KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Fortnite Mobile IOS

İçindekiler

Fortnite Mobile IOS Birçok popüler oyun arasında çıkmayı başaran Fortnite son derece eğlenceli konsepti ile birçok oyun severin dikkatini çekiyor. Arkadaşlarınız ile bir araya gelerek son derece keyifli zaman geçirme şansı bulabilirsiniz. Oyun içerisinde dört farklı oyun modu bulunuyor. Bu oyun modları Battle Royale, Çılgın Parti, Kreatif ve Dünyayı Kurtar oyun modlarıdır.

Fortnite oyununun en büyük avantajı da hem pc’de hem mobilde hem de konsollarda rahatlıkla oynanabilme imkanı sunmasıdır. Üstelik ücretsiz bir şekilde indirilebilen oyun her oyuncuya hitap edecek düzeydedir. Mobilde bu oyunu oynamak isteyen kişilerin fornite mobile ios download gereksinimlerini en iyi şekilde karşılaması gerekmektedir.

Oyun içerisinde yeni eşya ve silahlar, özel etkinlikler ve birçok farklı sezon ile oyunculara yenilikler sunulmaktadır. Bu oyun ücretsiz olsa da öncelikle telefona indirmeniz gerekmektedir.

İOS İçin Fortnite Yüklenebilecek Mobil Cihazlar

Son günlerde oldukça popüler bir oyun olan Fortnite mobile oyunu tamamen ücretsiz olarak indirilen ve oynanan bir oyundur. Yayınlanmadan önce hangi telefon marka ve modellerinde oynanabileceği net bir şekilde açıklanan oyunun yüklenmesinde de dikkat etmek gereken önemli noktalar vardır. Fortnite Mobile ios 2021 senesinin en çok yüklenen oyunları arasında bulunup oldukça kolay şekilde ios cihazlara yüklemesi gerçekleştirilebilmektedir. Bunun en çok desteklendiği cihaz listesi şunlardır:

 • iPhone SE
 • iPhone 7/ 7 Plus
 • iPhone X
 • iPhone 8/ 8 Plus
 • iPad Mini 4
 • iPad Air 2
 • iPad 2017
 • iPad Pro

Cihazları oyunun oynanabileceği cihaz listesinde yer almaktadır. Oyunu indirmek için fortnite mobile ios sistem gereksinimleri cihazınız tarafından karşılanabilmelidir. Aksi halde oyunu indirebilseniz dahi yüksek bir kalitede oynama şansınız olmayacaktır.

Fornite Mobile iOS Yükleme

Fortnite mobile ios app store üzerinden yüklenmesi gerekmektedir. Öncelikle cihazlarınız üzerinden bu uygulamayı açın. Uygulamanın üzerinde yer alan sağ üst bölümde avatar ya da profil resmi kısmına dokunun. Hesap sayfanızda bulunan satın alınanlar seçeneği bulunuyor. Bu seçeneği de seçin. Satın aldıkların bölümüne gidin ve burada ki bu iPhone’de değil bölümünü tıklamanız gerekiyor. Bu işlemi de yaptıktan sonra Fortnite ismini yazarak oyunu arayın. Daha sonra karşınızda yapılan arama ile ilgili tüm sonuçlar belirecektir. Sağ kısımda bulunan indirme simgesine dokunduğunuz zaman oyunun iPhone ve iPad cihazlarınıza indirilmesini beklemeniz gerekiyor. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Eğer ‘bu iPhone’de değil’ sekmesi üzerinde bir arama yaptığınızda karşınıza eğer arama kelimesi hakkında bir liste gelmiyor ise oyun daha önce cihaza hiç yüklenmemiş demektir. Bu oyunu yükleme işlemi gerçekleştirebilmek için cihazlarınıza daha önceden indirmiş olmanız gerekiyor. Ancak indirme yapmadıysanız oyunun yüklenmesi de mümkün olmayacaktır.

Oldukça eğlenceli bir oyun olan Fortnite oyunu birçok oyun severin alternatifleri arasında yer almaktadır. Hem kolaylıkla yüklenmesi hem de birçok cihaza uyumlu olması oyunun tercih edilebilirliğini artıran unsurlardan biri olmaktadır. Fortnite oyunu iOS ve iPadOS cihazlara yüklenen oyunlar arasında yer almaktadır. Bu oyun birtakım sorunlarla karşı karşıya kalınsa da daha önceden telefonuna indirmiş olan kişiler yeniden indirme işlemi yaparak yükleyebilmelerine olanak tanımaktadır. Fortnite mobil oyunu günümüzün en çok tercih edilen online oyunları arasında yer almaktadır.

İçerik
Minecraft Eşya Yapımı Rehberi [Tüm Eşyalar]

Minecraft eşya yapımı konusunda çok geniş bir yelpazeye sahip olduğu için birçok kişi tarafından sürekli1

6 dk. 1773 Okundu
Nedir
GTA Benzeri 10 Oyun

GTA (Grand Theft Auto) Nedir? GTA, Grand Theft Auto (büyük araba hırsızlığı) kelimelerinin kısaltmasıdır. Online1

5 dk. 15257 Okundu
İçerik
Arkadaşlar ile Oynanabilecek Multiplayer Oyunlar

Arkadaşlar ile Oynanabilecek Multiplayer Oyunlar , Tarayıcıdan kolay erişim sağlayan multiplayer oyunlar kolay indirilebilir olması1

3 dk. 13 Okundu


Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.Sosyal Medyada bizi takip edin.