KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Eski iPhone’ler için iOS 12.5 Güncellemesi

Eski iPhone’ler için iOS 12.5 Güncellemesi, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus gibi artık eskiyen telefonlar güncelleme alırken zorlanmaktaydı. Apple bu durumu düzeltmek adına iOS 12. güncellemesinde düzenlemeler yaptı. Güncel iOs 14.3 özelliklerinin çoğunu taşımayan eski iPhone’ler için iOS 12.5 güncellemesine Kovid-19 bildirimi de eklendi.

ios guncelleme

iOS 14.3 güncellemesi iPhone 7 ve üstü kullanıcıları için yayınlandı. Güncellemede bir çok özellik getirildi ve kullanıcıların yaşadığı bir çok sorun giderildi. Eski iPhone’ler için iOS 12.5 güncellemesi de açıklanan ve kullanıcıların hizmetine sunulan bir özellik olarak sunuldu.

Kovid-19 Maruz Kalma Bildirimi

iPhone 14.3 ve eski iPhone’ler için iOS 12.5 güncellemesine dahil edilen Kovid- 19 maruz kalma bildirimi kullanıcılardan tam not aldı. Henüz Türkiye’de ki Apple telefonlara gelmeyen bu özellik, bluetooth aracılığı ile çevredeki kişileri uyarıyor. Aynı zamanda koronavirüse yakalanan bir kişi sosyal mesafeyi aştığı zaman yine telefonlara bildirim geliyor. Yeni telefonlarda olan bu özellik gelen güncelleme ile artık eski telefonlar da da kullanılabiliyor.

ios
İçerik
Google Hakkında İlginç Bilgiler

Google hakkında ilginç bilgilerden size bir kaçını derledik. Günümüzde herhangi bir şeye ihtiyacınız mı var,1

2 dk. 39 Okundu
İçerik
Bilgisayar Çok Sesli Çalışıyor Sorunu Çözümü

Bir bilgisayarda çalışmayı sürdürebilmek için ana parçacıklar bulunmaktadır. Bu parçacıklar sistemin sorunsuz bir şekilde çalışmasını,1

3 dk. 42 Okundu
İçerik
Apple AirTag Özellikleri

Uzun zamandır beklenen Spring Loaded adlı lansmanda Apple tarafından bir aksesuar tanıtıldı. Tanıtımı gerçekleştirilen aksesuar1

3 dk. 95 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.