KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Apple Watch Nike Series 6 44mm

Apple Watch Nike Series 6 44mm 15 Eylül 2020 tarihinde tanıtılan Apple Watch Nike Series 6 44mm ve 40 mm olarak iki ayrı seçeneği bulunmakta retina ekran özelliğinin diğer saatlerdeki gibi bu saatte de Always On Retina özelliğini görüyoruz. Always On Retina özelliği ekran kapalı olsa dahi, bazı verilerin ekranda gösterilmesini sağlayan muazzam bir özellik. Apple Watch diğer akıllı saatler ’in yapamadığı birçok şeyi yapabiliyor! Yeri geldiğinde bir fitness koçu olabilirken aynı zamanda sağlığınızla ilgilenen bir yol arkadaşına ve sevdiklerinize ulaşmanızda size yardımcı olan bir arkadaşa dönüşebiliyor. Üstelik bunları kolunuzda takılı olan ve tek bakışta erişebildiğiniz bir saat yapıyor. Aynı zamanda Apple kırmızı renk ürünlerinin %100’ ünü HIV/AIDS hastalıkları olan kişilere bağışlamakta ve binlerce kişiye hayat ve umut vermektedir.

Kolunuzdaki Antrenörünüz; dalış yaparken, yürürken, koşarken, tırmanırken hatta merdiven çıkarken hareketlerinizi algılar ve size raporlar bu sayede ne kadar aktif olduğunuzu rahatça görür, hayatınızı zinde ve formda yaşayabilirsiniz. Bunları yaparken de size, Apple Müzik 70 milyondan fazla şarkıya erişmenizi sağlar. Böylece müzik dinleyebilir, üstelik telefon yanınızda olmasa bile tek yapmanız gereken, Apple Müzik’ten şarkı indirmek.

Sağlığınızla Yakından İlgilenen Bir Saat; kalp atış hızınızı, kandaki oksijen seviyenizi belirli periyotlarla ölçerek sizin sağlığınız için durmadan çalışır. Kandaki oksijen seviyesinin ve kalp atış hızının, hayati derecede önem taşıdığını göz önüne aldığınızda, size ne kadar faydası dokunduğunu görebilirsiniz. Apple Watch yere sert bir şekilde düştüğünüzde bunu algılar ve hareket edemeyecek haldeyseniz sizi acil yardım merkezine bağlayabiliyor aynı zamanda sağdaki fiziksel tuşa basılı kaldığınızda bunu algılar ve yardım çağırır.

Sizi sevdiklerinize Bağlayan Saat; Sevdiklerinizle aranızda sadece tek bir dokunuş var. Dilediğiniz anda görüşmek istediğiniz kişiye ulaşabilirsiniz. 

Tüm bunların dışında daha birçok özelliği de bulunmakta; ellerinizi yıkadığınızı anlıyor ve sizin 20 saniye boyunca elinizi yıkamanız için teşvik ediyor, Menstrüel döngünüzü rahatça takip etmenizi sağlıyor, Yüksek sesli ortamın kulağa verdiği hasardan dolayı, yüksek sesli ortamlarda sizi uyarıyor.

Apple Watch Nike Series 6 44mmhttps://biricerik.com/apple-airtag-ozellikleri/

Özellikler

 • Apple Watch Nike Series 6 44mm özellikleri için aşağıdakileri saymamız mümkündür:
 • Ekran; 368 x 448 piksel oldukça zarif ve şık ekran.
 • LTPO OLED teknolojisi: cihazda pil tasarrufunu sağlamak için ekran yenileme hızını düşürerek pilin daha uzun süre gitmesini sağlamakta.
 • Retina Ekran: Daha canlı ve parlak görüntü için kullanılan son sınıf teknoloji.
 • Ion-X Cam: Ekranlarda kullanılan oldukça dayanaklı cam.
 • WatchOS işletim sistemi 
 • Titreşim, Mikrofon, Hoparlör ve Sim Kart Girişi: Sorunsuz konuşma özelliği
 • 50 Metreye Kadar Su Geçirmezlik: Saatiniz ile gönül rahatlığıyla yüzebilir yüzerken de kaç kalori yaktığınızı ve daha birçok bilgiyi kaydedebilirsiniz.
 • Manyetik Şarj Kablosu: Hızlı şarj kablosu sayesinde pilinizin tüketimine üzülmeyeceksiniz (1,5 saat)
 • Kalp Atış Sensörü ve Oksijen Sensörü: sağlığınız sürekli olarak takip edilmekte
 • Pusula: pusula sayesinde her zaman yönünüzü tayini yapabileceksiniz
 • 303,8 mah: 18 saat kullanım süresi sunan büyük batarya.
 • 5 Ghz hızındaki wi fi ağına bağlanabilme: Yeni gelen bu özellik ile hızlı internetin keyfini çıkartacaksınız
 • Bluetooth: Bluethooth sayesinde kabloya ihtiyaç duymadan, hoparlör, kulaklık ve bluetooth özelliği bulunan her cihaza bağlanabilir veri aktarımı yapabilirsin
 • 32 GB depolama: günümüzde birçok telefonda dahi 16 GB depolama bulunurken akıllı saatte 32 GB olması büyük avantaj
 • Siri: Apple ürünü her cihazda karşımıza çıkan sanal asistanımız siri, Apple Watch Nike seri 6’ da karşımıza çıkıyor.
 • Alüminyum gövde: %100 alüminyum gövdeden oluşan saat çarpmalara düşmelere tamamen dayanaklı halde.
İçerik
Instagram Çoklu Yorum Silme Nasıl Yapılır?

Instagram’ın günden güne dünyanın en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından biri haline gelmesi söz1

2 dk. 37 Okundu
İçerik
Apple Watch Nike SE 44mm GPS

Apple Watch Nike SE 44mm GPS ,teknoloji devi Apple, SE olarak üretimini gerçekleştirdiği iPhone telefonlarına1

3 dk. 188 Okundu
İçerik
Klavyede Sonsuzluk İşareti Yapma Nasıl Olur?

Klavyede Sonsuzluk İşareti Yapma herhangi bir şekilde ekstra bilgiye ihtiyaç duymadan gerçekleştirebileceğiniz bir olay değildir.1

2 dk. 35 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.