KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Köpeğinizin Sizi Sevdiğini Gösteren Hareketler

Köpeğinizin sizi sevdiğini gösteren hareketlerle sadık dostlarımızın sizi sevip sevmediğini anlayabilirsiniz. Köpekler sosyal hayvanlardır. Sahiplerinden ilgi beklerler aynı insanlar gibi köpeklerde insanları sarılmayı sevdiğini biliyor muydunuz? Eğer size sarılmayı sevmiyorsa belki de farklı bir şekilde sevgisini size göstermeyi tercih ediyordur. Köpeklerin bize sevgisini anlatmanın diğer yolları şunlardır;

Golden

Eğer Kendini Size Yaslıyorsa

Köpeğiniz eğer kendini size yaslıyorsa bu size güveniyor demektir. Sizin yanınızdayken kendini rahat ve mutlu hissediyordur. Tabi tam tersini söylemekte mümkün bir şey onu korkutmuş ya da bir şeyler onu endişelendiriyor olabilir. Bu yüzden size beni koru mesajını veriyordur.

Eğer Sizinle Göz Teması Kuruyorsa

Köpeğiniz sebebi yokken sizinle göz teması kuruyor ve gözlerini sizden ayırmıyorsa sizi seviyor demektir. Siz de köpeğinizle göz teması kurarak bu sevimliliğe katılabilirsiniz ama köpeğinizi sürekli göz teması kurmak için zorlamamalısınız. Yoksa sıkılabilir ve gözlerini size bir daha dikmeyebilir.

Boo

Eğer Sizinle Yatıyorsa

Köpeğinizin size gösterdiği diğer bir sevgi göstergesi de sizin yanınızda yatmak istemesi. Sizi çok seviyorsa sizinle yatmaktan mutlu oluyordur. Bu yüzden size olan sevgisini de sizinle yatarak göstermek istiyordur. Her ne kadar köpeğinizi kendi yatağınıza almamaya çalışsanız da köpeğinizin size faydalarını düşündünüz mü? Köpeğinizin size sarılarak yatmasıyla daha rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz. Uyku probleminiz varsa bir köpeğin sarılmasıyla kolayca uyuyabilirsiniz. Aynı bir kedinin yanınızda yatarken mırlaması gibi köpeğinizin size sarılması da kocaman yumuşak bir ayıcığa sarılmak gibi olabilir.

Eğer Oyuncaklarını Sizinle Paylaşıyorsa

Köpeğiniz sevdiği onun için önemli oyuncakları paylaşmayı sevmez. Özellikle favori oyuncaklarını paylaşmaz. Sizi seviyorsa size sevdiği favori bir oyuncağı vermeye çalışır. Düşününce ne kadar da sevimli bir hareket değil mi? Köpeğiniz size güvendiği için sizinle sevdiği bir oyuncağı paylaşmaktan çekinmez.

Sevgi

Eve Geldiğinizde Sizi Karşılıyorsa

Eve gelişinize çok sevinen köpeğiniz heyecandan altına kaçırıyorsa kızmayın sakın çünkü sadece sizi çok seviyor ve heyecandan ne yapacağını bilemediği için altına yapmıştır. Sizi gördüğünde heyecan patlaması yaşadığı zaman koltuktan başka koltuklara atlayabilir. Üstünüze sıçrayıp sizi yalamaya çalışabilir. Siz eve geldiğiniz için ne yapamayacağını bilemeyip yuvarlanabilir.

Sizinle Esniyorsa

Köpekler aralarında güçlü bağı olan sahipleri esnediğinde onlarda esnerler. Bilim insanları köpekler arasında da esnemenin bulaşıcı olduğunu kanıtladı. Yani köpeğiniz sizi severse sizinle esner.

İçerik
Arılar Hakkında İlginç Bilgiler

Arılar Hakkında İlginç Bilgiler vereceğimiz arıların dünyada ki en çalışkan canlılar olduğunu biliyor muydunuz? Bu1

2 dk. 43 Okundu
İçerik
Köpek Saldırısından Nasıl Korunabiliriz

Köpek saldırısından nasıl korunabiliriz. Bildiğiniz gibi köpekler oldukça sadık hayvanlardır. Her ne kadar köpekleri sevsek1

2 dk. 53 Okundu
İçerik
En Korkutucu Hayvanlar

En korkutucu hayvanlar görmeye korktuğumuz yanımızda olsa çoğumuzun korkup kaçacağı ama çoğu insanın acaba bu1

2 dk. 61 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.