KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Vücut Yapısına Göre Etek Tercihleri

Vücut yapısına göre etek tercihleri , Kadınların vazgeçilmezi etekler yaz ve kış aylarında kullanılıyor. Her kadının gardrobunda tamamlayıcı bir parça olarak bulunan etekler, farklı boy ve kesimlerde kullanılıyor. Bu yıl son derece moda olan eteklerde binlerce renk ve desen çeşitleriyle rafları süsledi. Vücut yapısına göre etek tercihleri nasıl yapılır, nelere dikkat edilmedilir? diye merak edenleri yazımızı okumaya davet ediyoruz.

etek modelleri 2

Armut Vücut Tipine Göre Etek Tercihleri

Üst beden bölgesinin alt tarafına göre daha küçük olması armut vücut olarak adlandırılır. Armut vüct tipine göre etek tercihleri arasında midi etekler ve çan etek modellerini tercih edebilir. Bu sayede boylarını ön plana çıkararak daha orantılı vücut hatlarının görünmesini sağlarlar.

Elma Vücut Tipine Göre Etek Tercihleri

Elma vücut tipi alt bölgenin üst bölgeye oranla daha kalın olduğ vücut proporsiyonudur. Bu tip vücuda sahip hanımların midi boy etek tercihleri yaparak ideal görünüme kavuşabilir. Elma vücut tipine göre etek tercihleri arasında pileli etekler uzun ve kısa boyları ile tercih edilebilir.

etek modelleri 3

Kum Saati Vucüt Tipine Göre Etek Tercihleri

En ideal fizik görünümü olarak bilinen kum saati vücut tipi her kadının hayalidir. Kum saati vücut tipine göre etek tercihleri tamamen kişinin tercihine kalmıştır. Her türlü eteği giyerek kendisine yakıştırabilir.

etek modelleri

Dikdörtgen Vücut Tipine Göre Etek Tercihleri

Dikdörtgen vücut tipine göre etek tercihleri arasında kemerli etekler yer alır. Vücudun alt ve üst bölgesinin birbirine çok yakın olması nedeniyle kemerler ayırıcı özellik taşır. Etek tercihlerinde kemer kullanan hanımlar daha güzel bir görünüme kavuşacaktır.

İçerik
Geniş Kalçalı Bayanlar Nasıl Giyilmeli

Geniş Kalçalı Bayanlar Nasıl Giyilmeli.Her zaman iyi giyinmek önemli olmaktadır. Vücut tipine göre giyinmek ve1

2 dk. 13 Okundu
İçerik
Birbirinden Şık 7 Kalem Etek Kombini

Birbirinden Şık 7 Kalem Etek Kombini.Fenomen  gelen ve elit olan kalem etek kombinleri bayanlar tarafından1

2 dk. 20 Okundu
İçerik
İlk Buluşmada Giyebileceğiniz 6 Öneri

İlk Buluşmada Giyebileceğiniz 6 Öneri.Bazen nedensizce bir insanın yanında veya herhangi bir ortam da kendinizi1

2 dk. 8 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al