KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Youtube Ne Demek

Youtube ne demek Youtube bir çeşit sosyal medya ağıdır. Burada insanlar farklı amaçlar ile video yüklerler. Kimileri insanları eğlendirmek, komik videolar atmak için kullanır. Kimileri ders çalışmak için öğretmenlerin yüklemiş oldukları eğitici videoları yüklerler. Ayrıca youtube çok geniş konuları vardır. Hemen hemen her türden konularla ilgili videolar yapabilirsiniz. Youtube güncel kullanılan sosyal medya platformu olduğundan bazen büyük güncellemeler bazen de küçük güncellemeler yaparlar.

790

Makyaj yapmakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sorun değil makyaj yapmakla ilgili binlerce video var. Canınız sıkıldıysa binlerce youtuberın çektiği komik videolara ya da sizi eğlendireceğini düşündüğünüz bir videoyu izleyebilirsiniz. Eğer spor yaparken, çizim yaparken, yemek yaparken veya ev temizliği yaparken bunun gibi uğraşlarla uğraşırken dinleyebileceğiniz her ülkeden şarkıcıların yüklediği şarkıları dinleyebilirsiniz. Eğer bu şarkıları yüklemek istiyorsanız pek çok seçeneği var. Sonuçta şarkı dinlerken veya youtubetan video izlerken metroya indiğinizde veya dışarıda iken internetiniz gittiğinde indirdiğiniz videoları izleyebilirsiniz. Bunu yapmak için isterseniz youtube premium satın alabilirsiniz. Bu şekilde aylık belli bir miktar ödeme yaptıktan sonra istediğiniz kadar video indirebilirsiniz. Korsan olmazlar. Ayrıca öğrenci iseniz küçük indirimlerde yapabiliyorlar.

Video izlemek için ya da şarkı dinlemek için para ödemek istemiyorum diyorsanız. Bu tür işler için olan uygulamalar vardır. Bu uygulamalardan biri MYT Music’tir. Maalesef bu uygulama sadece müzikleri indirmek içindir. Yani sadece ses indirebilmenize yarar. Farklı internet üzerinden mp3 video dönüştürücü sitelere girip url’sini yapıştırıp ücretsiz indirebilirsiniz.

Küçük çocuğunuza yemek yemekte güçlük çekiyorsanız ona yemek yedirirken çocuklar için hazırlanmış videolar izletebilirsiniz. Çocuğunuz videoya odaklanırken rahatlıkla yemek yedirebilirsiniz. Fakat bunu abartmamakta fayda var. Sebebi ise çocuğunuz ekrana bağımlı olabilir. Bu yüzden Youtube Kıds kullanarak çocuğunuzun ekrana bakma süresini kısaltabilir ve de izlediği videoların içeriklerini siz belirleyebilirsiniz.

Youtube üzerinden para kazanabilirsiniz. Hem eğlenerek hem de diğer insanları eğlendirerek reklamlar aracılığıyla para kazanabilirsiniz. Bunun için önce youtube videolarında hangi kategorilere girdiğinizi bilmeniz gerek. Resimle uğraşıyorsanız resimle ilgili eşyalarınız olmalı, günlük yaşantınızdan kesitler paylaşacaksanız iyi bir vlog kamerası olmalı. Tabi bu youtubetan para kazanma süreci yavaş ilerleyebilir. Bu yüzden en önemli şeyler sabırlı olmak ve video çekerken para amacıyla çekmemek gerçekten de eğlenirseniz bu zor süreçler daha çekilebilir olur.

İçerik
Instagram Gönderisine Link Ekleme Yöntemleri

Instagram’da bilinmeyen bir sebepten kaynaklı olarak paylaşılan gönderilerin açıklamasına tıklanabilir linkler eklenemiyor. Bu sebeple de1

3 dk. 31 Okundu
Nedir
Twitter Hesap Silme

En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, kullanıcı sayılarını her geçen gün artırmaktadır. 2801

4 dk. 13605 Okundu
İçerik
Instagram Palyaço Resminden Kapanan Hesabı Açma

Instagram, her geçen gün kullanıcıları için yeni özellikler getirmeye devam ederken bununla birlikte en yeni1

2 dk. 16581 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.