KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Dünyanın En Gereksiz Pahalı Ürünleri

Dünyanın en gereksiz pahalı ürünlerini görünce sizin pahalı bulduğunuz ürünler aslında hiç pahalı olmadığını düşünebilirsiniz. Herkes ara sıra almak istediği ürünün daha ucuzu varken pahalısını almış olduğu bir zaman vardır. Fakat bu bambaşka bir boyut. Öğrendiğinizde bu ürünleri satın alan insanların akli dengesinden şüphe edeceksiniz. Hiçbir gereği yokken normalde ucuz olabilecek ürünleri allayıp pullayıp dudak uçuklatacak ürünler üretip bir de bunlara alıcı bulmaları insanların kafasında bir soru işareti oluşturuyor. Neden? Daha ucuz ve daha kullanılabilir ürünler varken neden böyle bir şey üretiyorsunuz. Sanırım sadece zevk meselesi diyerek geçeceğim.

4220fqVIut0p5 1

Tuvalet Kağıdı: Tuvalet kağıdı günlük yaşantımızda ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Özellikle tuvalet kağıtlarının bittiğini görmek hepimiz için çok korkutucu olabiliyor. Neyse asıl meselemiz konforlu ve düşkünleri varsa rahat bir tuvalet kağıdı en fazla daha ne katılabilir ve yaklaşık 1.3 milyon dolarlık bir fiyat biçimlendirilmeyi hak eder. Bu tuvalet kağıdı 24 ayar altın eklenerek bir adet üretilmiştir. Bu tuvalet kağıdını aldıktan sonra kim kullanır ki?

Kristal Piyano: Eğer gerçek bir piyano tutkunuysanız bu belki de keşke benim de böyle güzel bir piyanom olsa dedirtecek bir piyanodur. Piyano kristallerle işlenmiş ve piyanolar arasındaki en pahalı piyanodur. Tabi bu haliyle biraz disko topuna benzemiyor değil. Fiyatı ise yaklaşık 3.2 milyon dolar.

15 7

Villa Leopolda: Bu villanın çok hoş göründüğü kesin. Tabi zevkler görecelidir. Bu yüzden bu villayı sevmeyende vardır. 506 milyon dolar olan villa herkesi hayrete düşürecek kadar pahalı bir fiyata sahip. Genelde insanlar piyango kazandığında ev almaktan, araba almaktan ya da güzel bir tatile çıkacaklarından bahsederler. Fakat böyle bir ev almak için kaç kez piyango kazanmanız gerekir onu bilemem.

13386 1 92cfde86378a9f1aff8e7816c97f72db

Çorap: Bir çorap en fazla ne kadar pahalı olmalıdır? Alman bir çorap üreticisi olan Falke lamaların tüylerinden yapılma bir çorap üretti. Fiyatı 95 dolar. Kış aylarında yumuşak sıcak tutan bir çorabı herkes sever ama bu o değil. Bu çok pahalı. Tabi bir gün çok zengin olduğunuzda kendi ayaklarınız şımartabilirsiniz.

İçerik
Meyve Ve Sebzelerin İlk Halleri

Meyve ve sebzelerin ilk halleri sizi oldukça şaşırtacaktır. Bildiğiniz üzere gündemde sürekli GDO'lu ürünlerden ve1

2 dk. 6 Okundu
İçerik
Feminizm Nedir Neden Feminizmi Kötü Olarak Görürler

Feminizm nedir Neden feminizmi kötü olarak görürler Feminizm akımı Charles Fourier tarafından sosyal olarak gelişmek1

2 dk. 13 Okundu
İçerik
Çinlilerin Tuhaf Gelenekleri

Çinlilerin tuhaf gelenekleri bazen tüm dünyanın tepkisini çeker. Bazen de tüm dünyanın şaşırıverdiği gelenekleri vardır.1

2 dk. 23 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.