KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Aksesuar Gibi Şemsiyeler

Aksesuar gibi şemsiyeler Kış aylarının gelmesi ve yağmurların başlaması ile şemsiyeler de artık kullanılmaya başlandı. Şemsiye kullanımını seven kişiler için kombinlerini tamamlayacak birbirinden şık tasarımları derledik. Sonbaharın kendine ahas romantizm havasına uygun aksesuar gibi şemsiyeleri kullanarak hem ıslanmaktan kurtulabilir hem de harika bir dış kombin oluşturabilirsiniz.

semsiye modelleri
  • Gökkuşağı Şemsiye

Son dönemlerde sıkça kullanılan ve renkleri ile insanın içini açan gökkuşağı şemsiyeler bu yıl da moda. Şemsiye üzerinde 16 farklı rengin olması her kombine rahatlıkla yum sağlaması anlamına geliyor.

  • Etnik Desenli Şemsiye

Etnik desenler bu yıl evlerde ve kıyafetlerde en çok kullanılan modeller arasında. E bu modeli şemsiyelerde neden kullanmayalım diye düşünen üreticiler yapacaklarını yaptı. O kadar güzel ve hoş görünüme sahip olan etnik desenli şemsiyeler satışa sunuldu.

besiktas
  • Kazayağı Desenli Şemsiye

Siyah beyaz görüntüsü ile kareler halinde hoş bir görünüme kavuşan kaz ayağı şemsiye modellerinin bu yıl küçük boyutlarda olanları da satışa sunuldu. Çanta boyu da olan şemsiye türü bu yıl en çok karşılaşacağımız şemsiyeler arasında yer alıyor.

semsiye cesitleri
  • Vintage Şemsiye

Vintage modasını sevenler bu akımı bütün hayatları ile birleştiriyor. Vintage şemsiyeler diplerine eklenen küçük dantel detayları ile harika bir kombinasyon yaratmış durumda. Farklı renkleri satışta olan vintage şemsiyelerin en çok tercih edilen renkleri lacivert ve siyah modelleri.

  • Fransız Şemsiye

Zarif görünüme sahip olan Fransız şemsiye modellerinin çanta boylarının olması kadınların daha çok tercih etme nedenleridir. em küçük hem de havalı bir görümünü olan fransız model şemsiyeler bu yıl da tercih listelerinde yer alıyor.

semsiye
İçerik
Kısa Boylular için Giyim Önerileri

Kısa Boylular için Giyim Önerileri.Her kadın kusursuz görünmenin peşinde olmaktadır. Özellikle de kısa boylular için1

2 dk. 31 Okundu
İçerik
Sarışın Kadınlarda Mükemmel Görünüm 5 Renk

Sarışın Kadınlarda Mükemmel Görünüm 5 Renk. Bayanlarda sarı saç rengi vazgeçilmeyen bir saç rengi olmaktadır.1

2 dk. 11 Okundu
İçerik
Zarafetinize Zarafet Sağlayacak 7 Giyim Önerisi

Zarafetinize Zarafet Sağlayacak 7 Giyim Önerisi.Zarif ve şık bir görünüme sahip olmak için giyim önerilerini1

2 dk. 9 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al