KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Holo Coin

Holo Coin Arthur Brock ve Eric Harris Braun tarafında ortak çalışmalar yürütülerek oluşturulmuştur.  2006 yılında başlayan çalışmalar P2P olarak adlandırılan yalnızca iki parti arasında yapılması için tasarlanmıştır. Önceden kripto para sistemi konusunda tecrübeli olan şirket Holo Coin’i hayata geçirmiştir. Holo Coin diğer coin’lerde de görülen ERC 20 tabanı baz alınarak üretilen bir Coindir.    2018 yılında kullanıcılarıyla buluştu.  Başlangıçta swap işlemlerinde değiş-tokuş biçiminde işlem yapmaya karar vermiştir.  Ancak daha sonra bir açıklama yaparak bununla ilgili değişiklik yapmaya karar verdi.  Şimdi değiş tokuş işlemindeki değişikliklerden sonra Holo Coin borsa platformlarında işlem görmeye devam etmektedir.  

Holo Coin karşılığında kullanıcılar birebir oranında Holo alacak ve var olan Holo Coin rezervleri hesaplarında belli bir süre tutulacak. Son yıllarda kripto para oldukça çeşitlilik bakımından hız kazandı.  Holo Coin diğerlerinden farklı olarak blok zinciri kullandırmayan ürünlerden biridir.  Holo Coin kripto borsalarında belli bir düzene bağlı olarak değil anlık olarak iniş ve çıkışlar yaşayan coin’lerden biridir.  Bugün itibarıyla geniş bir işlem hacmine sahiptir.  Yaklaşık olarak 24 saatteki işlem hacmi 17.687.151.289 TRY,  piyasa değeri ise 37 milyarın üzerindedir. 

Holo Coin Yorum

Kripto para borsalarında yatırım yapan kullanıcıların internette Holo Coin yorum akışlarına bakıldığında sürekli ani iniş çıkışlar yaşayan bir Coin olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ani çıkışlarıyla birçok kullanıcının yüzünü güldürürse de ani inişlerinde yaşandığı Holo Coin de zaman zaman gerginlik yaşandığı olmaktadır. 2018 yılının Nisan ayında ortaya çıkmış ve yüzde yetmiş beş gibi bir oranı halka açık satışa dönüşmüştür.  Diğer coin’lerde olduğu gibi arz talep dengesi ile değişiklikler gösteren Holo Coin kendi içinde darılıp genişleyen bir Coin’ndir.  Bununla kripto para piyasalarında spekülatif fiyat dalgalarından etkilenmeden sabit kalması hedeflenmektedir.  Holo Coin günlük kripto para kullanıcılarının köprüsü olacak biçimde tasarlanmıştır. Kazanmak için bilgisayarın arka planında da çalışmaya devam eden bir aplikasyonla çalışmaktadır. 

Holo Coin Grafik Ve Analiz Tablosu

Holo Coin Mayıs grafiğinde sert yükselişlerle kendini göstermiştir.  O dönemde maksimum hedef olarak 10 Cent belirlenmişti.  Holo Coin grafik ve analiz tablosu USDT paritesine göre 2 Cent kırılması için en zor ve sert bir direnç olarak belirlenmiştir.  Ancak burayı kırması durumunda hızla yükseleceği öngörülen Holo Coin istenilen durumda olmasa da uzun vadede kesinlikle yatırım aracı olarak düşünülen ürünlerden biri olarak gösterilmektedir. Holo Coin bugün kripto para borsaları içinde birçok popüler platformlarda en fazla işlem yapan Coin durumundadır. 

12 Mayıs’taki yorumlara bakacak olursak çıkış tarihi Nisan 2018’dir. Dünyadaki pazar payı ise 81 milyon dolar civarındadır.  Dolaşımdaki pay da 166 trilyondur. Nisan 2021 tarihinde tarihi bir Zirve yakalayan Holo Coin daha sonraki dönemlerde dip noktasını gördü ve düşüş yaşadı. 2018 yılında piyasaya çıkarken gerçekleştirilen Holo Coin kampanyasında 20 milyon doların üzerinde para topladı ve bu Holo Coin için oldukça başarılı bir miktardı.  Başlangıç değeri 0.0001 Dolar olan Holo Coin 1 hafta sonra 0.002 dolara çıktı ve bu piyasada ciddi anlamda bir hareketlilik sağladı.  Ardından yine bir düşüş yaşayan Holo daha sonra iniş ve çıkışlardan sonra belli bir seviyede kaldı. 2019 Ocak ayında artmaya başladı ve 2020 Nisan ayına kadar bu artış devam etti.  2020 Haziran’ında ise ulaşabileceği en üst seviye ulaşarak rekor kırdı.  Takip eden zamanlarda ise yine ani bir yükseliş yaşadı ve son zamanlarda herhangi bir düşüş yaşamadı.  

Ağustos ayına kadar istikrarlı yükseliş hareketleri devam etti yükseliş geri döndü.  Bu dönemde ise yaklaşık 0.0008 Dolara ulaştı.  Bu noktadan sonra Holo Coin istikrarlı bir düşüş eğilimine girdi ve fiyat 2020’nin sonlarına doğru 0.0004 dolara kadar düştü.  Daha sonra Bitcoin’in tepe noktasını görmesi ve genişlemesi nedeniyle istikrarlı bir yükselişe girdi. 2020 sonunda 0,005 dolardan işlem görmeye başladı.  2021 yılı fiyatlarına baktığımız zaman Holo Coin 2021 Ocak ayının başında 0,0006 dolardan işlem gördü. 2021 yılında yükselen trend artmaya başladı.  Fiyat Mart ayında en yüksek değere defalarca ulaştı ve en yüksek direnç noktasını kırarak birkaç kat arttı.  

Holo Coin 3 Nisan 2021 de 0.0299 Dolar olan en yüksek direnç noktasına ulaştı.  2021 yılı sonunda ise fiyatı 0.20 Dolara ulaşması bekleniyor.  Holo Coin’in 2022 fiyat tahminine baktığımız zaman ise 2022 Ocak ayının başlarından itibaren çıkış trendine girerek bir dolardan işlem görmeye başlayabilir.  Holo Coin yeni ortaklıklara odaklanabilir,  2021’in sonunda ise 1,2 Dolardan işlem görebilir.  Genel olarak Holo Coin fiyatlarına baktığımız zaman 5 yıl içinde oluşacak benimsenme oranı,  ortaklıklar ve gelişmeler açısından Holo Coin’de çok daha fazla büyüme görülebilir. Holo Coin’in iletişim ekosisteminde başarılı olabileceği geniş bir kapsama alanı var.   Holo Coin’in büyüme olasılığı değerlendirmelere bakıldığında diğerlerine kıyasla çok daha fazladır.  Kripto para analizcileri 5 yıllık bir zaman diliminde Holo Coin’in 5 Dolara ulaşılabileceğini söylemektedirler.

Coin
Polkadot (DOT)

Polkadot (DOT) Merkeziyetsiz olarak işlem yapılabilen ve özel izne gerek duyulmayan ağları blockhain ile birbirine1

5 dk. 43 Okundu
Coin
Basic Attention Token Platformu

Basic Attention Token Platformu , Kısaca BAT olarak tanımlanan Basic Atention Token ERC-20 altyapısına sahip,1

9 dk. 43 Okundu
Coin
COSMOS ATOM

COSMOS ATOM , kelimesinin Türkçe karşılığı, evren ifadesine karşılık gelmektedir. Cosmos, kripto para sektörüne giriş1

5 dk. 101 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.