KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Facebook Profilinize Kimler Baktı Nasıl Görebilirsiniz?

Facebook, birçok insan tarafından kullanılan bir iletişim aracıdır ve hesabınız her gün binlerce insan tarafından görüntülenmektedir. Peki, Kimler profilinize bakıyor ve siz bu bakan kişileri nasıl görebilirsiniz? Aradığınız tüm bilgiler yazımızda…

Facebook milyonlarca insanın kullanması ve en çok tercih edilen sosyal ağlardan biri olması nedeniyle oldukça popüler bir iletişim ağı haline gelişmiştir. İnsanlarla sürekli etkileşim içinde olabilme fırsatı bulduğumuz bu uygulamada profilinize her gün binlerce kişi bakıyor olabilir. Facebook profil hesabınıza kimlerin baktığını görebilmek artık çok kolay…

Facebook Profil Hesabınız Yüzlerce İnsan Tarafından Görüntüleniyor!

facebook

facebook

Yaşadığımız teknoloji çağında her geçen gün sosyal medya platformları oldukça popüler hâle gelmiştir. Zamanla farklı uygulamalarda ortaya çıkmıştır ancak Facebook hâlâ aktif olarak kullanılan bir sosyal medya platformudur. Mark Zuckerberg tarafından 4 Şubat 2004 tarihinde kurulmuştur ve yıllara meydan okuyarak hâlâ milyonlarca insan tarafından kullanılmaya devam etmektedir.

İnsanlarla kolay bir şekilde iletişim kurabilir, anlık durumunuzu, videolarınızı ve resimlerinizi paylaşabilirsiniz. İnsanlar bu paylaşımlarınızı görebilir, beğenebilir hatta yorum yapıp düşüncelerini paylaşabilir. Sadece resim ve video değil, bazen profilinize bakan insanlarda olur. Hâl böyle olunca haklı olarak insan da merak ediyor. Facebook’ta bunu görüp merakınızı gidebileceğiniz bir özellik de mevcut artık… Facebook’un bu özelliğini kullanmak kendisini kullanmak kadar kolay.

Evet, facebook’u kullanmak düşündüğünüzden daha kolay. Hatta hemen hemen her yaştan insan rahatlıkla kullanabiliyor. İhtiyacınız olan ilk şey bir e posta adresi ve belirleyeceğiniz bir şifredir. Çünkü Facebook üyelik gerektiren bir platformdur. Facebook da video, durum fotoğraf ve daha birçok şey paylaşabilirsiniz ve bu da sizlere insanlar ile etkileşim içinde olmak için oldukça uygun bir yol oluşturur.

Sadece herkese görünen iletişim türünü kullanmak zorunda değilsiniz. Özel olarak ayrı bir kullanıcıyla veya arkadaş grubunuz ile mesajlaşmak isterseniz tabi ki bunu yapmanız da mümkün. Messenger uygulamasını indirerek istediğiniz kişi veya kişiler ile rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.

Siz insanlar ile bu kadar iletişim içerisindeyken; birçok insan da sizin profilinizi merak ediyor ve inceliyor olabilir. Profilinizi kimlerin merak ettiğini ve baktığını görmeniz ise oldukça kolay.

Facebook Profil Hesabınız Kimler Tarafından Görüldü?

facebook

facebook

Bazen profilinize kimlerin baktığını merak ediyor olabilirsiniz. Merakınızı giderecek cevabı ise tek bir işlem ile Facebook’tan bulabilirsiniz. Tabi ki farklı uygulamalardan da profilinize kimlerin baktığını görebilmeniz mümkün bu çok güvenli bir yol olmayabilir. Çünkü farklı uygulamalardan yararlanmak için genellikle uygulamayı indirmeniz ve giriş yapmanız gerekir. Yani şifrenizi paylaşmış olursunuz.

Peki, en güvenli şekilde profilinize kimlerin baktığını nasıl görebilirsiniz? Adım adım yapmanız gerekenler ise şunlar:

  1. İlk önce Facebook hesabınıza giriş yapın.
  2. Ardından bulunduğunuz sayfada boş bir bölüme gelin ve sağ tıklayın, burada açılan küçük kutucukta bulunan “Sayfa kaynağını görüntüle” seçeneğini seçin.
  3. Daha sonra CTRL+F yapın ve “Initialchatfriendslist” yazın.
  4. Bunu yazdınız ve daha sonra karşınıza bir dizi sayı çıkacaktır.
  5. Bu sayılar kullanıcıların ID adresidir.
  6. Adresi kopyalayın ve “https://www.facebook.com/profile.php?id=” linkinin sonu ekleyin. Ardından enter’a basın. Artık profilinize bakan kişileri görebilirsiniz.
İçerik
Chrome Kredi Kartı Silme 2021

Chrome Kredi Kartı Silme 2021, günümüzde birçok kişinin internet aramaları yapmak için kullanmış olduğu minimal,1

2 dk. 6274 Okundu
Nedir
Facebook’ta Canlı Yayın Nedir? Nasıl Ayarlanır?

Facebook'ta canlı yayın nasıl yapılır? Bu soru, Facebook kullanan 30-40 yaş arası kişilerin yanıt almak1

4 dk. 2354 Okundu
İçerik
Spam Posta Kutusu Nerededir?

Her geçen yıl değişken ve gelişen iletişim araçları sayesinde birçok kullanıcı artık dilediği kişiyle çok1

2 dk. 27 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al