KATEGORİLER
Kripto Al Sat


CS GO Şifreleri Nelerdir?

Counter-Strike, günümüzün en çok tercih edilen FPS oyunları arasında yer alıyor. Bir yandan oyunun geçmişine baktığımızda FPS oyunlarının babası olarak nitelendirmek de hiç yanlış olmayacaktır. Bir nesil bu oyunla büyüdü, gelişti. Bu denli eğlenceli bir oyunun tüm haritalar güncellenmiş bir şekilde piyasaya sürülmesiyle birlikte herkes heyecanlandı. Counter-Strike: Global Offensive adında yeni bir oyunla karşılaştık. Bu oyunda efsaneliği tartışılmaz olan dust_2 haritası bile adeta kusursuz bir şekilde yenilenerek sunuluyor. Her ne kadar durum böyle olsa da bazı oyuncular özellikle CS: GO konsol komutları ile ilgilenmeye devam ediyor. Biz de içeriğimizde oyunu daha eğlenceli kılmaya yarayan CS GO şifreleri ile ilgili sizlere bilgi vererek oyunu daha eğlenceli hale getirmenize yardımcı oluyoruz.

CS: GO Konsol Nasıl Açılır?

Bir hayli eğlenceli olan bu oyunda CS: GO şifreleri yazmak için öncelikle konsol açma işleminin nasıl gerçekleştirildiğini öğrenmeniz gerekiyor. Birçok kullanıcı ne yazık ki bu konu hakkında bilgi sahibi olmadığı için paylaştığımız şifrelerin geçersiz olduğunu düşünüyor. Hâl böyle olunca aşağıdaki adımları uygulayarak öncelikle konsolu etkinleştirmeli ve sonrasında şifreleri yazmaya başlamalısınız.

 • CS GO şifreleri yazmak için ana ekranda yer alan “Ayarlar” bölümüne girin.
 • “Geliştirici Mod Etkin” seçeneğinin yanındaki kutucuğu işaretleyin.
 • Tüm değişiklikleri kaydedin ve oyuna girin.

Bu işlem adımlarının ardından artık oyun içerisinde “ESC” tuşunun altında yer alan “é” tuşuna basarak söz konusu şifre konsolunu açabilirsiniz.

CS: GO Rekabetçi Şifreleri

CS: GO’yu diğer versiyonlarından ayıran en önemli özelliği rütbe sistemidir. Bu sistemde gelişim gösterebilmek için özellikle rekabetçi maçlarda başarılı olmanız gerekiyor. İlgili alt başlığımızda söz konusu oyunda rekabetçi turnuvalarda işinize yarayabilecek kodları sunuyoruz.

 • mat_monitorgamma “{sayı değeri}”: Bu komut ekran parlaklığınızı arttırıp azaltmanıza yardımcı olacaktır. Son bölümdeki sayıyı arttırdığınızda parlaklık artacak, azalttığınızda parlaklık seviyesi düşecektir.
 • cl_autowepswitch “0”: Bu şifrenin sonuna ekleyeceğiniz “0” sayısı ile birlikte elininiz boştayken yerdeki silahın otomatik olarak elinize gelmesini engelleyebilirsiniz. Birçok kişi oyunlarda bu konu mutlaka kullanıyor.
 • bindcapslock +speed; r_cleardecals: Bu ayar sayesinde “Caps Lock” tuşuna bastığınızda harita içerisindeki kan ve mermi izlerinin temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu ne işime yarayacak diye düşünüyorsanız özellikle sisteminizin yetersiz olmaması durumunda FPS düşüşlerinin önüne geçecektir.
 • fps_max 300: FPS değerinizi 300 ile sınırlandırmak için bu kodu kullanabilirsiniz. Bu kod ise düşüşlü ve çıkışlı FPS sistemini ortadan kaldıracak ve ilgili sayıya sabitleyecektir.
 • voice_scale 0.5: Konuşma seslerini azaltan bu komut sayesinde sizin sesiniz daha yüksek seviyede olacaktır. Bu da oyun içerisinde iletişim esnasında sizlere avantaj sağlayacaktır.

CS GO şifreleri ile ilgili bilgileri bu içeriğimizde sizlerle paylaştık. Bu şifrelerin tamamını rekabetçi maçlarda yazarak rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz. Birçok profesyonel oyuncunun maça başlamadan önce bu kodları yazdığını da söylemeden geçmek doğru olmayacaktır.

İçerik
CS GO Overwatch Şifreleri 2021

CS: GO oyununda son zamanlarda hile kullanan kişilere karşı büyük bir savaş başlattı. Bu savaşın1

2 dk. 18844 Okundu
İçerik
Counter Strike: Global Offensive Sistem Gereksinimleri

Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan Counter Strike GO, milyonlarca oyun tutkunlarına hitap etmektedir. Bundan1

5 dk. 17386 Okundu
Nedir
CS GO Süre Uzatma Kodu Nedir?

CS GO’da maç süreleri daha öncesinde belirlenmiş olsa da round süresini uzatmak bir kod yardımıyla1

1 dk. 7849 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al