KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Call Of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri

Call Of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri ? 29 Ekim 2003 tarihinde mobil oyun sektöründeki yerini alan ve aynı yılın en iyi video oyunu ödülünü elde eden Call of Duty, yeni güncellemeler ve eklenen seriler ile ortalığı kasıp kavurmaya devam etmektedir. Call of Duty serisinin dokuzuncu üyesi olarak 13 Kasım 2012 tarihinde oyun severlerin beğenisine sunulan Call Of Duty Black Ops 2 ile heyecan kaldığı yerden devam etmektedir. 

Oyun her ne kadar 2012 yılında piyasadaki yerini almış olsa bile oyunun sahip olduğu yüksek grafik tasarımları, Call Of Duty Black Ops 2’nin sorunsuz bir şekilde oynanabilmesi için bilgisayarınızın bazı sistem gereksinimlerine sahip olmasını gerektirmektedir. Fakat yazımızın hemen başında belirtmekte fayda var ki call of duty black ops 2 sistem gereksinimleri ortalama bilgisayarlarda bulunmaktadır. Oyunu bilgisayarınızda kusursuz bir şekilde oynayabilmek için call of duty black ops 2 gereksinimlerine kısaca göz attığımızda şu tablo ile karşılaşmaktayız.

Call of Duty Ops 2 İçin Asgari Sistem Gereksinimleri

Call Of Duty Black Ops 2 oyunu için bilgisayarınızın sahip olması gereken işlemci tipinin; Celeron E 1200 Dual Core 1.6 GHz ya da ikinci bir seçenek olarak Athlon 64 X2 Dual Core 3600+ olması gerekmektedir. Call Of Duty Black Ops 2 oynayabilmeniz için bilgisayarınızın 2 GB RAM’e sahip olması gerekirken cihazınızın işletim sisteminin Windows 7 32-bit olması gerekmektedir. Son olarak oyunun ihtiyaç duyduğu ekran kartı ise 1 GB’tır. Call Of Duty Black Ops 2 sistem gereksinimleri pcnizde bu özelliklere ihtiyaç duyarken söz konusu donanımsal gereksinimler üzerinde biraz daha ayrıntılı bir şekilde durmak gerekmektedir.

Call of Duty Ops 2 İçin Önerilen Sistem Gereksinimleri

Oyun genel itibarıyla ortalama bir işlemciye ihtiyaç duyarken aynı şeyi ekran kartı adına söyleyebilmek pek de mümkün değildir. Yukarıda da ifade edildiği üzere Call Of Duty Black Ops 2 sistem gereksinimleri laptop için en az 1 GB olmak zorunadır. Call Of Duty Black Ops 2 için bilgisayarınızda Nvidia GeForce GT 230 veya daha yüksek kalitede bir ekran kartı kullanmanız, oyundan maksimum verim elde etmenizi sağlayacaktır. Böyle bir ekran kartı tercihi ile Call Of Duty Black Ops 2’yi eş zamanlı olarak deneyimleyebilir oyunun heyecanında ve görüntüde kalite ve performans dalgalarını en aza indirgeyebilirsiniz. Öte yandan işlemci olarak Intel Core 2 Duo E 8500 3.16 GHz veya Athlon II X3 415e tercih etmeniz çok daha akılcı olacaktır. 

Call of Duty Ops 2 için her ne kadar 2 GB RAM yeterli gibi gözükse de 4 GB RAM tercih etmeniz halinde oyunun aksiyonel boyutunu çok daha verimli bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. Tıpkı RAM gibi ekran kartının da iki katına çıkartılarak 2 GB olarak kullanılması, bu anlamda önemli bir performans artışı elde etmenize yardımcı olacaktır. Son olarak Call of Duty Ops 2’de heyecanın doruk noktasına ulaştığı anlarda bilgisayarınızda herhangi bir sistemsel hata ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız Windows 7 64-bir işletim sistemi ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

İçerik
Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri , ilk olarak 2012 yılında Xbox 360 için piyasalara çıkan1

3 dk. 35 Okundu
İçerik
Zula Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

Zula Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır? Şifreler oyun hesaplarımızı korumak için konulur. Ancak bazen bu şifreleri1

1 dk. 17331 Okundu
İçerik
Hırsız Polis Oyunu Nasıl Oynanır?

Hırsız Polis Oyunu Nasıl Oynanır? Hayatımızın daha eğlenceli hale gelmesi için hepimizin bir uğraş içerisinde1

3 dk. 210 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.