KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Mac için YouTube Video Nasıl İndirilir?

Mac için YouTube Video Nasıl İndirilir? Günümüzde birçok sosyal paylaşım sitesinde YouTube üzerinden yayınlanan videoları görmek mümkün olmaktadır. Mac için youtube video indirme programı ile bu videoları rahatlıkla cihazlarınıza indirebilir ve dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. Bu videoları bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirmek internet bağlantınız olmadığı zamanlarda da açıp izleme imkânı sunmaktadır.

Bu sayede Wi-Fi ya da 4 G gibi internet bağlantıları kullanmadan tren, otobüs ya da havayolu ulaşımlarında kendinizi eğlendirme fırsatı bulabilirsiniz. İndirme işleminin son derece basit olması birçok kişinin bu uygulama sayesinde sınırsız video indirebilmesine imkân yaratmıştır. Mac youtube video indirme uygulaması sayesinde son derece hızlı bir şekilde indirme işlemini tamamlama şansı bulabilirsiniz.

Mac ile YouTube Videosu Nasıl İndirilir?

YouTube en dinamik sosyal platformlar arasında yer almaktadır. Burada birçok müzik, film ve kişisel videoların yayınları yapılmaktadır. Birçok internet fenomenine ait kanallar bulunuyor. Yaşlı genç ve daha birçok kişi YouTube sayesinde hızlı bir şekilde birçok farklı alanda çekilen videoları indirme şansına sahip olmaktadır. Mac youtube video indirme programı ile her videoyu hem kısa sürede hem de son derece kaliteli olarak indirebilirsiniz.

İndirme işlemlerine başlamadan önce mutlaka videoların telif hakları hakkında bilgi sahibi olmanız gereklidir. Eğer telif hakkı gibi bir durum yoksa videoları rahatlıkla indirebilirsiniz. Normal olarak bir yerlerde paylaşmayı düşünmediğiniz yalnızca kendiniz için indirmek istediğiniz videolar için youtube konusunda çok sorun olmayacaktır.

Mac İçin Ücretsiz YouTube İndirme Programı

Mac youtube video downloader seçenekleri arasında birçok araç bulunmaktadır. Bu araçlardan bazılarının ücretli birçoğunun da ücretsiz olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Ücretsiz olarak tercih edilen uygulamaların ücretli olanlara göre daha zahmetli ve uğraştırıcı olduğunu bilmeniz gerekiyor. Ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirme yapabilmek için MacOS Mojave kullanabilirsiniz. Bedava olmasının yanında son derece profesyonel bir kullanımı vardır. Bu uygulamanın dahili ekran özelliğinin olması avantajlarındandır. Ancak ses kaydetme özelliği yoktur. Eğer videolarda sese ihtiyaç duymuyorsanız rahatlıkla indirme işlemini yapabilirsiniz. İndirme işlemi için şu adımları izleyebilirsiniz:

  • Öncelikle Command ve Shift ile 5 tuşuna birlikte basın.
  • Seçili kısmını kaydetme işlemi yapın.
  • Videoyu seçin ve kaydet kısmına tıklayın.
  • Videoyu oynatın
  • Video bittikten sonra ise videoyu durdurun.

Son olarak da ekran kaydını durdurun. Son derece pratik ve kullanışlı bir uygulamadır. Quick Time da başka bir alternatif olarak değerlendirilebilmektedir. Programı açın ve menü kısmına girin daha sonra Dosya kısmından yeni ekran kaydı bölümünü seçin. Burada karşınıza çıkan kırmızı düğme yanından oka tıklayın ve dahili bir mikrofon seçin. Kırmızı düğmeye tıklayarak ekran kaydetme talimatlarını veri. Sonrasında yaz kısmına tıklayın ve videoyu oynatın. Dilediğiniz kadar kayda aldıktan sonra durdur kısmına tıklayabilirsiniz.

YouTube Videosu Nasıl İndirilir?

Mac youtube video indirme 2020 avantajları ile artık tüm videolar daha kolay bir şekilde indirilebilmektedir. Video oynatılırken Mac ekranını kayda almak yerine doğrudan videoyu indirmek daha pratik bir uygulamadır. Daha hızlı bir şekilde indirme işlemi yapabilmek için ücretli çözümleri de deneyebilirsiniz. Bunların başında iTube Downloader gelmektedir. Bu program ile son derece kaliteli videolar indirme şansı bulabilirsiniz.

İçerik
Samsung Ekran Kilidi Kaldırma

Akıllı cep telefonu kullanımı her geçen artış göstermektedir. Birbirinden farklı ve şaşırtıcı fonksiyonlara sahip olan1

4 dk. 1103 Okundu
İçerik
Instagram Çoklu Yorum Silme Nasıl Yapılır?

Instagram’ın günden güne dünyanın en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından biri haline gelmesi söz1

2 dk. 31 Okundu
İçerik
En İyi Ücretsiz Video Oynatıcılar

Ücretsiz video oynatıcılar günümüzde birçok kişi tarafından merak edilmekte olup, internetten yapılan araştırmalar neticesinde öğrenilmek1

3 dk. 25 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al