KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Folder 2

Folder 2 , Koreli telefon şirketinin markası olan LG Folder modelinin bir üst modeli olan Folder 2’yi telefon kullanıcılarının beğenisine sundu. Geçmişin izlerini taşıyan ve teknolojinin gücünü bulunduran bu telefon çıktığı günden itibaren yoğun bir ilgi ile karşılandı. Folder serisinin ilk modeli oldukça beğenilmiştir. Şirket telefonların özelliğini arttırarak serinin 2.sini çıkardı. Kapaklı olan telefon hem nostaljik bir havaya sahip hem de bünyesinde bulunduğu teknolojik özelliklerle de günümüze aittir. LG yeni folder serisini tanıtmak için geçtiğimiz zamanlarda bir tanıtım etkinliği gerçekleştirmiştir. Tanıtıma çok sayıda telefon kullanıcısı katılmış ve yeni çıkan folder 2 serisini çok beğenmişlerdir. 

LG Folder 2 Temel Donanımları

Folder temel donanımlarıyla çok beğenilmiş bunun üzerine temel donanımlar ve özellikler geliştirilerek folder 2 modeli kullanıcılara sunulmuştur. Folder 2 temel donanım bakımından folder 1’e oranla oldukça üst seviyededir. Folder 2 tuşlu telefonun 1 GB RAM kapasitesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra modelin depolama alanı 8 GB büyüklüğündedir. Depolama alanına daha fazla sahip olmak isteyen telefon kullanıcıları microSD ek özelliğinden yararlanabilmektedir. Telefon kapaklı olmasına rağmen akıllı telefonlar arasında yer alır. Telefonda Android sistemi de bulunmaktadır. Modern nostaljik görünümün altında üst düzey temel donanımlar bulunur. Özellikle nostalji severler için vazgeçilmezler arasında yer alan kapaklı ve tuşlu telefonlar Folder 2 serisinde bütünlük kazanmıştır. 

LG Folder 2 Özellikleri

LG Folder 2 kendi bünyesinde çeşitli özellikler bulundurmaktadır. Hem görünüşü hem de çeşitli özelliklerle kullanıcılarını şaşırtmaya devam etmektedir. Kapaklı ve tuşlu olan Folder 2 eski model telefon modellerini andıran bir özelliğe sahiptir. Bu eski tip telefonlara günümüzün teknolojisi eklenerek ortaya harika bir model çıkmıştır. Akıllı telefonlar arasında yer alan Folder kamerası , görünümü, kullanımı bakımından çeşitli özelliklere sahiptir. Hafıza kartı ile daha fazla telefonda alana sahip olunmasını sağlamaktadır. Folder 2 modelin kapağının dış kısmında küçük bir ekran daha yer almaktadır. Bu ekran özelliği ile kapağını açmadan gelen aramaları, mesajları ve bildirimleri rahatlıkla görebilme imkanı sunmaktadır. 

LG Folder 2 Ekran Özellikleri

Kore şirketi olan LG iki farklı ekranı olan Folder 2 ile tüketicilere ekran bakımından çeşitli avantajlar yaratmıştır. Tuşlu ve kapaklı olan telefon modelinin hem iç kısmında hem dış kısmında iki ekran yer alır. İç kamera 2.8 İnç büyüklüğüne sahiptir. Telefon aramaları, bildirimler ve mesajların görüntülenebildiği ön kapak yüzündeki ekran ise 0.9 İnç sahiptir. Folder 2 LCD ekran 240 x 320 piksel çözünürlüktedir. Ekran oldukça dayanıklıdır. Telefon modelinin kapaklı olması ekranının çizilme riskini minimum seviyeye indirmektedir. Kapağın üzerinde bulunan dış ekranda özel bir ekran koruyucu ile hazırlanmış dışarıdan oluşabilecek hasarlara karşı maksimum dayanırlıktadır. Kapağında bulunan ekranda ayrıca telefonun şarj seviyesi de gösterilmektedir. Hem iç ekranı hem de dış ekranı özel donanımlarla donatılmıştır. 

LG Folder 2 Kamera Özellikler

Bir telefon düşünün ki hem tuşlu hem kapaklı hem de akıllı olsun. İşte bütün bu özelliklerin bir arada bulunduğu telefon modeli LG Firmasına aittir. Akıllı teknoloji kullanılan kapaklı telefonun kamera özelliği de bulunmaktadır. Eski ve yeni telefon modellerinin harman olduğu Folder 2 modelin arka yüzünde kamera yer almaktadır. Kamera 2 MP özelliğe sahiptir. Folder 2 telefon modelinin ön kamerası bulunmamaktadır. Oldukça basit ve kullanışlı kamerası ile kullanıcılara fotoğraf ve video deneyimi sunmaktadır. Birbirinden harika fotoğrafların ve videoların çekildiği bu model çıktığı tarihten itibaren yoğun bir ilgi gösterilmektedir. 

LG Folder 2 Tasarım Özellikleri

İlginç tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplayan LG Folder 2 nostalji severler için adeta özel olarak tasarlanmıştır. Model127 gram ağırlığına sahiptir. Elde rahatlıkla tutulabilmekte ayrıca da oldukça kullanışlıdır. Boyu ise kapalı ve açık olmak üzere değişkenlik göstermektedir. Kapalı haldeyken 107.9 mm x 55 mm x 18 mm boyutlarına sahiptir. LG Folder 2 tüketicilere siyah ve gri olmak üzere iki renk seçeneği sunmaktadır. Kullanışlı olmasının yanı sıra şık tasarımı ile de gözleri üzerine çeken modellerden biridir. Ön kapağının tasarımında küçük bir ekran yer alırken arka kapağında ise kamerası bulunur. Telefonun yan kısmında tuşlar yer alır. Bu tuşlar telefonun kısa yollar oluşturulması için kullanıcılara avantaj yaratır.

LG Folder 2 Diğer Özellikleri

LG Folder 2 İnceleme

Tuşlu ve kapaklı telefonlarda akıllı özellikler bulunmazken LG telefon şirketi teknolojik özelliklere sahip Folder 2 modelini çıkardı. Telefon ne kadar eskiyi ve özelliksiz telefonları andırsa da içerisinde birçok özellik bulunur. Folder 2 Wifi ile bağlantısı bulunmaktadır. Böylelikle sosyal medya ve İnternet kullanımı için uygun bir telefondur. Modelde Bluetooth bağlantısı da bulunmaktadır. Bluetooth ile telefonlar arası video, resim, belge gibi dosyalar kolaylıkla paylaşılabilmektedir. Folder 2 model 4G, 3G ve 2G ile desteklenebilme özelliğine sahiptir. Akıllı telefonların en büyük problemlerinden biri bataryasının çabuk tükenmesidir. Bunun farkında olan LG telefon markası batarya sistemini 1.470 mAh pil ile uzun ömürlü hale getirmiştir. Telefonun USB bağlantısı da bulunmaktadır. Böylelikle bilgisayar ve tabletlerle kolay bir şekilde bağlantı kurulabilmektedir. Telefonun içerisinde radyo bölümü de bulunmaktadır. Radyo hoparlör yöntemi ile dışa kolayca aktarılmaktadır. Çıktığı andan itibaren Folder 2 klasik severler için harika bir tasarım olarak büyük ilgi uyandırmayı başarmıştır. 

Folder 2
Folder 2
İçerik
iPhone 12 Pro Max

İPhone 12 Pro Max pahalı bir telefon ancak ödenen miktarın tutarını fazlasıyla karşılamaktadır. Ekranın kalitesi1

6 dk. 13 Okundu
İçerik
Enjoy 20 Plus 5g

Enjoy 20 Plus 5g , akıllı telefonlar çağımızın en önemli buluşlarından biridir ve günümüzden lüks1

5 dk. 21 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy A71

Samsung Galaxy A71 ilk kez 2019 da çıkardığı A serisi dünya genelinde çok ciddi satış1

5 dk. 36 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.