KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Çocuklar İçin Gerçekten Faydalı 10 Mobil Uygulama

Çocuklar İçin Gerçekten Faydalı 10 Mobil Uygulama.Dijital çağda çocuklarımızın telefon ve tablette uzun süren vakitler geçirmesine bakarsak onlar için bu durumu fırsata çevirebiliriz. 

Çünkü piyasada çocukların gelişimi için birden fazla uygulama bulunmaktadır. Burada vereceğimiz uygulamaların birçoğu IOS ve Android’de var olan oradaki market uygulamalarından bulabileceğiniz uygulamalar. 

Burada vereceğimiz uygulamalar hem ücretsiz hem de ücretli olup her yaştaki çocuğa ayrı ayrı ifade eden özellikler barındırmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde çocuğun akli gelişimin artması sağlanacaktır. 

Çocuğunuzun tablet ve telefonlarda boş vakitler geçirmesindense bu uygulamalar sayesinde gelişimine katkı sağlamak en doğrusu olur.

İşte size çocuklar için gerçekten faydalı olacak on mobil uygulama;

1- Aç Tırtıl Oyun Okulu

Bu uygulama, çocukların okula başlamadan önce ihtiyaç duyacakları becerileri öğrenmelerine yardımcı olması mükemmel bir uygulamadır. Aç Tırtıl Oyun Okulu, çocukların oynayabileceği beş ana öğrenme alanına sahip bir oyundur. Burada yer alan şekiller ve renkler, alfabe, sayılar, kitap okuma, sanat ve bulmacalar sayesinde çocuğunuzun birden fazla beceriye tek bir elden sahip olması sağlanacaktır. 

Uygulama IOS ve Android uygulamalarda ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. 

2- Genç Matematik Kralı

Çocuklar matematiğin sıkıcı olduğu bilinir, ancak bu uygulama ile sayıları daha yaratıcı ve etkileşimli bir şeye dönüştürür. Genç Matematik Kralı, temel matematik becerileri ve kavramları içeren bölümlere sahiptir. Çocukları meşgul edecek benzersiz grafiklere ve oluşturulabilir karakterlere sahiptir. Uygulama Google Play Store ve IOS’da ücretsizdir. 

3- MentalUp 

Çocuklar için ayrı ayrı zeka oyunları içeren ve her bölüm giderek daha da yararlı hale gelmesini sağlayan bu uygulama 4-13 yaş çocuklar için harika bir uygulama çocuğunuzun hem göz hem de el koordinasyonunu geliştirici bir etkiye sahiptir. 

4- Funny Food 123!

Çocuklarınızın daha küçük yaşta sayılara ilgi duymasın sağlamak isterseniz Funny Food sayesinde çocuklarınız matematiği küçük yaştan itibaren sevmeye başlayacak bu uygulama 15 farklı matematik uygulamasını içinde barındırıyor. 

5- LingoKids

Çocuğunuzun yabancı dil öğrenmesi için güzel bir uygulamadır. Uygulama içinde bir fiyatlandırma barındırmaktadır fakat ilk üç bölümü ücretsizdir. 

6- Mami’nin Maceraları 

Çok küçük yaşlardaki çocukların bilişsel gelişimine hitap eden bu uygulama sayesinde çocuğunuz eğlenceli vakit geçirecek 4 ve 7 yaş arasına hitap etmektedir. 

7- Arı Maya Oyunu 

Bu uygulama sayesinde çocuğunuz oyun oynayarak yeni şeyler öğrenmeye başlayacak uygulama ücretsizdir. 

8- Kral Şakir Kelime Bulmaca 

Çocukların çok sevdiği bir çizgi kahraman olan Kral Şakir ile çocuklar yeni kelimeler öğrenebilecek. 

9- 3 Yaş Öncesi Oyunlar 

Çocukların yeni yeni nesneleri ve kavramları anlamaya çalıştığı bu dönemlerde bu uygulama sayesinde bunu daha faydalı bir hale çevirebilirsiniz. 

10- Konuşan Çarpım Tablosu

Matematiği ve özellikle çarpım tablosunu sevmeyen çocuklarınız için bu uygulama sayesinde çocuklarınız hızlı bir şekilde çarpım tablosunu öğrenebilecek.

İçerik
Hamileler Havuz Yerine Denizi Tercih Etmeli

Hamileler Havuz Yerine Denizi Tercih Etmeli , hamilelik kadınlar için çok zor bir dönemdir. Hamileliğin1

2 dk. 29 Okundu
İçerik
Eleştiride Cimri Övgüde Cömert Olun

Eleştiride Cimri Övgüde Cömert Olun , insanları eleştirmek Dünya’nın en kolay işlerinden biridir. Ancak eleştirirken1

2 dk. 37 Okundu
İçerik
Aşkını İtiraf Et

Aşkını İtiraf Et, Çok aşıksın çok seviyorsun ama açılamıyorsun. Bu durum hemen herkesin başına gelen1

1 dk. 8 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al