KATEGORİLER
Kripto Al Sat


En İyi Aile Köpekleri

En İyi Aile Köpekleri. Bunlar oldukça akıllı ve aile ile ilişkileri güçlü oyun oynamayı seven hayvanlardır. Bilirsiniz ki özellikle konu dostluğa gelince en çok tercih edilen köpeklerdir. Özellikle sevimli dostlarımız zekalarıyla ortama uyum sağlamakta zorluk çekmeyen aile dostlarını sizin için seçtik. Hayvanları tanıtmadan önce küçük bir not küçük canları sahiplenelim lütfen satın almayalım çünkü onlarda canlı ve satın aldıktan sonra keyfi gittiği zaman terk edilecek oyuncak değiller. Aynı şey hayvanları satın almayıp sahiplenen içinde geçerli. Bu canlılar ömürlük canlılar onların hayatları sonlanana kadar sizin onlara arkadaşlık etmeniz gereken canlılardır. Aynı bir insan evladı gibi güzelliği veya şirinliği gidince ufak tefek yaramazlık yaptı diye sokağa atmıyorsanız bunlar da o türden canlılar.

Şimdi aile dostu zeki köpeklerimizi tanıtırken ilk sırada ki akıllı dostumuz;

Bernes Dağ Köpeği

Bu köpekler evde yaşamaya uygun olan köpeklerdir. Aile ortamı için uygundurlar. Çok da zekidirler. Bu köpekler iri yapılı geniş cüsseli hayvanlardır. Ortalama yaşam süreleri 7 ila 10 yıldır. Çocuklarla iletişimi çok kuvvetlidir. Sadıktır.

Bernes Dag Kopegi

Alman Çoban Köpeği

En zeki ikinci köpek ırkıdır. Aile ile anlaşmakta güçlük çekmezler. Kolayca eğitim verebilirsiniz. Günlük egzersizlere ihtiyaç duyarlar. Ailenize 10 ila 12 yıl eşlik edebilir. Alman çoban köpeği erkekleri 60-65 cm kadar büyür dişileri 55-60 cm kadar büyür.

Alman Coban Kopegi

Beagle

Çocuklarla iyi geçinen bir köpek türüdür. Günlük yürüyüş ihtiyaçları vardır. Herkesi seven, nazik, uysal ve hayat dolu olan köpeklerdir. Meraklı ve cesur köpeklerdir. Ailenize uyum sağlayabilen bir köpek türüdür. Erkek Beagle türü yaklaşık 34-41 cm kadar büyürler. Dişileri ise yaklaşık 33-38 cm kadar büyür. Ailenize yaklaşık 12- 15 yıl eşlik edebilir.

Beagle

Golden Retriever

Zeki, sadık, ve uysal bir köpektir. Ailenize uyum sağlamakta zorluk yaşamaz. Tüyleri döküldüğü için düzenli olarak fırçalanmasında fayda var. Sizin verdiğiniz emirlere itaat eder. Golden Retriever cinsi köpeğiniz çocuğunuza nazik ve şefkatli davranabilir. Aktif, güvenilir ve mükemmel bir aile köpeğidir.

Golden Retriever

Labrador

Labradorların koku alma duyuları oldukça gelişmiştir. Ailenizi bu köpekle koruyabilirsiniz. Aile köpeğidir. Avcı köpekleridir. Bundan kaynaklı da egzersiz ihtiyaçları yüksektir. Çocuklarla iletişimi iyidir. Çocuğunuzla köpeğinizin oynayabileceği ortak bir oyun karar verebilirsiniz.

Labrador
İçerik
Kurt Adam Tarihçesi

Kurt adam tarihçesinde kurtların nereden geldiğini düşündünüz mü? Ne kadar da ürkütücü ve vahşi yaratıklar1

2 dk. 61 Okundu
İçerik
Size En Uygun Kedi Hangisi

Size en uygun kedi hangisi Sevimli dostlarımızın cinsine göre de karakteristik yapılarının değiştiğini biliyor muydunuz?1

2 dk. 26 Okundu
İçerik
Köpek Saldırısından Nasıl Korunabiliriz

Köpek saldırısından nasıl korunabiliriz. Bildiğiniz gibi köpekler oldukça sadık hayvanlardır. Her ne kadar köpekleri sevsek1

2 dk. 54 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.