KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Cam Yemek Odası Masaları

Cam Yemek Odası Masalarını çoğunluklar mutfaklarda görmeye alışkınız.  Tercihi mutfak olmasına rağmen salonlarda da çok şık dizayn edilebilir ve kullanılabilir. Ayrıca her dekorasyon çeşitlerine de uyum sağlayabilecek yapıdadır. Cam bir yemek masası ultra lüks masası olarak kullanılırken ki bu etkiyi kullanacağınız renklere göre de değiştirebilirsiniz. Cam etkisi alan derinliği ve şıklık katmakta evinizin baş yerinde olacaktır. Dikkat edilmesi gereken konularda ise temizliği ve kullanılan sandalye modelleridir.

Cam Yemek Odasi Masalari
Cam Yemek Odası Masaları

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cam olduğu için bir çok yerini görmemizi sağlayan bu masalarda kullanışlılık ve dağınık bir görüntü olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Yani cam masayı ister lüks ister modern olarak bir çok tarza uygun dizayn edebilirsiniz. Islak bezler ile sildikten sonra iyi bir kurulama yapmanız gerekmektedir. Çok sık leke olma durumu vardır.

Cam Yemek Odasi Masalari2
Cam Yemek Odası Masaları

Cam masalarının üzerine koruyucu bazı materyallerde çıktı. İnternetten araştırarak lekeleri önleyebilirsiniz. Burda  cam masanıza seçeceğiniz aksesuarda önemlidir. Zemin cam olacağı için çizme,göçme gibi bazı durumları da göz önünde bulundurmalısınız. Altlıklar bu anlamda sizi kurtaracak materyaller olabilir.

Cam masalar kırılgan ve duyarlı bir yapıda olmasından dolayı dikkatli kullanılmalıdır. Cam üstünde çok sık leke ve iz oluşabileceği için temizlerken ıslak bez kullanılmamalıdır. Nemli bez kullanılsa dahi kuru bezle cam üstünde asla ıslak kalmayacak şeklinde silinmelidir. Sadece toz bez kullanırsanız cam masanızda olduğundan fazla uçuşan tozlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı markalar cam silme konusunda çıkardıkları spreyler işinize bu anlamda çok yarayabilir. 

Cam Yemek Odasi Masalari3
Cam Yemek Odası Masaları

Öneriler

Mutfakta kullanacağınız masalar yeri geldiğinde mutfağın tezgahı haline gelebileceği için bu durumlarda cam masa mutfak için pek elverişli olmayabilir. Özellikle demlik veya tencereleri koyduğumuz için ve bu bunlarda yüksek ısılı şeyler olduğundan masanıza zarar verir ,çatlatabilir ve lekeler oluşmasına sebebiyet verebilir.

Özel gün yemek masası olarak kullanılabilen salon yemek takımlarındaki masaların camdan olması hem kullanışlılık aynı zamanda şık görünüm sağlayacaktır. İsterseniz tamamen cam yemek masalarını tercih edersiniz isterseniz de yemek masasının üzerine cam kestirin. Her türlü şık masaya sahip olabilirsiniz.

Tercihleriniz de kullanım alanlarını ve kullanışlı olmasına dikkat etmeye özen gösterin. Ve cam masalarınızı veya normal masalarınızı dönüştürebileceğinizi unutmayın.

İçerik
Küçük Dokunuşlarla Mutfak Dekorasyonu

Küçük Dokunuşlarla Mutfak Dekorasyonu, mutfaklar özellikle kadınların daha fazla vakit geçirdikleri alanlardır. Mutfak dekorasyonu farklı1

2 dk. 36 Okundu
İçerik
Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları

Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları , kullandığınız alanların özelleştirilmesinde önemli dekor ürünleridir. Evlerde banyo dekorasyonları en1

2 dk. 19 Okundu
İçerik
Modern Chester Koltuk Dekorasyonlar

Modern Chester Koltuk Dekorasyonları , 1600’lü yıllardan beri yeniliğini ve popülerliğini korumaktadır. Birçok alıcısı olan1

2 dk. 22 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.