amerika’da kullanılan bu uygulama ile Amazon platformlarında birbirinden farklı avantajlardan faydalanabilirsiniz. Bu içeriğimizde Amazon Prime Nedir, Amazon Prime Nasıl Kayıt Olunur, Ücretsiz Amazon Prime Üyeliği gibi konularda sizleri bilgilendireceğiz.

Amazon Prime Nedir?

Bu platform sahip olduğu servisler ile birlikte müşterilerin tüm dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmasının yanı sıra aylık veyahut yıllık ödemeler yaparak kullanıcıların dilediği ürüne kolayca ulaşmasını sağlıyor. Bu platformu aktif olarak kullanan kullanıcılar ödedikleri ücretler karşılığında tüm dünyaya sınırsız hızlı kargo gönderim avantajından faydalanırken Amazon bünyesinde barınan birçok servisi kullanabilmektedir. 15 Eylül 2020 tarihi itibariyle Amazon Prime Türkiye pazarına tam olarak giriş yapmış ve kullanıcılarına tüm ürünleri sınırsız olarak kullanım fırsatı sunmuştur. Amazon Prime üyelik ücreti bugün itibariyle 7,99₺ olarak belirlenmiştir.

Amazon Prime Hangi Avantajları Sunuyor?

Amazon denildiğinde aklınıza sadece ve sadece kargo gelmemeli bunun yanı sıra sunulan farklı farklı platformlardan da faydalanıldığı bilinmelidir. Amazon markası altında barınan Prime Video servisi ile Dizi ve Film izleme şansı buluyorsunuz. Bu servisi Netflix gibi düşünebilirsiniz. Tüm algoritma müşterinin yaptığı ödemeler karşılığında dizi ve film arşivine ulaşabilmesi üzerine kurulmuştur. Prime Video servisine sadece masaüstü cihazlardan değil, iOS, Android, Smart TV, XBOX ve PS4 gibi cihazlardan da kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Amazon Prime Music

Herkesin bu dönemlerde alışmış olduğu çevrimiçi müzik dinleme uygulaması olan Spotify benzeri bir uygulamadır. Bu uygulama içerisinde yine aynı şekilde dünya üzerinde yayınlanan birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Prime serisinde diğer servislere ek ücret ödemeniz gerekirken Prime Music uygulamasına herhangi bir ek ücret ödemeniz gerekmiyor.

Amazon-Prime-Nedir-Ucretsiz-Amazon-Prime-Uyeligi

Amazon-Prime-Nedir-Ucretsiz-Amazon-Prime-Uyeligi

Kindle ve E- Book

Amazon Prime avantajları arasında bulunan ve en sevileni ise birçok dergi, kitap ve gazete yayınına kolayca ulaşabildiğiniz Kindle ve E – Book uygulamalarıdır. Bu uygulama sayesinde Prime üyesi olmanız durumunda tüm içeriğe  ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Dropbox ve iCloud İçin Sınırsız Depolama Alanı

Prime üyeliğiniz var ise sınırsız depolama alanınız da var demektir. Dropbox ve iCloud için tüm fotoğraflarınızı sınırlara takılmadan kolayca depolayabilirsiniz.

Ücretsiz Amazon Prime Üyeliği Nasıl Alınır?

Henüz yeni yayın hayatına başlaması sebebiyle Türk kullanıcılara ücretsiz deneme fırsatı sunmaktadır. Ücretsiz amazon prime üyeliği almak için aşağıdaki adımları eksiksiz olarak tamamlamanız yeterli olacaktır. Herhangi bir ücret ödemeden direkt olarak ücretsiz abonelik ile 30 gün boyunca kesintisiz deneme yapabilir sonrasında beğenirseniz aynı üyelik üzerinden 7,99₺ ücret ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

  1. Amazon Prime sitesine buradan girin.
  2. Yeni bir üyelik oluşturun ve üye girişi yapın.
  3. Anasayfada bulunan “30 günlük deneme sürümünü başlat” seçeneğine tıklayın.
  4. Bu işlemler sonrasında 30 gün ücretsiz deneme süreciniz başlatılacaktır.
  5. 30 gün sonunda girdiğiniz kart bilgilerini kaldırmanız ve üyeliğinizi iptal etmeniz durumunda kartınızdan herhangi bir ödeme alınmayacaktır.

Bu doğrultuda amazon prime deneme üyeliği almadan ödemelerinizi aylık ve yıllık olarak ödeme yaparak direkt üye olabilirsiniz. Amazon Prime Video avantajlarından faydalanmak için tek yapmanız gereken yukarıdaki adımları takip etmektir.

Bkz: YouTube Ücretsiz Müzik İndirme Nasıl Yapılır? YouTube MP3 Converter

İçerik
Kullanışlı Chrome Eklentileri [4 Adet]

İnternet kullanıcılarının birçoğu bilgisayarından internete girmek için Google’nin geliştirmiş olduğu Chrome tarayıcısını kullanıyor. Hem gelişmiş…

3 dk. 19 Okundu
İçerik
Bedava Spotify Premium Hesapları (Güncel)

Bedava Spotify Premium Hesapları (Güncel), YouTube Music ve Deezer gibi platformlar her geçen gün popülerliğini…

1 dk. 10675 Okundu
İçerik
Telegrama Katıldı Bildirimi Kimlere Gider?

WhatsApp tarafından yapılan gizlilik politikası dayatmasının sonucunda Telegram son günlerde en fazla ilgi çeken uygulamalar…

1 dk. 2839 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al