Ana Sayfa Oyun CS GO Şifreleri CS GO Süre Uzatma Kodu Nedir?

CS GO Süre Uzatma Kodu Nedir?

Cs-Go-Sure-Uzatma-Kodu-Nedir
Cs-Go-Sure-Uzatma-Kodu-Nedir

CS GO’da maç süreleri daha öncesinde belirlenmiş olsa da round süresini uzatmak bir kod yardımıyla mümkün hale geliyor. Bu içeriğimizde sizlere süre uzatma işlemini mümkün hale getirmek için kullanmanız gereken kod hakkında bilgiler vereceğiz.

CS GO Süre Uzatma Şifresi

Her ne kadar ufacık bir kod parçacığı aracılığıyla round süresini uzatabiliyor olsanız da bu kod sadece arkadaşlarınızla oluşturmuş olduğunuz oyun odasında kullanılmaktadır. Rekabetçi oyunlarda round süresi sistem tarafından belirlendiği için hiçbir şekilde süreye müdahale etme şansınız olmayacaktır.

  1. Oyun içerisinde “ESC” tuşunun hemen altında bulunan “é” tuşuna basın.
  2. Konsol açıldığında ilgili alana “mp_roundtime 30” yazın.
  3. Bu kodu yazdıktan sonra round süresi 30 dakika olacaktır.

CS GO süre uzatma kodu uyguladıktan sonra süreyi değiştirmek istiyorsanız kodun sonunda bulunan sayıyı arttırabilirsiniz.

CS GO Konsol Nasıl Açılır?

CS GO’da round süresi uzatma şifresi uygulamak için oyun içinde konsol kullanımını etkinleştirmeniz gerekiyor. Bu işlemi aşağıdaki adımları uygulayarak yapabilirsiniz.

  1. CS GO’ya girdikten sonra “Oyun İçi Ayarlar” bölümüne girin.
  2. Bu bölümde bulunan “Geliştirici Konsolunu Etkinleştir.” bölümünü seçili hale getirin.
  3. İşlemi onaylamak için “Uygula” butonuna basın.

Bu noktada anlatılan tüm adımları uygulamanızın hemen ardından rahatlıkla round süresi uzatma kodunu uygulayabilecek, arkadaşlarınızla rekabet süresini arttırabileceksiniz. Her anlamda eğlenceli bir maç olması için sürenin uzun olması gerektiğini düşündüğümüz için bu kodu sizlerle paylaştık.

Bkz: CS GO Sekmeme Hile Kodu (Şifresi)

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz