KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Alien: Isolation Nasıl Bir Oyun?

Uzun zamandır ücretsiz oyunlarıyla ön plana çıkan Epic Games Store üzerinden her hafta bir veya birkaç oyun ücretsiz hale getirilmektedir. Bu hafta ücretsiz oyunlar köşemizde yer alan oyun oldukça popüler. Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Alien: Isolation Nasıl Bir Oyun? Konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Epic Games Store Ücretsiz Oyunu

Epic Games Store Ücretsiz Oyunu ile ön plana çıkmaktadır. Bu hafta ücretsiz olan oyunlar arasında Alien: Isolation oyunu çıkıyor. Oyunun ilk açılışında oldukça nostaljik bir görünüm karşımıza çıkmaktadır. Video kaset kaydedicisi özelliğine de sahip olan oyuna girdikten sonra anlıyoruz ki efektler daha da artıyor. Ben bir oyun sever olarak 15 ile 20 saatimi bir oyunda geçirebiliyorum. Alien oyununa girdiğimizde böyle bir şey yaşayacağımızı elbette hesap edemiyoruz. Ama oyuna girince vaktin nasıl geçtiğini anlamıyoruz. Lakin keşke dediğimiz anlar da olmuyor değil. Keşke bu oyuna bu kadar zaman harcamasaydık. Oyun iyi kötü vaktimizin geçmesini sağlasa da kötü yanları da bulunmuyor değil. Özellikle oyun içerisinde yaşadığınız donma sorunu, bazı zaman sizi oyundan atması ve korku içeriklerinin her bölüm geçtikçe azalması oyuna karşı ilgiyi azaltmaktadır. Oyuna girdiğiniz zaman uzun süre oyunda kalınca çok fazla eğlenemediğinizi görebileceksiniz. Aksiyon ve macera türünde olan bu oyunun boyutu 35 GB olarak belirlenmiştir.

2 11

Uzun zaman önce rahmetli olan Gary Gygax’ın bir tasarımı olarak karşımıza çıkan Alien oyununu bilgisayarda uzun süre vakit geçirmeyi sevenler seve seve oynayabilir. Korku oyunu olarak kendini göstermesine rağmen genelde oyun içerisinde aksiyon içeriği fazla olduğundan ötürü oyuna karşı ilgi oyuncular tarafından azalabilir. Oyun içerisinde Ellen Ripley’in kızı annesi onu terk ettikten 15 yıl kadar sonra annesinin sahip olduğu gemide ki kara kutuyu bulduğunda bizim de maceramız başlıyor. Savastopol uzay istasyonunda kutuyu elde etmek için ararken hiç aklımıza gelmeyen tehlikelerle mücadele edebiliriz. Alien oyununun aynı zamanda filmi de olduğundan dolayı filmlerden öğrendiğimiz bir şey vardır ki o da oyun karakterlerinin kolay kolay öldürülememesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Cyberpunk 2077 En İyi Silahlar Nelerdir?

Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Alien: Isolation Sistem Gereksinimleri

Alien: Isolation Sistem Gereksinimleri hakkında siz de bilgi sahibi olarak bilgisayarınıza oyunu öyle indirebilirsiniz. Oyun eğer sizin sisteminize uymuyorsa oyunu indirdiğinizde bir takım problemlerle karşılaşabilirsiniz. İşte, oyunun sistem gereksinimleri:

Alien: Isolation Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (32bit)

İşlemci: 3.16Ghz Intel Core 2 Duo E8500

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: 1GB (AMD Radeon HD 5550 veya Nvidia GeForce GT 430)

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Alien: Isolation Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64bit)

İşlemci: AMD: Phenom II X4 955 – 4 Core, 3.2 GHz veya Intel: Core 2 Quad Q9650 – 4 Core, 3.0 GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: 2GB (AMD GPU: AMD Radeon R9 200 Series veya Nvidia GPU: Nvidia GeForce GTX660)

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

İçerik
Steam Hesabından Faceit Hesabı Öğrenme

Steam Hesabından Faceit Hesabı Öğrenme , Faceit adı verilen uygulama CS: GO dibi oyunlarda rekabete1

3 dk. 127 Okundu
İçerik
ESEA Nedir?

ESEA Nedir? , E- Spor Entertainment Association League platformunun kısaltılmışım olan ESEA, CSGO oyuncularının toplanarak1

7 dk. 20 Okundu
İçerik
Cyberpunk 2077 FPS Gösterme Programsız

Cyberpunk 2077 FPS Gösterme Programsız, neredeyse birçok oyun sever tarafından uzun zamandır beklenen oyunların başında1

2 dk. 19178 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al