KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Holo Coin (HOT)

Holo coin (HOT) günümüzün en popüler coinidir. Bir anda parlayan bu coin son dönemlerde birçok yatırımcı tarafından tercih edilerek hacmini de ciddi anlamda genişletmiştir. Holo’nun yakın günlerde gösterdiği bu yükseliş birçok yatırımcı tarafından bu coine dönüşü başlatmıştır. İleri teknoloji kullanan Hot’un bu anlamda yıl sonuna kadar şu an ki değerini 100 katına çıkarabileceği vurgusu üzerinde durulmaktadır.

Holo Coin Nedir?

Holo coin olarak adlandırılan Holo coin nedir sorusu yeni yatırımcıların olduğu kadar eski yatırımcıların da son dönemde en sık araştırdıkları konular arasında yer alır. Hızlı yükselişi ile bir anda bütün ibreleri üzerinde toplayan Holo coin nedir sorusuna en açık şekilde verilebilecek yanıt; temsilci merkezli bir blok zinciri olduğudur. Dağıtık bir Hash teknolojisi kullanan Holo, bu açıdan Torrent kullanımı ile de ortaklık göstermektedir.

Holo’nun ilk piyasaya çıkış tarihi 2008’dir. Metacurreny.org sitesini kuran yazılımcılar daha sonradan fikir alışverişinde bulunarak Holo’yu tasarlamışlardır. Diğer birçok coinden farklı olarak Holo (HOT), kullandığı ağ açısından da blockchain ağından farklıdır. Holocain sistemi ilk dönemlerde faaliyete geçme aşamasına kadar hem kaynak yaratmak hem de projeyi tanıtmak için ERC-20 tabanı ile üretilerek piyasaya sunulmuştur. 

Gerçekleştirilen bu planlama ile Holocain ağı aktif olduktan sonra kullanıcıların ellerinde hazırda bulunan Holo coinleri 1:1 oranında Holo Fuel ile değiş tokuş yapmaları amaçlanmıştı. Bu şekilde işlem gören tek birimin Holo Fuel olması sağlanacaktı. Ancak son anda yeni bir yapılanmaya gidildi ve Swap işlemlerinde değişiklik yapıldı. Değiş tokuş işlemleri üzerinde yapılan bu değişiklik ile Holo Token de tedavülden kaldırılmadı ve borsalarda bu tokenin de Holo Fuel’den ayrı olarak işlem yapılmasına karar verildi. Son aşamada ellerinde hazır token bulunan kullanıcılara da bu tokenlere karşılık olarak 1:1 oranında Holo Fuel verilmesi teklifinde bulunuldu. Bu şekilde de Hot tokenlerin rezerv olan hesaplarda bekletilmesi amaçlandı.

Holo Coin

Holo Coin Yorumlar

Holo coin yorumlar şirketin bu denli büyük işlemler gerçekleştirmesi ve geleceğe yönelik ideal programlarının olması neticesinde olumlu yönde olmaktadır. Holo temelde blok zincir sisteminden çok daha farklı bir ağ üzerinde çalışmayı hedeflediğinden, kripto piyasası içerisinde çok büyük bir değişime ilk adımı atma çabalarının olduğunu gösterir. Bu süreçte şaşırtıcı rakamlarda sattıkları Holoport cihazları da bu çalışma ve emeklerin boşa gitmeyeceğinin bir diğer göstergesidir.

Holo’nun temelde bir blok zincir olmaması ve bununla birlikte de blok zincir sistemlerinin son derece geleneksel yöntem olarak kabul görmesi, oldukça heyecan verici bir olaydır. Ekip üyelerinin kafalarında bu fikrin Bitcoin’in üretilmesinden daha önce kendi kafalarında yer edindiği düşüncesi ve ekibin bu fikre baştan beri sıcak bakmadığı düşüncesi, kendilerine yepyeni bir formül aramaları ile sonuçlanmış be bu durum da merkezi olmayan bir dağıtım kanalı üretmeleri neticesini doğurmuştur.

Yapılan bu denli titiz çalışmalar ve piyasada bir ilki gerçekleştirme arzu, Holo’nun emin adımlar ile kariyerinde ilerlemesine zemin hazırlamıştır. Birçok analistin üzerinde durduğu ve iyi sonuçlar beklediği Holo, ilk günden itibaren günümüzde de etkili yükselişi ile daha geniş yatırımcıların tercih ettikleri token grubuna girmeyi başarmıştır. Hali hazırda ilk günkü değerini %100’ün üzerinde artırmayı başaran Holo’nun gelecekte de özellikle yılsonuna doğru oldukça ciddi bir sıçrama yapması ve daha yeni hedeflere ulaşması hedeflenmektedir. Holo coin yorumlar doğrultusunda yeni yatırımcılar da yapacakları derin kapsamlı araştırmalar ile bu tokene yatırım yapmayı düşünebilir. 

Holo Alınır mı?

Holo alınır mı ve yatırım için en uygun dönem hangisi gibi sorular yeni Holo yatırımcılarının araştırdığı konular arasında yer alır. Holo (HOT) gösterdiği başarı ve yükseliş ivmesi ile geleceği odlukça parlak görülen coinler arasında yer alsa da yatırımcıların temkinli davranması ve alımlarını dikkatli şekillerde yapması gerekir. Holo coin bugün birçok farklı piyasada alımı bulunan coindir. Farklı işlem çifti seçenekleri bulunan bu token dünya genelinde geniş işlem hacmine sahip kripto borsalardan alınabilir. Yatırımcılar ellerinde bulunan limite denk geldiği kadar HOT’u satın alarak cüzdanlarında işletime koyabilir. 

Uzun vade HOT yatırımcıları için ellerinde bulunan tokenleri saklamanın en doğru yolu bir kripto cüzdan kullanmaktır. Kripto cüzdan ile uzun vadede HOT yatırımı yamak isteyen yatırımcılar tokenlerini güvene alabilir. Piyasa dengesini takip ederek daha kısa vadelerde HOT yatırımı yapmayı düşünen kullanıcılar işlem hacmi üzerinden planlı şekilde borsa işlemlerini sürdürebilir. Hot alınır mı sorusuna yanıt arayalar için verilebilecek en doğru yanıt ise, doğru zamanda alınabilir şeklindedir. Piyasalarda düşüşün meydana geldiği dönemlerde stabil durumun altına düşmesi hainde HOT hem uzun vade hem de kısa vade için iyi bir seçenek olabilir.

Holo Coin Analiz Ve Grafik Tablosu

Holo Coin analiz ve grafik tablosu geçmişten günümüze incelendiğinde bu coinin düzenli olarak yükselme kaydettiği görülür. Belirli dönemlerde yaşadığı sert kırılma ile hacim kaybına uğrasa da gelişimini ve ilerlemesini sürdüreceği varsayımları üzerinde durulur. Holo Coin analiz ve grafik tablosu üzerinden yorumlarda bulunan traderler Holo’nun geleceğine ilişkin oldukça önemli ipuçları vermektedir.

Coin
Waifu Token(WAIF)

Waifu Token (WAIF) kripto para birimleri arasında tercih edilebilecek bir seçenek olarak yer alır. Alt1

5 dk. 23 Okundu
Coin
PancakeSwap (cake)

PancakeSwap (cake) 20 Eylül 2020 tarihinde faaliyetlerine başlayan PancakeSwap (cake) en çok da DEX adlandırma1

4 dk. 36 Okundu
Coin
VeChain (VET)

VeChain (VET) Belli başlı coinlerin çok fazla artması ve yatırımcısına ciddi karlar bırakmasından sonra gözler1

4 dk. 18 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.