KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Enpara Kartı Nedir ve Avantajları Nelerdir?

QNB Finansbank’ın ürünlerinden biri olan Enpara, son yılların en popüler bankacılık ürünlerinden biri olma özelliği taşıyor. Şubesiz bankacılık kavramını ülkemizde deneyen Enpara, her kesim için çok sayıda farklı kolaylıklar sunmasıyla tanınıyor.

Enpara kredi kartının en dikkat çekici özelliği ise harcadıkça kullanıcıya ödül kazandırması ve aidatsız olmasıdır.

Enpara Kredi Kartı Nedir?

Enpara, sadık müşterilerinin kredi kartlarına çeşitli nakit ve fiziksel ödül sağlıyor. Buna göre ülkenin en çok kazandıran kredi kartlarından biri olarak ön plana çıkıyor. Enpara kredi kartı kullanmak isteyen kişilerin yıllık belirli bir ücret ödemesi yapmasına da gerek olmaz. Aidatsız olarak kullanabileceğiniz kredi kartı astronomik yıllık ücretler bile ödemenizi talep etmiyor. Aidatsız olması sunmuş olduğu servislerin kısıtlı olması anlamına gelmiyor. Diğer kredi kartlarında olduğu gibi her türlü hizmetten ücretsiz olarak yararlanmaya devam edebilirsiniz. Taksit, nakit avans ve ek pek çok özellik sunan Enpara kredi kartı pek çok farklı noktada alışveriş yaparken iyi indirimler yakalamanıza neden oluyor.

Enpara Kredi Kartının Sunduğu Avantajlar

Sunmuş olduğu avantajlar ve ücretsiz servisleri nedeniyle Enpara kredi kartı her yaş kitlesinden kullanıcıları bünyesinde bulunduruyor. Enpara kredi kartı avantajları ise öncelikli olarak bu şekilde sıralanıyor:

  • Eft, havale gibi işlemler için ücret alınmaz.
  • Harcamalarınızın taksitlendirmesini daha sonraki süreçte de yapabilirsiniz.
  • Belirli bir limite kadar alışverişlerinizi temassız olarak ödeyebilirsiniz.
  • Otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.
  • Birçok kurum veya özel firmaya dair ödemeleri yapabilirsiniz.
  • Kredi kartını düzenli olarak kullandığınız takdirde yıllık olarak duyurulan ödül imkanlarından yararlanma şansı elde edersiniz.
En Para Kartı

En Para Kartı

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tüm hizmetlerin internet yoluyla sağlandığı Enpara, kredi kartı başvurusunu da aynı şekilde internet üzerinden alır. Enpara resmi internet sitesi üzerinden Enpara kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda hali hazırda QNB Finansbank müşterisiyseniz Enpara mobil uygulaması üzerinden de kredi kartı başvurusunda bulunmayı tercih edebilirsiniz. Başvuru sonucu en fazla 72 saat içinde yanıtlanacak olup, başvurunuza dair olumlu veya olumsuz bir yanıt alabilirsiniz.  Başvurunuz olumlu olarak yanıt aldığı takdirde sizin için uygun bir zaman dilimi içinde Enpara personeli kartınızı teslim etmek üzere adresinizi ziyaret eder. Başvurunuz olumsuz olarak sonuçlandığı takdirde ise müşteri hizmetlerine ulaşarak başvurunuzun neden bu şekilde sonuçlandığına dair net bir bilgi alabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Alma Şartları

Enpara kredi kartı almak için belli başlı şartlara uygun olmanız gerekir. Aylık olarak belirli bir gelirinizin bulunması istenen ilk şartlardan biri olmakla birlikte hiçbir gelire sahip olmayan kişilerin kredi kartı başvurusu sırasında olumsuz cevap alması kaçınılmaz hale gelir. Öte yandan sicilin temiz olması, iyi bir kredi notuna sahip olmak gibi farklı kriterlerde banka tarafından kredi kartı başvurusunda bulunanlardan istenen diğer şartlar arasında. Bunlara ek olarak banka tarafından belirlenen farklı katı şartlar yoktur. Aylık belirli bir gelir sunabilmeniz, iyi bir sicile sahip olmanız Enpara kredi kartı almak için yeterli olabilecek şeyler arasındadır.

Başvurunuz onaylanırsa bu süreci takip eden 10 günlük zaman dilimi içinde kartınız adresinize kadar teslim edilerek, kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredi kartının aylık borcunu ise tüm bankaların bankamatikleri üzerinden, internet şubesinden, mobil şubeden veya şubeler aracılığıyla hemen ödeyebilirsiniz. Ayrıca nakit avans özelliği de sunan Enpara kredi kartı nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılamanız açısından birebirdir. Enpara kredi kartı başvurusu için hemen resmi web sitesini ziyaret edebilir veya başvurunuzu cep şube yoluyla iletebilirsiniz.

İçerik
Elon Musk, 1 Günde 13.5 milyar dolar kaybetti

2020 yılının son döneminde serveti günlük 12 milyar dolar artıp dünyanın en zengin insanı ünvanını…

2 dk. 19155 Okundu
İçerik
Bankamatik Kartı Yuttu Ne Yapabilirim?

Günlük yaşantımızın en temel parçası olan para sürekli el değiştirir ve bir yerden bir yere…

2 dk. 19170 Okundu
İçerik
Çekilen Kredi İptal Edilebilir mi?

Bankalar müşterilerine uzun yıllardır kredi adı altında bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmet ile müşteri finansal…

2 dk. 3580 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.