KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Akıllı Çay Bardağı Oyunu

Akıllı Çay Bardağı Oyunu , yaklaşık 10 yıl önce, Türk Lipton firması soğuk çay üreticileri çok fazla kafa karışıklığına neden olan bir kampanya başlattı. Her şeyi bilen bir kadın ürettiler. Kadın senden bir şeyi hatırlamanı istedi ve sana bazı sorular sordu. Bu sorular yavaş yavaş zihninizin amacına göre şekillenecek ve sonunda doğru cevabı bulacaksınız.

Daha sonra çeşitli formlar alan oyun, Lipton tarafından geride bırakılmadan Lipton’un Akıllı çay bardağı oyunu oldu. Bu uygulamanın mantığı, her şeyi bilen bir kadının mantığı ile tamamen aynıdır. 

Basitçe söylemek gerekirse, Akınatör bir kişi ya da karakter hakkındadır ve Akıllı Çay Bardağı, zihnin hemen hemen tüm yaygın kavramları okumasını sağlayan bir programlamayla yazılmıştır. Aslında temalar değişiklik gösterir, ancak hepsinin benzer davranış mantığı vardır.

Akıllı Çay Bardağı oyunu, günümüzün en popüler oyunlarından biridir. Bu oyun sayesinde aklınızdan geçenleri akıllı çay bardağının tahmin etmesi kesin doğrultuda mümkün olmaktadır. Zaman geçirilebilecek eğlenceli bir oyun olmaktadır.

Akıllı Çay Bardağı Oyunu Nedir?

Tanıdık kaseyi ve onunla ilgili tüm oyunları unutun. Çünkü bu akıllı çay bardağı daha farklı ve eğlenceli bir oyun olmaktadır. Çeşitli sorular sorarak, Lipton Akıllı Çay Bardağı sizin aklınızdan tutmuş olduğunuz herhangi bir nesneyi doğru bilerek size söylemektedir. Elbette, tam olarak bilmesini veya tahmin etmesini bekleyemezsiniz. Ancak soru sorarak aklınızın ne olduğunu bilen Akıllı Çay Bardağı , önce 20 soru sorar ve bu sorulara cevap vermek için 6 farklı cevap seçeneği sunar. 

Oyunun sunduğu cevap seçeneklerinden bazıları “evet, hayır, bazen, genellikle, nadiren, ilgisiz” cevaplarıyla oluşmaktadır. Cevap seçeneklerinden birini seçerek soruyu cevaplayın. Tüm soruları yanıtladıktan sonra, akıllı çay bardağı aklınızdaki nesneyi tahmin edecektir.

Akıllı çay bardağı soruları sorduğu zaman, kafanızdaki nesneleri doğru bir şekilde tahmin edemediğinizde başka fırsatlar arar. Yine doğru cevabı bulmaya çalışan fakat akıllı çay bardağı bu konudaki nesneyi bilmiyorsa oyun biter. Bu akıllı çay bardağı olsa bile kafanda kurmuş olduğun nesneyi kolayca tahmin etmelisin. Aksi takdirde akıllı cam işimiz kolay olmayacaktır.

akıllı çay bardağı oyunu nasıl oynanır ?

Akıllı Çay Bardağı Oyunu Nasıl Oynanır?

Akıllı Çay Bardağı oyununu oynamak için iki farklı seçenek vardır. İlk seçenek, oyunu oynamak için sağlanan web sitesinde oynamaktır. Bu siteleri ziyaret ederek oyunu kolayca oynayabilirsiniz.

İkinci seçenek ise mobil uygulama ile oynamaktır. PinGames mobil uygulaması sayesinde oyunları cep telefonunuza kolayca indirebilir ve oynayabilirsiniz. Bu şekilde, zamanın geçişini fark etmeden her ikisinin de tadını çıkarabilirsiniz. Mobil uygulama pazarına girin ve oyunu hemen indirin ve keyfini çıkarın.

Akıllı Çay Bardağı Oynandığı Zaman Aklımız Nasıl Okunmakta?

Akıllı çay bardağı oyunu ve benzeri oyunlar aklımızı falan okumaz. Hepsi güzel tasarlanmış yazılımlar içermektedir. Bunu seçeneği ortadan kaldırarak yaparlar. Akinatör mantığını anlamak için, yazılım dünyasında yaygın olan ikili arama veya ikili ağaç kavramlarını açıklamanız gerekir. Sizden bir nesne belirlemenizi istediği için kıstılı nesneler olduğundan dolayı ve size ipuçlarını içeren soruları sorduğu için bir yazılım yardımıyla sizin düşünmüş olduğunuz nesneyi genellikle bilebilmektedir. Lipton akıllı çay bardağı konuşan bir adamın belli başlı ezber kelimeler ile düşündüğünüz kelimeyi bilmektedir.

20 soru sorarak (2 ^ 20 = 1.048.576), uygulama bazı seçeneklere 1 milyondan fazla farklı cevabı daraltabilir. Görselleştirildikten sonra, ilk sorunun cevabı tüm seçeneklerin yarısını ortadan kaldırır. Cevabınıza göre ilk düğümün çocuğunu silersiniz. Dolayısıyla sadece 20 soruyla 1 milyon seçenek hemen kaldırılacak.

Dolayısıyla, pratikte buradaki ana süreç, büyük miktarda veriyi mümkün olan en kısa yoldan azaltmaktır. Yazılım dünyasında, sıralamanın ve silmenin birçok yolu vardır, ancak ikili sistem en verimli olanıdır.

İçerik
Android Telefonlara OBB+APK Dosyalarıyla Uygulama Yükleme Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonların her geçen gün geliştiği günümüzde oyun sektörü de gelişimlerin etkisiyle bu yöne doğru1

3 dk. 18348 Okundu
İçerik
Assassins Creed Serisi

Assassins Creed Serisi üçüncü Haçlı Seferi döneminde geçen bir oyundur. İlk oyunu 2007 senesinde oyun1

3 dk. 26 Okundu
İçerik
SOS Nasıl Oynanır?

SOS Nasıl Oynanır? Eski oyunlar arasında yer alan ve bugüne kadar birçok kişinin mutlaka hayatında1

3 dk. 47 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.