KATEGORİLER
Kripto Al Sat


CS 1.6 Hızlı Koşma Şifresi

CS 1.6 Hızlı Koşma Şifresi geçmişten günümüze her zaman dünyanın en çok oyuncu kitlesine sahip FPS (First Person Shooter) oyunlarından biri olmuştur. Her ne kadar sürekli olarak gelişmekte olan CS: Global Offensive oyunu şuan rağbet görüyor olsa da bir önceki versiyonun bağımlıları halen daha yeniliğe ayak uyduramamaları sebebiyle bu sürümü oynamaya devam ediyor. CS 1.6’da oyun içerisinde hızlı hareket edebilmek için kullanacağınız hızlanma kodu sayesinde rakiplerinize karşı üstünlük elde edebilir, bu üstünlük sayesinde oynadığınız sunucunun en gözde oyuncusu olabilirsiniz. Bu içeriğimizde sizler için CS 1.6’da hızlı hareket etme kodu ile ilgili bilgiler paylaşacağız.

CS 1.6 Hızlı Hareket Etme (Hızlanma) Şifresi

CS 1.6 oyununda hile kullanımının açık olduğu sunucularda oyun oynarken konsol aracılığıyla aşağıdaki kodu kullanırsanız hareket hızınız artacak ve rakiplerinize karşı üstünlük elde edeceksiniz. Bu kodun aktifleşmesi için sunucuda “Redbull” ve “Çift Zıplama” özelliğinin aktif olması gerekmektedir.

CS 1.6 Hızlanma Kodu Açma: cl_forwardspeed 999999999999

CS 1.6 Hızlanma Kodu Kapatma: cl_forwardspeed 40

CS 1.6 Hızlı Hareket Etme Şifresi Nasıl Yazılır?

CS 1.6 hızlı koşma kodunu aktifleştirmek için bilmeniz gereken bazı kriterler bulunuyor. Bu kriterler zaten bu oyunu oynayan kişilerin oldukça hakim olduğu konsol kullanımıdır. Konsolu doğru bir şekilde kullanıp, şifreyi doğru kısma yazdığınızda hile aktifleşecek ve hareket hızınız artacaktır. Konsol bölümü sadece oyun içerisinde “ESC” tuşunun altında bulunan “é” tuşuna bastığınızda açılacaktır. Konsol aktifleştiği anda yukarıda belirtilen kodları uygulamaya başlayabilirsiniz.

Bkz: CS 1.6 Uçma Hilesi

CS 1.6 Hizli Kosma Sifresi
CS 1.6 Hızlı Koşma Şifresi
Nedir
Tencent

Pubg Mobile dünyanın en popüler oyunları arasında yer alıyor. Pek çok oyuncusu bulunan oyun, telefon1

7 dk. 1109 Okundu
İçerik
Valorant Taktikleri

Valorant Taktikleri oyunumuzu kolaylaştıran bazen basit bazen de fazlasıyla zeka gerektiren yöntemlerdir. İşte bu taktiklerden1

13 dk. 23 Okundu
İçerik
Minecraft Karakterleri

Minecraft 2011 yılında piyasaya çıktığından bu yana en çok oynana ve indirilen oyunlar arasında yer1

5 dk. 6779 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al