KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Valorant Olası Sorunlar ve Çözümleri

Valorant son zamanlarda en çok oynanan oyunlar listesinde birinci sıraya geçmekte aday hatta ısrarcı diyebiliriz. League Of Legends yapımcı şirket Riot Games tarafından büyük bir devrim döneminde çıkarmış olduğu birkaç oyundan biri. Riot Games destekli oyun olması da büyük bir kitlenin oyuna çekilmesinde büyük etken oldu.

Her oyunun bir hata alma dönemi vardır ve bu oyundan ya da kullanıcıdan kaynaklanabilir. Genel anlamda Valorant çok sorun çıkarmayan bir oyundur, fakat her ne kadar hataları gidermiş olsalar da kullanıcılara bağlı olan hataları maalesef gideremedikleri için gün geçtikçe şikâyet artmaktadır. Peki bu hatalar nelerdir ve nasıl çözümlenir?

Valorant Van Hata Kodlu Sorun ve Çözüm listesi

Öncelikle Valorant destek ekibi sıkı çalışmakta ve hataları çözümleme sürecinde çok dikkatliler diyebiliriz. En önemli hata listesi ise Van hata kodlarıdır.

Valorant VAN 0 hatası çözümü bu hatanın anlamı Valorant’ ın ağ hatası ile karşılaştığı ve yeniden başlatmanız gerektiğidir. Çözümü ise Valorant ve Riot başlatıcınızı görev yöneticisinden kapatmanız ve yeniden açmanız olacaktır.

Valorant VAN 1 hatası çözümü bu hata VAN 0 hatası ile aynı anlam ve çözümü taşımaktadır. Aynı işlemleri seyredebilirsiniz. Valorant VAN 6 hatası çözümü yine 0 ve 1 kodlu hatalar ile aynıdır.

Valorant VAN -81 hatası çözümü bağlantı sorunu kısmında aynı anlamı taşır fakat çözümü farklıdır. Kişisel bilgisayarınızı istemciyi ve Valorant ‘ı yeniden başlatın sorun devam ettiği takdirde Riot Vanguard ve Valorant ‘ı kaldırıp tekrar yüklemeniz gerekiyor demektir. Sorun hala devam ederse destek sayfasına bilet göndermeniz gerekiyor.

Valorant

Valorant

Valorant Sık Karşılaşılan Hataların Sorun ve Çözüm listesi

Valorant VAN -102 hatası çözümü hata kodu -81 ile -104 kodları ile aynı hata demektir anlamı ve çözümü aynıdır. Sunmuş olduğumuz çözüm adımlarından biri de bu hata kodları için geçerlidir.

Valorant 152 hata kodu çözümü bu hata kodunun çözümü bulunmamakta bu donanımınızın uzaklaştırıldığı anlamına gelmektedir. Anlamı ise HWID ban demektir oyuna girmeniz engelleniyor anlamını taşır.

Valorant 54 hata kodu çözümü Riot istemcisi Valorant içeriğini yükleyemedi hatası sıkça karşılaşabileceğiniz bir hatadır, istemciyi yeniden başlatmanız sorunu ortadan kaldıracaktır.

Valorant 46 hata kodu çözümü aslında bir hata olmayan bu kod hata kodu olarak geçiyor olsa da anlamı oyun görevlileri planlı olarak bu hatayı size sunar ve oyun içerisinde gerekli çalışmaları yapmak için sizi oyundan uzak tutarlar ve oyun içerisinde yapılması ve düzenlenmesi gereken sorunları düzenlerler.

Valorant 44 hata kodu çözümü Vanguard devreye girmediği vakit alınan bir hatadır. Vanguard çalışıp çalışmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Ya da direkt olarak Vanguard kaldırıp tekrar yüklemeniz de soruna bir çözüm olacaktır.

Valorant 0 hata kodu çözümü bu hata bağlantı hatasından dolayı alınır. İstemciyi yeniden başlatmanız ya da ağ durumunu kontrol etmeniz hatayı kısa sürede çözmenize yardımcı olacaktır. Aynı şekilde 1 hata kodlu hata ‘da aynı durumu temsil eder. Aynı çözüm yoluna sahiptir.

Valorant 5 hata kodu çözümü basit bir işlemdir. Daha önce hesabınızı başka bir bilgisayar veya oturumda açık bıraktıysanız kapatmanız gerekli. Sadece oturumlarınızı kapatmanız sorunun ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır.

Valorant 7 hata kodu çözümü anlaşılması en basit hata kodudur. Hesabınız ile ilgili oluşmuş olan sorunun kodu ‘dur. Hesabınız askıya alınmış olabilir oturum hizmetine bağlanamazsınız ve oyuna giriş yapamazsınız hesabınızın askıya alınma sebebini teknik destek ile iletişime geçip öğrenebilirsiniz.

İçerik
Valorant’a Dair Bilmeniz Gereken 10 Şey

Riot Games tarafından üretilen Valorant, kapalı betasında da büyük ilgi gördü. Şimdi ücretsiz olarak indirilebilir1

3 dk. 10713 Okundu
İçerik
Steamin En Zenginleri

Steamin En Zenginleri , Online oyunlara merakı olan kişilerin vazgeçilmez online platformlarından biri olan Steam1

3 dk. 120 Okundu
İçerik
Xantares Kimdir?

Xantares Kimdir? Ülkemizde sanal sporlara olan ilgi oldukça fazladır. Farklı birçok oyunda özel oyuncular yer1

3 dk. 177 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.