KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Oyun Dünyasının En Güçlü Kadın Karakterleri

Oyun severler tarafından oynanan ve her daim bazı popüler oyunlar vardır. Bu oyunlarda bulunan karakterler de oyuncular için önemlidir. Özellikle oyun karakterleri arasında kadın oyuncular da varsa bu oyun daha popüler olarak karşımıza çıkıyor. Biz bugün sizlere Oyun Dünyasının En Güçlü Kadın Karakterleri konusunda bir liste hazırladık. Listemizde yer alan karakterler gerek sağlam iradesi gerek sağlam duruşlarıyla aklımızda kalmış olan karakterler olmaktadır. Aşağıda sizler için hazırladığımız karakterleri inceleyerek siz de oynadığınız oyunda kendinize uygun olan karakteri seçerek oynamaya devam edebilirsiniz.

Oyun Dünyasının En Güçlü Kadın Karakterleri  

Oynadığınız herhangi bir oyunda karşınıza çıkan kadın karakterler bizim gibi sizinde dikkatinizi çekti mi? Eğer cevabınız evet ise konuyla alakalı sizlere bilgi vermek istiyoruz. Listemizde yer alan Oyun Dünyasının En Güçlü Kadın Karakterleri ile sizlerleyiz. İşte, karakterler:

Tomb Raider Serisinin En Başarılı Karakteri Lara Croft

lara

Uzun zamandır piyasada olan ve oyun severlerin en sevdiği oyunlar arasında bulunan Tomb Raider oyunu birkaç seriden oluşmaktadır. Oyun Dünyasının En Güçlü Kadın Karakterleri arasında bulunan Lara Croft Tomb Raider oyununda ön plana çıkmaktadır. Hem güzelliği hem de başarısıyla aklımızda yer edinmeyi başaran Lara Croftu oyunun diğer serilerinde de görmeyi ümit ediyoruz.

Mirror’s Edge’nin Güzel Karakteri Faith Connors

fain

Mirror’s Edge oyununun bir dram dizisini andırdığını size daha önce söylemiş miydik? Oyunun güzel mi güzel karakteri Faith Connors’un acıklı bir hikayeye sahip olduğunu sizlere söylemek istiyoruz. Baskıcı rejimi protesto etmesiyle bilinen bir ailede gözün açmış olan ve annesini küçük yaşlarda kaybetmiş olan Faith Connors, kardeşlerini ve babasını terk ederek sokaklarda yaşamaya başlar. Akrobatik hareketleriyle oyun severleri büyüleyecek olan bu karakterin bulunduğu oyunu mutlaka deneyimlemenizi tavsiye ederiz.

The Last of Us Serisinin Vazgeçilmez Karakteri Ellie

ellie

Hem filmi hem de oyunuyla karşımıza çıkan The Last of Us serisinde yer alan karakterler her daim merak konusu olmuştur. En çok merak edilen karakterler arasında ise Ellie yer almıştır. Ellie, çocukluğunda düştüğü maceradan gençliğinde de kurtulamamıştır. Oyunda gösterdiği hareketlerle oyuncuların aklında kalmayı başaran Ellie, listemizde üçüncü sırada yer alıyor.

Assassin’s Creed Syndicate’nin Başarılı Karakteri Evie Frye

evie

Hiç oyun oynamayan kişiler bile Assassin’s Creed oyununu mutlaka duymuştur. Bu oyunda yer alan başarılı kadın karakter Evie Frye de oyunda gösterdiği hal ve hareketlerle dikkatleri üzerine çekmiştir. Oyunda, ikiz karakteri Jacob Frye ile büyük işler yapan başarılı karakter Assassin’s Creed serisinin ikinci ana kadın karakteri olarak karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: PUBG Mobile 90 FPS Ultra HD Modu Nasıl Aktif Edilir?

Mount & Blade’nin Sinirli Karakteri Katrin

katrin

Oyun Dünyasının En Güçlü Kadın Karakterleri arasında adından bahsettiren Katrin daha çok sinirli olmasıyla bilinmektedir. Tam manasıyla demir vücut sıfatına layık olan Katrin’e listemizde yer vermesek olmazdı.

The Witcher Serisinin Sarı Civcivi Cintra

cintra

Televizyonlarda gördüğünüz prenseslerden farklı olarak karşımıza çıkan Cintra, gerçekten başarılı bir kahraman. The Witcher dizisinde de başarılı rol sergilemesiyle adından bahsettiren Cirilla Fiona Elen Rannon yani bildiğimiz adıyla Cintra’ya listemizde yer vermesek ayıp olurdu.

İçerik
Oyun Nickleri 2021

Oyun Nickleri 2021 yılında birçok kişi tarafından internet araştırmaları neticesinde bulunabiliyor. Yıllardır çevrimiçi oyun sektörünün1

3 dk. 30 Okundu
İçerik
Eğitsel Oyunlar MEB Oyunları

Eğitsel Oyunlar MEB Oyunları , Çocukların gelişiminde yalnızca okul ya da kitaplar etkili değildir. Aynı1

3 dk. 8 Okundu
İçerik
En İyi İnternetsiz Savaş Oyunları [TOP 4]

Her geçen gün mobil cihazların hayatımızda mükemmel bir yer edinmesiyle birlikte tüm işlemlerimizi bu cihazlardan1

3 dk. 19 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al