KATEGORİLER

CS 1.6 Hızlı Koşma Şifresi

CS 1.6 Hızlı Koşma Şifresi geçmişten günümüze her zaman dünyanın en çok oyuncu kitlesine sahip FPS (First Person Shooter) oyunlarından biri olmuştur. Her ne kadar sürekli olarak gelişmekte olan CS: Global Offensive oyunu şuan rağbet görüyor olsa da bir önceki versiyonun bağımlıları halen daha yeniliğe ayak uyduramamaları sebebiyle bu sürümü oynamaya devam ediyor. CS 1.6’da oyun içerisinde hızlı hareket edebilmek için kullanacağınız hızlanma kodu sayesinde rakiplerinize karşı üstünlük elde edebilir, bu üstünlük sayesinde oynadığınız sunucunun en gözde oyuncusu olabilirsiniz. Bu içeriğimizde sizler için CS 1.6’da hızlı hareket etme kodu ile ilgili bilgiler paylaşacağız.

CS 1.6 Hızlı Hareket Etme (Hızlanma) Şifresi

CS 1.6 oyununda hile kullanımının açık olduğu sunucularda oyun oynarken konsol aracılığıyla aşağıdaki kodu kullanırsanız hareket hızınız artacak ve rakiplerinize karşı üstünlük elde edeceksiniz. Bu kodun aktifleşmesi için sunucuda “Redbull” ve “Çift Zıplama” özelliğinin aktif olması gerekmektedir.

CS 1.6 Hızlanma Kodu Açma: cl_forwardspeed 999999999999

CS 1.6 Hızlanma Kodu Kapatma: cl_forwardspeed 40

CS 1.6 Hızlı Hareket Etme Şifresi Nasıl Yazılır?

CS 1.6 hızlı koşma kodunu aktifleştirmek için bilmeniz gereken bazı kriterler bulunuyor. Bu kriterler zaten bu oyunu oynayan kişilerin oldukça hakim olduğu konsol kullanımıdır. Konsolu doğru bir şekilde kullanıp, şifreyi doğru kısma yazdığınızda hile aktifleşecek ve hareket hızınız artacaktır. Konsol bölümü sadece oyun içerisinde “ESC” tuşunun altında bulunan “é” tuşuna bastığınızda açılacaktır. Konsol aktifleştiği anda yukarıda belirtilen kodları uygulamaya başlayabilirsiniz.

Bkz: CS 1.6 Uçma Hilesi

CS 1.6 Hizli Kosma Sifresi
CS 1.6 Hızlı Koşma Şifresi
Nedir
Tencent

Pubg Mobile dünyanın en popüler oyunları arasında yer alıyor. Pek çok oyuncusu bulunan oyun, telefon1

7 dk. 1060 Okundu
İçerik
Valorant Teknik Destek

Riot Games'in bilgisayar oyunu tutkunları için piyasaya sürdüğü son zamanlarının en ilgi çeken taktiksel FPS1

3 dk. 1995 Okundu
İçerik
OSM Genç Oyuncular Listesi 2021

Online Soccer Manager (OSM) yıllardır popülerliğini koruyan tarayıcı tabanlı menajerlik oyunlarından biridir. Bu oyunda dünya1

2 dk. 20646 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.