Ana Sayfa Oyun CS 1.6 Şifreleri CS 1.6 Uçma Hilesi

CS 1.6 Uçma Hilesi

CS 1.6 Uçma Hilesi
CS 1.6 Uçma Hilesi

Counter Strike 1.6 hiçbir zaman popülerliğini kaybetmeyen nadide oyunlar arasında yer alıyor. Hâl böyle olunca 2021 yılında bile oyunda aktif olan sunucular belirli bir oyuncu kitlesine sahiptir. Bir özel oda oluşturup arkadaş çevrenizle eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız bu vakti daha güzel hale getirmek için bu oyunda kullanılan uçma şifresi gibi hileleri kullanabilirsiniz. Bir anda havalanarak rakiplerinizin göremeyeceği noktalara kadar çıkıp oradan saldırı yapmak oyunu daha eğlenceli hale getirmeye yetecektir. CS 1.6’da uçma şifresi yazarak rakiplerinizi hiç beklemediği anda gökyüzünden hedef almak için bu içeriğimizde yer alan havada uçma şifresi sizlere yardımcı olacaktır.

CS 1.6 Uçma Şifresi

CS 1.6’da uçma şifresi yazmak için herhangi bir rekabet ortamına yatkın sunucuda bulunmamanız gerekiyor. Bu sunucularda hile kullanımı engellendiği için ne yazık ki kod çalışmayacaktır.

CS 1.6 Uçma Hilesi Açma: sv_gravity 100

CS 1.6 Uçma Hilesi Kapatma: sv_gravity 0

CS 1.6 Uçma Şifresi Nasıl Yazılır?

Counter Strike 1.6’da uçma hilesini uygulamak için konsoldan yardım almanız gerekiyor. Valve, oyunu ilk çıkardığı zamanlarda kullanıcıların belirli kodları uygulaması için konsol oluşturmuştur. Bu konsola “ESC” tuşunun hemen altında bulunan “é” tuşu yardımıyla ulaşabilirsiniz. Birçok kişi tarafından uçma şifresi yazmak için konsoldan yardım alınıyor.

Bkz: CS 1.6 Hızlı Koşma Şifresi

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz