KATEGORİLER
Kripto Al Sat


2022 Netflix Filmleri

2021 yılı tam anlamıyla Netflix yılı olacak desek yeridir. 2022 Netflix Filmleri bakımından oldukça popüler konumda olacak gibi gözüküyor. Özellikle Netflix platformuna gelecek olan Sony filmleri şimdiden pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başardı bile. 2022 yılı içerisinde gelecek olan Sony Fimleri içerisinde hangi filmler olduğu pek çok Netflix hayranı tarafından araştırılabilir. Biz de bu araştırmaların cevabını şimdiden sizlere vermek istiyoruz. Geçtiğimiz günlerde Netflix ile Sony arasında bir anlaşma imzalandı. Atılan imzalardan sonra Venom ve Spider-Man serilerinin devam filmleri Sony Filmleri listesi içerisinde yer alıyor.

2022 Netflix Filmleri

2022 Yılında Netflix platformu üzerinde yayınlanacak olan filmler Netflix hayranları tarafından merak edilmektedir. Sony ile anlaşma imzalayan Netflix üzerinde yayınlanacak olan filmlerden sizlere bahsetmek istiyoruz. 2022 yılından itibaren Sony’nin tüm filmlerini Netflix platformu üzerinden yayınlayacağını düşünüyoruz. İşte, 2022 Netflix Sony Filmleri:

2 16

Escape Room 2

2017 yılında yayınlanmaya başlayan Escape Room filminin yönetmenliğini Adam Robitel üstlenmiştir. Filmin başrollerinde aynı zamanda Taylor Russel ve Logan Miller tarafından paylaşılmıştır. Kısa süre sonra filmde kabusa dönen kaçış odasında bulunan altı insanın hayat hikayesine odaklanılmaktadır. Yayınlandığı günden itibaren gişe rekorları kırmayı başaran Escape Room filminin devam niteliğinde olan Escape Room 2 filmini 2022 yılının üçüncü çeyreğinde yeni eklenen isimlerle izleyebileceğiz. 2022 Netflix Filmleri izleyen kişilere şimdiden iyi seyirler dileriz…

Morbius

Kısa süre önce Suicide Squad da yer alan Joker rolünün canlandırmasını yapan oyunculardan biri olan Jared Leto’nun başrolünde yer aldığı Morbius filminde, toplumda az bir şekilde görülen kan hastalığının tedavisini bulmaya çalışırken bir anda vampire dönen bilim adamı Morbius’un hayat hikayesi konu edinilmektedir.

Uncharted

Tom Holland karakterinin başrolü üstlendiği Uncharted adlı film aksiyon ve macera türündeki bir video oyunun uyarlaması olarak bilinmektedir. Seri de ilk oyunun hikayesi filmin merkezine yerleşebilecek. Holland, filmde oyunun ana karakteri olarak bilinen Nathan Drake karakterini canlandıracak ve oyunun hikayesi filmin merkezine yerleştirilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Xbox Live Gold Mayıs 2021 Oyunları Belli Oldu!

Spider-Man: Into The Spider-Verse 2

Spider-Man serisinin ikinci filmi olarak karşımıza çıkan bu animasyon filmi Sony’ye oldukça iyi kazanç sağlamış durumda. Animasyon filminin Netflix platformunda yayınlanmasının önümüzdeki yılın sonunu bulacağını düşünüyoruz.

Bullet Train

Brad Pitt, Aaron Taylor, Lady Gaga gibi isimlerin bulunacağı film aslında Kotaro Isaka’nın Maria Beetle adlı romanından uyarlanmıştır. Aksiyon filmleri kategorisinde yer alan bu film Netflix platformunda yılın ortalarında yayınlanacak gibi gözüküyor. 2022 Netflix Filmleri arasında yer alan bu film çok popüler olacak gibi gözüküyor.

Venom 3

Venom serisini daha önce gördük. Bu serinin üçüncü filmi olarak karşımıza çıkan Venom 3 Netflix platformunda oldukça popüler olacak gibi gözüküyor. 2022 Netflix Filmleri arasında ön plana çıkacak olan bu film son zamanların en popüler filmi olarak karşımıza çıkabilir.

Jumanji 4

Dünya genelinde en çok sevilen macera filmleri kategorisinde yer alan Jumanji filminin devam niteliğinde bir film olarak karşımıza çıkacak olan Jumanji 4 filmi 2022 yılında seyircileriyle buluşacak. Bundan önceki Jumanji filmlerinin de netflix platformunda yayınlandığını biliyoruz. Bu film de Netflix platformunda yayınlanıp, seyircilerle buluşacaktır.

İçerik
Wild Rift Tryndamare Build Rehberi

Tryndamare, Wild Rift oyununun çıkmasıyla birlikte mobilde daha fazla beceri gerektiren karakterlerin kullanımının zor olmasından1

1 dk. 12086 Okundu
İçerik
GTA 5 Spor Arabalar

GTA 5 Spor Arabalar , Karakterlerin farklı silahlar yardımıyla hikâyede ilerlediği bir açık dünya oyunu1

3 dk. 43 Okundu
İçerik
Son 20 Yılda Pes Oyunları

Pes oyunları arasında PES 2021’in satışa sunulmasıyla birlikte oyunda her ne kadar fazla bir gelişim1

6 dk. 15694 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al