KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Apple Watch Nike SE 44mm GPS

Apple Watch Nike SE 44mm GPS ,teknoloji devi Apple, SE olarak üretimini gerçekleştirdiği iPhone telefonlarına yeni akıllı saatleri de ekledi. Akıllı saat ailesinin en yeni üyesi olan Watch SE serisi, watchOS 7 desteklidir. Apple, 2020 yılında piyasaya sürdüğü Watch SE modelinde müşterilerinin beklentilerini karşıladığını açıklamıştır. Watch Series 6’nın jiroskop, ivmeölçer ve hep açık ekran özelliklerini kullanan Apple; Watch Nike SE serisinde, akıllı saate retina ekranı entegre etmiştir. Daha önceden çıkartılan Watch Series 3 serisinde yer alan saatlerden iki kat daha hızlı çalışan ve performans açısından üst düzey kalite sunan akıllı saat, çift çekirdekli işlemci ile çalışmaktadır. Hücresel verinin rahatlıkla kullanıldığı akıllı saatler piyasada Apple Watch Nike SE 44mm GPS + Cellucer adı ile anılmaktadır. 

Apple Watch Nike SE 44mm GPS Donanım, Bağlantı ve Batarya Özellikleri 

Apple’ın 2020 yılında piyasaya sürdüğü Watch Nike SE serisinin Apple Watch Nike SE GPS 44mm space gray (uzay grisi) ve Apple Watch Nike SE 44mm GPS silver (gümüş) olmak üzere iki farklı renk seçeceği bulunmakta ve her iki modelde de Apple S5 yonga seti yer almaktadır. İki çekirdekli işlemciye sahip olan saatin işlemci mimarisi 64 bit ile desteklenmiştir. Akıllı saatte 32 GB dahili depolama alanı imkanı bulunmaktadır. 

Cihaz; Glonass ve GPS konum bilgisi özelliklerine sahipken, Bluetooth’un 5.0 versiyonunu desteklemektedir. Wi-Fi ile bağlantı imkanına sahip olan cihaz, Apple W3 Çip, 2.4 GHz ve 802.11 b/g/n Wi-Fi özellikleri ile desteklenmektedir.18 saate kadar kullanım imkanı sağlayan akıllı saatin bataryası Lithium Ion teknolojisinden yararlanılarak yapılmakta ve manyetik şarj istasyonu ile şarj edilmektedir. 

Apple Watch Nike SE 44mm GPS Tasarım ve Ekran Özellikleri

Kullanıcısına, 368 x 448 piksel ekran çözünürlüğü imkanı sunan Apple, akıllı saat ekranını LTPO OLED ekran teknolojisi ile tasarlamıştır. Force Touch, Ion-X Cam, Retina Ekran, Sürekli Açık (Always-on) ve 1000 nit parlaklık özellikleri akıllı saatin ekranına entegre edilmiş ve cihaz kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmiştir. 140-210 mm kordon boyutu sayesinde orta boy (medium) seçeneği de mevcuttur. Akıllı saatin kordonsuz olarak boyu 44 mm olmakla birlikte eni 38 mm ve kalınlığı 10.4 mm’dir. Gövde ağırlığı 36.2 gram olarak tasarlanan saatte, kare bir ekran bulunurken gövde rengi Apple Watch Nike SE GPS 44mm space gray modelinde siyah olayla beraber kordon renkleri antrasit ya da siyahtır. Apple Watch Nike SE 44mm GPS silver modelinde ise gövde gümüş rengine sahipken kordon kişinin tercihine göre platin ya da siyah renklerine sahiptir. Her iki modelde kordon silikondur ve değiştirilebilir bir yapıya sahiptir. 

Apple Watch Nike SE 44mm GPS Diğer Özellikler

Cihaz, WatchOS işletim sistemini desteklemesinin yanında titreşim, mikrofon, hoparlör  gibi özellikleri sayesinde telefon görüşmelerine imkan tanımaktadır. Sim ile görüşme yapabilmeyi mümkün kılan cihaz, suya dayanıklı olmasıyla birlikte 50 mm’ye kadar su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Uygulama Yükleyebilme (Apple Store), GymKit, Uygulama Bildirimlerini Görüntüleme, Hatırlatıcı, SMS Görüntüleme ve Yanıtlama, Müzik Çalar, Siri, Navigasyon (Harita) ve Saat Gösterimi gibi özellikleri bulunan cihazda Kadın Sağlığı Takipçisi, Stres Seviyesi Gösterimi, Kalori Takibi, Rota (Parkur) Takibi, Aktivite Tanımlama ve İzleme, Mesafe Ölçer, Çoklu Spor Modu ve Hava Durumu gibi servisler de yer almaktadır. Apple Watch Nike SE 44mm GPS saatinde, Yüzme, Bisiklet, Yürüyüş, Boks, Dayanıklılık, Yoga, Tırmanış, Fitness, Kardiyo, Merdiven Tırmanma ve Koşu gibi aktiviteler desteklenmekte ve adımsayar cihazda yer almaktadır. Gürültü sensörünün bulunduğu cihazda, Kalp Atış Hızı, Ortam Işığı, Pusula, Barometre ve Altimetre gibi sensörler de yer almaktadır. 

İçerik
EN GÜÇLÜ İNSANSIZ HAVA ARAÇLARI

EN GÜÇLÜ İNSANSIZ HAVA ARAÇLARI , İnsansız hava araçlarının ortaya çıkmasıyla birlikte savaşlarda tank, zırhlı1

4 dk. 48 Okundu
İçerik
Windows 10 0xc00000e Hatası Çözüm Yöntemleri

Windows 10 günümüzde en çok kullanılan işletim sistemlerinin başında geliyor. Bu denli fazla kullanılması, her1

3 dk. 66 Okundu
İçerik
Instagram’a Facebook İle Giriş Yaptım, Şifremi Nerede Bulurum?

Facebook’un Instagram’ı satın almasıyla birlikte iki platform aynı güncellemeleri almaya başladı. Her iki platformun aynı1

3 dk. 25 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.