KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Eski iPhone’ler için iOS 12.5 Güncellemesi

Eski iPhone’ler için iOS 12.5 Güncellemesi, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus gibi artık eskiyen telefonlar güncelleme alırken zorlanmaktaydı. Apple bu durumu düzeltmek adına iOS 12. güncellemesinde düzenlemeler yaptı. Güncel iOs 14.3 özelliklerinin çoğunu taşımayan eski iPhone’ler için iOS 12.5 güncellemesine Kovid-19 bildirimi de eklendi.

ios guncelleme

iOS 14.3 güncellemesi iPhone 7 ve üstü kullanıcıları için yayınlandı. Güncellemede bir çok özellik getirildi ve kullanıcıların yaşadığı bir çok sorun giderildi. Eski iPhone’ler için iOS 12.5 güncellemesi de açıklanan ve kullanıcıların hizmetine sunulan bir özellik olarak sunuldu.

Kovid-19 Maruz Kalma Bildirimi

iPhone 14.3 ve eski iPhone’ler için iOS 12.5 güncellemesine dahil edilen Kovid- 19 maruz kalma bildirimi kullanıcılardan tam not aldı. Henüz Türkiye’de ki Apple telefonlara gelmeyen bu özellik, bluetooth aracılığı ile çevredeki kişileri uyarıyor. Aynı zamanda koronavirüse yakalanan bir kişi sosyal mesafeyi aştığı zaman yine telefonlara bildirim geliyor. Yeni telefonlarda olan bu özellik gelen güncelleme ile artık eski telefonlar da da kullanılabiliyor.

ios
İçerik
PS5 Kol Bağlantısı Yapma İşlemi Nasıl Yapılır?

PS5 sahibi olan her kullanıcının karşılaştığı sorunların başında gelen kontrolcü bağlantı sorunu birçok insanın zorlandığı1

1 dk. 18258 Okundu
İçerik
Google Detaylı Görsel Arama Nasıl Yapılır? [Mobil & Masaüstü]

Tersine Görsel Arama özelliği, günümüzün en çok kullanılan arama motoru olan Google tarafından kısa bir1

3 dk. 21 Okundu
İçerik
En İyi Modem

Modem tercihlerinde ülkemizde oldukça yaygın bir alt yapısı bulunan VDSL modemler, çok fazla kullanılıyor. Genel1

4 dk. 12446 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al