KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Aksesuar Gibi Şemsiyeler

Aksesuar gibi şemsiyeler Kış aylarının gelmesi ve yağmurların başlaması ile şemsiyeler de artık kullanılmaya başlandı. Şemsiye kullanımını seven kişiler için kombinlerini tamamlayacak birbirinden şık tasarımları derledik. Sonbaharın kendine ahas romantizm havasına uygun aksesuar gibi şemsiyeleri kullanarak hem ıslanmaktan kurtulabilir hem de harika bir dış kombin oluşturabilirsiniz.

semsiye modelleri
  • Gökkuşağı Şemsiye

Son dönemlerde sıkça kullanılan ve renkleri ile insanın içini açan gökkuşağı şemsiyeler bu yıl da moda. Şemsiye üzerinde 16 farklı rengin olması her kombine rahatlıkla yum sağlaması anlamına geliyor.

  • Etnik Desenli Şemsiye

Etnik desenler bu yıl evlerde ve kıyafetlerde en çok kullanılan modeller arasında. E bu modeli şemsiyelerde neden kullanmayalım diye düşünen üreticiler yapacaklarını yaptı. O kadar güzel ve hoş görünüme sahip olan etnik desenli şemsiyeler satışa sunuldu.

besiktas
  • Kazayağı Desenli Şemsiye

Siyah beyaz görüntüsü ile kareler halinde hoş bir görünüme kavuşan kaz ayağı şemsiye modellerinin bu yıl küçük boyutlarda olanları da satışa sunuldu. Çanta boyu da olan şemsiye türü bu yıl en çok karşılaşacağımız şemsiyeler arasında yer alıyor.

semsiye cesitleri
  • Vintage Şemsiye

Vintage modasını sevenler bu akımı bütün hayatları ile birleştiriyor. Vintage şemsiyeler diplerine eklenen küçük dantel detayları ile harika bir kombinasyon yaratmış durumda. Farklı renkleri satışta olan vintage şemsiyelerin en çok tercih edilen renkleri lacivert ve siyah modelleri.

  • Fransız Şemsiye

Zarif görünüme sahip olan Fransız şemsiye modellerinin çanta boylarının olması kadınların daha çok tercih etme nedenleridir. em küçük hem de havalı bir görümünü olan fransız model şemsiyeler bu yıl da tercih listelerinde yer alıyor.

semsiye
İçerik
En Moda Bot Çeşitleri

En moda bot çeşitleri, bir anda gelen kış insanların giyim dengesini şaşırtsa da erken ve1

2 dk. 32 Okundu
İçerik
Beyaz Kıyafet ve Aksesuarlar Nasıl Kombinlenir

Beyaz Kıyafet ve Aksesuarlar Nasıl Kombinlenir.Sıcak yaz aylarında beyaz kıyafetler harika bir şıklık katmaktadır. Ama1

2 dk. 33 Okundu
İçerik
Geniş Kalçalı Bayanlar Nasıl Giyilmeli

Geniş Kalçalı Bayanlar Nasıl Giyilmeli.Her zaman iyi giyinmek önemli olmaktadır. Vücut tipine göre giyinmek ve1

2 dk. 35 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.