KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Thodex’e Nasıl Dava Açarım?

Bildiğiniz üzere Türkiye genelinde hizmet veren başarılı Thodex  sitesinin birkaç gündür kapalı olması ve Thodex sitesinin kurucusu konumunda olan Faruk Fatih Özer’in yurt dışına çıkması yatırımcıya dolandırıldığının hissini vermiştir. Dolandırıldığını düşünen kişiler de Thodex’e Nasıl Dava Açarım? Diye sormaya başlamıştır. Bizde bugün sizlere dava açma yollarından bahsedeceğiz.

Thodex’e Nasıl Dava Açarım?

Dava açmak bildiğiniz gibi mahkemeden bir hakkın alınmasının istenmesidir. Peki, dava nasıl açılır? Thodex’e dava açmak için siteyi ve sitenin kurucusunu mahkemeye dilekçe vererek dava açmanız gerekiyor. Dava açacağınız zaman yargılamanın yapılabilmesi için gereken harcın ve gider avansının Hukuk Mahkemeleri Kanunu kapsamında peşin olarak vezneye ödenmesi gerekir. Bu işlem yapıldıktan sonra verdiğiniz dilekçe mahkemeye kaydedilecek ve davanız açılmış sayılacaktır.

Siteye dava açabilmeniz için dava açmanızı gerektiren bir sebep olması gerekir. Yani eğer siteye üyeliğiniz varsa ve site üzerinden maddi bir kayıp yaşadıysanız eğer siteyi dava edebilirsiniz. Özellikle Thodex’in kurucusu olan Faruk Fatih Özer’e binlerce kişi tarafından şimdiden dava açıldı bile. Bu davaların sonuçlanmasını zaman içerisinde göreceğiz.

22 2

Emniyet Genel Müdürlüğünden Thodex İle İlgili Açıklama Geldi!

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğünün resmi internet sayfası üzerinden yaptığı açıklamada Fatih Özer için kırmızı bülten çıkarıldığını açıkladı. Emniyet Genel Müdürlüğünün resmi internet sayfası üzerinden yapılan açıklamaya göre:

Arnavutluk’a kaçan kripto para borsası Thodex’in kurucusu Faruk Fatih ÖZER hakkında İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca 22.04.2021 tarihi akşam saatlerinde Genel Müdürlüğümüze kırmızı bülten talebinin iletilmesi üzerine İnterpol nezdinde işlemler derhal başlatılmış ve 23.04.2021 tarihi saat 10.00 itibariyle kırmızı bülten çıkarılmıştır.

Ayrıca kırmızı bülten işlemleri yürütülürken söz konusu şahsın yakalanması ve gözlem altına alınması için dün gündüz saatlerinde Emniyet Genel Müdürümüz Sn. Mehmet Aktaş Arnavutluk Emniyet Genel Müdürü ile, İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu da yine dün akşam saatlerinde Arnavutluk İçişleri Bakanı Sn. Bledar Cuci ile telefon görüşmesi yapmışlardır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Süleyman Soylu da Açıklama Yaptı!

Thodex Kurucusu olan Faruk Fatih Özer ile alakalı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu resmi sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yayımladı. Bildiğiniz üzere 23 Aralık 2019 tarihinde yazılımcı gençlere verilen randevuda Özer ile bir resim çektiren Süleyman Soylu’nun  Özer’i tanıdığı iddia edilmişti. Fakat Süleyman Soylu yaptığı açıklamada Özer’i tanımadığını belirtti.  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan açıklamada:

“İlgili şahıs Faruk Fatih Özer’i tanımıyorum. Bir yakınımız vasıtasıyla 23 Aralık 2019’da, yazılımcı gençlere verdiğimiz randevuya eklemlenerek gelmiştir. Randevu listesinde ismi mevcut değildir ve sadece fotoğraf çekimi esnasında odaya alınmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadelerini kullandı.

Fatih Özer, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada herhangi bir dolandırılma olayının olmadığını ve müşterilerin mağduriyetinin kısa süre içerisinde giderileceği açıklandı. Konuyla alakalı yeni gelişmeler olduğu zaman biricerik.com olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İçerik
Kredi Puanı Nasıl Yükselir?

Kredi notu ya da kredi puanı yüksek olanlar kolayca kredi alabiliyorlar, ancak kredi çekip ödemelerini1

3 dk. 15 Okundu
İçerik
Bankaların Çeyiz Hesabı Faiz Oranları Nelerdir?

Hükümetin evlenecek olan kişilere yaptığı çeyiz yardımı bankalarda çeyiz hesabı açılmasıyla oluşturuluyor. Evlenmek için birikim1

3 dk. 18791 Okundu
İçerik
Kredi Kartına Fazla Yatırılan Para Nasıl Alınır?

Milyonlarca insanın kullandığı kredi kartları artık çoğu insan için vazgeçilmez araçlardan birisidir. Her ay yapılan1

2 dk. 9018 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al